Rüyada Naftalin Görmek Kokusunu Duymak Ve Yemek Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda yaşayacağı bazı olaylardan dolayı geçmişi hatırlayıp çok sıkıntı içerisine gireceğine , eskiden yaşananları bir türlü hafızasından silemeyeceğine , bazı zamanlarda hatırlamak istemese de her zaman hatırlayıp büyük üzüntü yaşayacağına yorulur.

Bunun yanı sıra karşınıza çıkacak olan gerçeklerin varlığına delalet etmektedir.

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyada naftalin kokusu duymak , kişinin eskiden yaşamış olduğu bazı şeylerin bilinçaltına yerleşip hiç çıkmayacağına , ne yaparsa yapsın hem yüreğinde hem de beyninde kalacağına ve bu yüzden büyük sıkıntı içerisine girip çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyada naftalin yediğinizi gördüyseniz , yaşamınızda tartışmalar , bölünmeler , ayrılıklar ve tatsız durumlar yaşanacağına , hem yasaklı hem de ayıplı bir iş yapacağınıza ve böylelikle herkes tarafından küçük düşürüleceğinize , yüzünüzün kızaracağına alamet eder.

Rüyada Çamaşır Sodası Görmek

Rüyada çamaşır sodası gördüyseniz , hem sıkıntılardan hem de üzüntülerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , tüm kederinizin bir anda uçup gideceğine , keyfinizin tekrardan yerine geleceğine ve yüzünüzün güleceğine yorulur.

Rüyada Sabun Görmek Ne Demek?

Rüyada sabun gördüyseniz , gerçek yaşam da rahatlayacağınıza , huzur bulacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza ve dertlerin hepsini geride bırakıp önünüze bakacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra , yaşamış olduğunuz problemlerinizin kısa zaman içerisinde çözüleceğine delalet eder.

  Rüyada Nar Ve Nar Ağacı Görmek Yemek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.