Rüyada Palmiye Görmek Dikmek Ve Kesmek Nedir?

Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada palmiye görmek , yaşayacağınız rahat günlerden sonra feraha kavuşacağınıza , işlerinizi yoluna sokacağınıza ve keyfinizin tekrardan yerine geleceğine , ekonomik açıdan rahat olacağınıza ve ailenizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra şanslı bir döneme gireceğinize , istemiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına , isteklerinize ulaşmak için az çaba sarf edeceğinize ve adımlarınızı doğru atarak iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin tatile gideceğine ya da yazlık gibi bir ev satın alacağına yorarlar.

Rüyada Palmiye Diktiğini Görmek

Rüyada palmiye diktiğinizi gördüyseniz , küçük bir ev ya da araba alacağınıza , küçük olan işinizi büyütmek ve aynı zaman da geliştirmek için elinizden geleni yapacağınıza ,

çok gelir elde edeceğinize , hayır yapmayı çok seveceğinize ve özellikle yetim olan çocuklara maddi olarak destek vereceğinize alamet eder.

Rüyada Palmiye Kesmek

Rüyada palmiye kestiğinizi gördüyseniz , şansızlıklarla karşı karşıya kalacağınıza , geçmiş zaman da yapmış olduğunuz yanlış bir hamlenin bugüne taşınacağına , olumsuz yönde etkileneceğine ve gergin günler yaşayacağınıza delalet eder.

Eğer bahçenizde palmiye kestiğinizi gördüyseniz , gelirinizin düşeceğine ve ekonomik açıdan dara gireceğinize yorulur.

Rüyada Palmiye Fidanı Almak

Rüyada palmiye fidanı aldığınızı gördüyseniz , kendi çabalarınız ile çok iyi yerlere geleceğinize ve elinizden tutacak olan yaşlı bir kişiye işaret eder.

  Rüyada Pancar Yemek Ne Demek, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.