Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada Naftalin Görmek Kokusunu Duymak Ve Yemek Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada naftalin görmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda yaşayacağı bazı olaylardan dolayı geçmişi hatırlayıp çok sıkıntı içerisine gireceğine , eskiden yaşananları bir türlü hafızasından silemeyeceğine , bazı zamanlarda hatırlamak istemese de her zaman hatırlayıp büyük üzüntü yaşayacağına yorulur. Bunun yanı sıra karşınıza çıkacak olan gerçeklerin varlığına delalet etmektedir.

Rüyada Naftalin Görmek İhya

Rüyada naftalin görmek, bir büyüğünüzden maddi yardım göreceğinize işarettir. Rüyada naftalin görmek, bazı kere de, malınızı, paranızı muhafaza etmeye, kazandığınız rızkınızı iyi korumaya veya koruyacağınıza işaretle tabir olunur.

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyada naftalin kokusu duymak , kişinin eskiden yaşamış olduğu bazı şeylerin bilinçaltına yerleşip hiç çıkmayacağına , ne yaparsa yapsın hem yüreğinde hem de beyninde kalacağına ve bu yüzden büyük sıkıntı içerisine girip çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyada naftalin yediğinizi gördüyseniz , yaşamınızda tartışmalar , bölünmeler , ayrılıklar ve tatsız durumlar yaşanacağına , hem yasaklı hem de ayıplı bir iş yapacağınıza ve böylelikle herkes tarafından küçük düşürüleceğinize , yüzünüzün kızaracağına alamet eder.

Rüyada Çamaşır Sodası Görmek

Rüyada çamaşır sodası gördüyseniz , hem sıkıntılardan hem de üzüntülerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , tüm kederinizin bir anda uçup gideceğine , keyfinizin tekrardan yerine geleceğine ve yüzünüzün güleceğine yorulur.

Rüyada Sabun Görmek Ne Demek?

Rüyada sabun gördüyseniz , gerçek yaşam da rahatlayacağınıza , huzur bulacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza ve dertlerin hepsini geride bırakıp önünüze bakacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra , yaşamış olduğunuz problemlerinizin kısa zaman içerisinde çözüleceğine delalet eder.

 

Rüyada Sivilce Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu