Rüyada Göç Etmek

Rüyada Göç Etmek, Rüyasında bir yerden başka bir yere göç ettiği görmek, rüya sahibinin bir korkuya düşeceğine veya hayatında çok önemli bir değişiklik meydana geleceğine işarettir.

• Rüyasında nereye gideceğini bilmeden evinden göç ettiğini gören kişi, gelecek günlerinde bir sıkıntı ve perişanlığa düşeceğine ve bunun sebebi de büyüklerinin sözlerini dinlemediğine işaretle tabir olunur.

• Rüyasında evinin eşyasını başka bir yere taşıdığını görmek, dinin yasakladığı şeylerden korunmak için çaba sarf ettiğine ve kötü bir şeyi iyi ve güzel bir şeyle değiştirmek gayretinde olduğuna işaret olarak yorumlanır. Ancak rüyada eşyalarını iyi bir yerden kötü bir yere taşıdığını görmek, rüya sahibinin men edilmiş, yasaklanmış kötü şeylerle uğraştığına işaretle yorumlanır.

Rüyada Göçmen Görmek

Bir kimsenin rüyada göçmen görmesi, kendisine uzak diyardan bir misafiri geleceğine veya bir iş, herhangi bir sebeple evinden ayrılıp uzaklaşacağına işarettir.

• Rüyasında uzak diyarlardan gelmiş bir göçmen kişiyi görmek, rüya sahibinin dirlik ve düzeninin temelinden bozulacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

• Rüyasında memleketimize sığınmak için göçmen gruplarının geldiğini görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ve bundan kendisine zarar geleceğine, şimdilik bu yolculuğunu ertelemesi gerektiğine işaret eden bir uyarı rüyasıdır denmiştir.

Rüyada Deniz Feneri Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu