Rüyada Nefret Görmek Ne Demek İslami Tabiri

Rüyada nefret görmek , geçmiş zaman da yapmış olduğunuz hatalardan ve geçmişte bir türlü kurtulamadığınız bir kişiye alamet eder. Kişi eskiden işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı çok pişmanlık duyacağına , yasa dışı ve din dışı işlerini bir türlü unutamadığına ve geçmişe saplanıp kaldığına alamet eder.

Etrafınızda bulunan bir kişinin size sürekli olarak suçluluk duygusunu hissettirerek moralinizi çok bozacağına , hataları yüzünüze vurarak eski anıları size hatırlatacaktır. İnancınıza uymayan işler yaptığınız için hayata yeniden başlamanız biraz güçlenecektir. Bazı rüya yorumcularına göre , bencil , kibirli , kıskançlık ve zararlı bir kimseye alamet eder.

Rüyada Birinden Nefret Etmek 

Rüyada birisinden nefret ettiğinizi gördüyseniz , iş yaşamınızda yaşayacağınız güçlüklerden dolayı fazla zorlanacağınıza , bazı zamanlarda dayanamayacağınıza yorulur. Bu rüya aynı zaman da iş yaşamında sürekli olarak zorluklar çekmiş , yeni bir hayat kurmaya kalkarken her zaman eskiden yapmış olduğu şeylere sağlanıp kaldığından dolayı yeni bir hayat kuramayan bir kişiye delalet eder.

Eğer rüyada nefret etmiş olduğunuz kişiyi gerçekte tanıyorsanız ve o kişi iş arkadaşınızsa o zaman bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayacağınıza , güzel bir şekilde ilişkiye son vereceğinize alamet eder.

Rüyada Kendinden Nefret Ettiğini Görmek 

Rüyada kendinden nefret ettiğinizi gördüyseniz , etrafınızda bulunan arkadaşlarınızı , dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızı düşünmekten kendinize ve işinize zaman ayıramayacağınıza , kendiniz hakkında yapılan olumsuz eleştirilere kafa patlatacağınıza ve insan ilişkileriyle uğraşacağınıza işaret eder.

Rüyada Tayin Olmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu