Rüyada Palmiye Görmek Dikmek Ve Kesmek Nedir?

Rüyada palmiye görmek, yaşayacağınız rahat günlerden sonra feraha kavuşacağınıza , işlerinizi yoluna sokacağınıza ve keyfinizin tekrardan yerine geleceğine , ekonomik açıdan rahat olacağınıza ve ailenizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra şanslı bir döneme gireceğinize , istemiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına , isteklerinize ulaşmak için az çaba sarf edeceğinize ve adımlarınızı doğru atarak iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin tatile gideceğine ya da yazlık gibi bir ev satın alacağına yorarlar.

Rüyada Palmiye Diktiğini Görmek

Rüyada palmiye diktiğinizi gördüyseniz , küçük bir ev ya da araba alacağınıza , küçük olan işinizi büyütmek ve aynı zaman da geliştirmek için elinizden geleni yapacağınıza , çok gelir elde edeceğinize , hayır yapmayı çok seveceğinize ve özellikle yetim olan çocuklara maddi olarak destek vereceğinize alamet eder.

Rüyasında palmiye ağacı diktiğini gören şahıs ufak bir şey satın alacak demektir. Kişi bir otomobil yahut ev satın alabilir yahut değişik bir hususta ufak yatırımlar yapabilir. Rüya sahibi şayet bir işi varsa onu büyütecek ve kazancını katlayacaktır. Kişinin gelir düzeyini çoğaltmak hedefiyle yatırım gerçekleştireceği söylenir.

Rüyada Palmiye Ağacına Çıkmak

Rüyasında palmiye ağacına çıktığını gören şahıs, yakın vakitte sıcak bir bölgeyi görüşme edecektir. Palmiye ağaçlarının olduğu bir bölgeye tatil yahut hısım ziyareti için plan yapan düş sahibinin bunun yanı sıra iş hayatında birtakım riskleri göze alacağı söylenir. Aldığı risklerin neticesinde pozitif dönüşlerle karşılaşacak olan düş sahibinin iş hayatında etkin olacağı özetlenebilir. Rüyada palmiye ağacına tırmanmak genel olarak bireyin hedefleri için çaba göstereceğine ve bu çabalarının karşılığını pozitif şekilde alacağına yorulur.

Rüyada Palmiye Ağacı Budamak

Rüyasında palmiye ağacı budadığını gören şahıs ferahlığa ve mutluluğa kavuşacaktır. Kişi hayatındaki olumsuzluklardan kurtulacak ve hoş günlere erişecektir. Rüya sahibinin kasvetli günleri son bulacak ve mühim bir mertebeye gelerek etrafındakilerin saygınlığını kazanacaktır. Aynı vakitte bireyin hayatındaki olumsuzluğa sebebiyet verecek şahıs ve durumlardan kurtularak başarıya ulaşacağı özetlenebilir.

Rüyada Palmiye Yaprağı Görmek

Rüyada palmiye ağacının yaprağını görmek sevinç manasına gelir. Rüyasında palmiye yaprağı gören şahıs çok sevdiği birisi ile beraber bir iş yapacak ve bu işten pozitif neticeler alacaktır. Rüya sahibi iş hayatındaki olumsuzluklardan kurtulacak ve bol bir devreye girecektir. Uzun süredir yaşadığı sıkıntılar, parasal zayiat ve üzüntülerden sonra iş hayatı düzene giren düş sahibini hoş günler bekliyor.

Rüyada Palmiye Ağacını Yakmak

Rüyada palmiye ağacını yakmak, pozitif deyim edilen rüyalardan değildir. Rüyasında palmiye ağacını yaktığını yahut palmiye ağacının yandığını gören bireyi mutsuz bir sürecin beklediği söylenir. Rüya sahibinin sevdiği birinden ayrılacağı, uzaklaşacağı yahut sevdiği şahıs ile dövüş edeceğine işaret eder. Eğer düş sahibi yeni bir işe başlayacaksa zorlu bir alışma süreci geçirmesi beklenir.

Rüyada Palmiye Ağacı Ormanı Görmek

Rüyada palmiye ağacı ormanı görmek, düş sahibinin kısa fakat neşeli bir seyahat yapacağına işaret eder. İş hayatında epey yoğun bir tempoda çalışan düş sahibi, çıkacağı geziden keyif alacaktır. Eğer düş sahibi talebe şayet eğitim hayatında hoş günlerin kendisini beklediği yorumlanır.

Rüyada Palmiye Ağacının Gölgesinde Oturduğunu Görmek

Rüyasında palmiye ağacının gölgesinde oturduğunu gören bireyi hayatında hoş günler bekliyordur. İşleri açılan ve kazancı çoğalan düş sahibi parasal anlamda refaha kavuşacaktır. Aynı vakitte düş sahibinin çok sıkı arkadaşlık bağlarının olduğunu ve hayatının hiç bir dönemde kimsesizlik çekmeyeceğini ifade etmek mümkün olabilir. Yakınlarının desteğini her daim beraberinde hisseden şahıs için açılacak kapılar, hayatının pozitif yönde seyretmesine vesile olacaktır.

Rüyada Palmiye Kesmek

Rüyada palmiye kestiğinizi gördüyseniz , şansızlıklarla karşı karşıya kalacağınıza , geçmiş zaman da yapmış olduğunuz yanlış bir hamlenin bugüne taşınacağına , olumsuz yönde etkileneceğine ve gergin günler yaşayacağınıza delalet eder. Eğer bahçenizde palmiye kestiğinizi gördüyseniz , gelirinizin düşeceğine ve ekonomik açıdan dara gireceğinize yorulur.

Rüyasında palmiye ağacını kestiğini gören bireyin rüyası çoğunlukla negatif bir şekilde yorumlanır. Kişinin hayatında birtakım negatif hadiseler olacağı ve birtakım şanssızlıkların meydana çıkacağı söylenir. Rızık ve nasip kapılarının kapanması beklenilen düş sahibinin hem bizzat üstelik ailesi kötü bir vakanın içinde kalabilir. Kişinin bu halde karamsarlığa kapılmadan daha çok çalışması ve olumsuzlukların üstesinden gelmek için çaba göstermesi tavsiye edilir.

Rüyada Palmiye Fidanı Almak

Rüyada palmiye fidanı aldığınızı gördüyseniz , kendi çabalarınız ile çok iyi yerlere geleceğinize ve elinizden tutacak olan yaşlı bir kişiye işaret eder.

Rüyasında palmiye fidanı aldığını gören şahıs, amacı için çok çabalayacak ve nihayetinde çok iyi yerlere gelecektir. Başarılı işlerin altına imza atacak, başarısı ile onur duyulan biri durumuna gelecek olan şahıs,başarıya ulaşmasında kendine yardımı dokunacak, yaşça kendinden büyük bireylerin yardımını geri çevirmemelidir.

Rüyada Gelinlik Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu