Rüyada Masa Görmek

Rüyada Masa Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada masa görmek yakın zaman içerisinde iş ile ilgili meydana gelebilecek sorunlara, kişinin para kaybına işaret eder. Bu para kaybı elinde bulunan kaynakları yitirmek olabilirken, altının değerinin düşmesi piyasadaki evinin değer kaybetmesi ya da işin batması gibi sorunlar yaşanabilir. Rüyada masa görmek, kısmi olarak fakirliğe sebebiyet vermektedir.

Rüyada Masa Görmek İhya

Rüyada görülen üstü boş masa, fakirliğe, yoksulluğa işaret olup, üstü dolu masa şayet, varlığa, zenginliğe işaret olarak deyim olunur. Rüyada masa görmek, birtakım kez de, çalışmaya ve çaba göstermeye işaret olarak deyim olunur, demişlerdir.

Rüyada Masa Görmek Diyanet

Rüyada masa görülmesi Diyanet yorumu itibari ile kişinin zor yollarla vereceği kendisini üzecek bir kararı işaret etmektedir. Bu durum bir evi boşaltma, bulunduğu yerden ayrılma, iş sonlandırma ya da boşanma gibi bir durum olabilir. Imam-ı Gazali’ye göre kişi kendi kaderini etkileyecek ciddi bir kararı verme eşiğindedir.

Rüyada Tahta Masa Görmek Nedir?

Rüyada tahta masa görülmesi kişinin maddi kayıplar yaşayacağını ifade etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) Hazretleri yorumuna göre hane içerisinde para kayıpları yaşanabileceğine delalettir. Evi değerinden düşüğe satmak ziynet eşyalarını çaldırmak ve işinden olmak tahta masa görülmesi durumunda çıkacak olacak sorunları ifade etmektedir. Tahta masa görülmesi iyi değildir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada Tahta Masa Görmek Diyanet

Rüyada tahta masası görülmesi Diyanet yorumu ve önemli alimlerden İmam-ı Nablusi (r.a)’ye göre kısa süre ile hane içerisinde para kaybedeceğinize ve bir süre fakirlik ile sınanacağını ortaya koyabilmektedir. Tahta masa rüya tabirlerine göre iyi değildir ve para kaybına doğrudan bir işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Yemek Masası Görmek Ne Demek?

Rüyada yemek masası görülmesi kişinin yakın zamanda çevresi ile bir ziyafete oturacağını ve kutlama sofrasının olacağına delalettir. Oldukça bereketli bu sofrada birçok tanıdık yüzle bir araya gelerek hasret gidermeyi ve hoş sohbeti ifade etmektedir. Rüyayı gören kişi aile ve sevdikleri ile yakın zamanda bir araya gelebilir.

Rüyada Yemek Masası Görmek İhya

Rüyada yemek masası ihya yorumu itibari ile de değişmemekte ve kişinin kendi hayatı ile ilgili önemli bir kararı alma yolunda olduğunu göstermektedir. Bu karar rüya sahibinin hayatında ciddi kapıları açabileceği gibi bu kapıları tek tek kapatabilmektedir. Rüyada masa görmek, çeşitli alimlere göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı yorumlarken bütün şekilde değerlendirmek gerekir.

Rüyada Yemek Masası Görmek Diyanet

Rüyada yemek masası görülmesi toplu şekilde bir araya gelmeyi ifade etmektedir. Özlediğiniz ve birlikte olmaktan keyif duyacağınız aile üyeleri ile kavuşmayı ve hep birlikte olmayı ifade etmektedir. Bu rüya sahibi için oldukça önemlidir.

Rüyada Masa Başında Oturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada masa başında oturmak aile ile bir araya gelmeye ve burada yapılacak sohbetlere işaret etmektedir. Kişinin rüyasında bir masanın başında oturduğunu görmesi yakın zamanda ciddi bir konu ile ilgili alacağı kararı ve bu kararın kendisine bağlı olduğunu ortaya koymaktadır. Rüya sahibi hayatı ile ilgili bir değerlendirme yapmalıdır.

Rüyada Yuvarlak Masa Görmek Ne Demektir?

Rüyada yuvarlak masa görülmesi haksızlığa uğramış bir kişinin yakın zamanda hakkını alacağına delalet etmektedir. Kişi zamanında ezilmiş ve hakkı yenmiş olabilir. Yuvarlak masa ile beraber kendi hakkını yiyenlerden hakkının karşılığını dünya hayatı içerisinde alacağını ortaya koymaktadır. İbn-i Şirin (r.a) Hazretleri’ne göre bu rüya son derece olumlu bir rüyadır.

Rüyada Kahverengi Masa Görmek

Rüyada kahverengi masa görülmesi kişinin çeşitli sağlık problemleri yaşayabileceğine, özellikle dişleri ile ilgili çürük gibi problemlerin olabileceğine işaret eder. Aynı zamanda kahverengi masa aile ile çeşitli problemler yaşanabileceğine, çekirdek aile dışındaki akrabalar ile aranızın bozulabileceğinizi ifade eder.

Rüyada Beyaz Yemek Masası Görmek

Rüyada beyaz yemek masası görülmesi yakın zamanda iki ailenin evlilik sebebi ile bir araya geleceğini ve burada hayırlı bir konunun görüşüleceğini ortaya koymaktadır. Bu durum oldukça hayırlı bir olaydır ve evlilik ile gebelik gibi konulara delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Masa Görmek

Rüyada Beyaz Masa Görmek Diyanet

Rüyada beyaz masa görülmesi diyanet yorumu itibari ile hayırlı haberleri almaya işaret eder. Bir masa etrafında toplanan kişi masada babasının da olduğunu görürse tüm aileyi ilgilendirecek bir evlilik kararına işaret edebilmektedir.

Rüyada Beyaz Masa Görmek İhya

Rüyada beyaz masa görülmesi aile içerisinde mutlu gelişmeleri ve tüm aileyi derinden ilgilendiren yeni bir karara delalettir. Beyaz masa hayra çalışmaktadır.

Rüyada Masa Taşımak

Rüyada masa taşınması kişinin bir yerden bir yere temelli gideceğini ve bulunduğu çevreden ayrılmayı ifade etmektedir. Aynı zamanda evlenerek ya da boşanarak mekan değiştirme, ya da iş yaşamında yükselmeyi de beraberinde getirebilir.

Rüyada Masa Sandalye Görmek

Rüyada masa sandalye görülmesi bir toplulukla bir araya gelmeyi ve bu topluluk içerisinde yapılacak olan konuşmayı ifade eder. Masa bir ziyafeti ya da bir topluluğu ilgilen önemli kararları açıklamaktadır. Rüya sahibi kısa süre içerisinde kendisini tüm aile içerisinde verilen bir kararın içerisinde bulacaktır.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görülmesi kişinin yaşamında yeni başlangıçları ifade etmektedir. Cabir ül Mağribi (r.a) yorumuna göre masa örtüsü kişinin daha önceki yaşamına ve kötü özelliklerine veda ederek yeni bir yaşam tarzı belirlemesine ve sünnete uygun hareketleri ifade eder.

Rüyada Beyaz Masa Örtüsü Görmek

Rüyada beyaz masa örtüsü görülmesi aileye katılacak yeni bir bireyi, gebeyi ya da huzur içerisinde hep beraber yapılacak büyük bir ibadeti simgeleyebilmektedir. Rüyada masa görmek, para kaybını ifade ederken, beyaz masa alacağınız bir haberle ilgilidir.

Rüyada Marul Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu