Rüyada Nöbet Kulesi Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Nöbet Kulesi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada nöbet kulesi görmek, korku ve endişe ile tabir edilmektedir. Rüyasında nöbet gören kişi, korkuları ile yüzleşeceği işler yapacaktır. Rüyada nöbet geçirmek, beklemek ile de tabir edilmektedir. Rüyada nöbet tutmak ile alakalı alimlerin Diyanet ve ihya yorumu ise, şu şekilde olmaktadır.

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında nöbet tuttuğu gören kişi, belirsiz işler yapacak ve bedelini ödeyecektir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında nöbet gören kişi, belirlediği hedeflerine istediği gibi ulaşamayacak ve beklemek zorunda kalacaktır. Demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada nöbet görmeyi, sabır ve beklemek ile yorumlamıştır.

Rüyada Nöbet Tutmak

Rüyada nöbet tuttuğunu görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında nöbet tuttuğunu gören kişi, güven kazanmış ve tecrübe sahibi olan kişidir. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Rüyada nöbet tutan birini görmek, güvenilen bir kişi ile sırların paylaşılacağını delalet etmektedir. Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil’in yorumu ise rüyada tutulan nöbet, sabırlı olunması gerektiğini de işaret etmektedir.

Rüyada Nöbetçi Olmak

Rüyada nöbetçi olmak, devlet kapısında iş ve asker ile yorumlanmaktadır. Rüyasında nöbetçi olduğunu gören kişi, devlet kapısında iş sahibi olacaktır. Rüyada başkasının nöbet tuttuğunu görmek, askerlerden gelecek yardım ve desteği temsil etmektedir. İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Rüyada görülen nöbetçi, dua ile korunan iyi niyetli kişileride delalet etmektedir.

Rüyada Nöbette Uyumak

Rüyada nöbette uyumak, güvenin boşa çıkması ve itibar yitirme olarak yorumlanır. Rüyasında nöbet tutarken uyuduğunu görmek, az zarar ile yoldan dönmek, tedbir almak ile tabir edilmektedir. Rüyada başkasının nöbette uyuduğunu görmek, güvenilen kişilerin iyi niyetli olmadığını temsil etmektedir.

Rüyada Nöbet Kulesi Görmek

Rüyada nöbet kulesi görmek, yüksek ve güvenilir devlet adamları ile görüşme yapılması ile yorumlanmaktadır. Rüyasında nöbet kulesi gören kişi, devletten gelecek olan bir haber ile yolculuk yapacaktır. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Rüyasında nöbet kulesinde nöbet tuttuğunu gören kişi, devlet kapısında iş sahibi olacaktır.

Rüyada Nöbetçi Eczane Görmek

Rüyada nöbetçi eczane görmek, hastalık ve tedavi ile yorumlanmaktadır. Rüyasında nöbetçi eczane gören kişi, hafif bir hastalığa yakalanacak ve kısa zamanda iyileşecektir. Rüyada nöbetçi eczane aramak, ilaç tedavisi görmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Nöbet Tutan Asker Görmek

Rüyada nöbet tutan asker görmek, güvenli bir alanda olmak ve korkuların son bulması ile yorumlanmaktadır. Rüyasında nöbet tutan asker ile konuştuğunu gören kişi, askerler aracılığı ile bir haber alacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Silahla Nöbet Tutmak

Rüyada silahla nöbet tutmak, korku ve endişe ile yorumlanmaktadır. Rüyasında silahla nöbet tuttuğunu gören kişi, düşman sahibi olan ve çatışma için hazırlanan kişidir. Rüyada başkasının silahla nöbet tuttuğunu gören kişi, düşmanları ile yüzleşecek ve davalık olacaktır.

Rüyada Nöbetçi Öğrenci Olmak

Rüyada nöbetçi öğrenci olmak, çalışkan ve sevilen kişileri temsil etmektedir. Rüyasında nöbetçi öğrenci gören kişi, bilgilerini çevresi ile paylaşan ve eğitici olan kişidir. Rüyada nöbetçi öğrenci olmak, öğretmenler ile alakalı bir toplantıya katılmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada 6 (Altı) Rakamı Ne Anlama Gelir

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu