Rüyada Marul Görmek

Rüyada Marul Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada marul görmek, rüyayı görmüş kimselerin büyük bir servete sahip olacaklarına ancak kendileri bu servete kavuşmalarından sonra çevresinde birçok insanın dolanmaya başlayacak olmasına delalet sayılmıştır. Rüyasında kıvırcık, marul görmüş kimselerin çevresindeki bu insanlar aç gözlü ve rüya sahiplerinin servetine göz dikecek insanlar olacaklardır. Bu sebepten dolayı kişilerin kendilerini zarara sokmamak ve büyük bir tehlike altında kalmamaları için her zaman dikkatli olmaları ile önlem almaları gerektiği öğütlenmiştir.

Rüyada Kıvırcık Marul Görmek Ne Demek?

Rüyada salatalık kıvırcığın görülmesi, rüya sahiplerinin kendilerini çok mutlu edecekleri bazı olaylar yaşamalarına delalet edilmiştir. Bu yaşayacakları mutluluklar, uzunca bir süre rüya sahiplerin etkisi altına alacaktır ve kişiler karakter olarak değişeceklerdir. Ancak bu değişim kendileri için negatif ya da farklı kötü olaylar yaşayabilecekleri bir değişim olmayacaktır. Kişiler değişmelerinden sonra kendilerini çok huzurlu hissedeceklerdir.

Rüyada Marul Görmek İhya

Rüyada marul görmek ihya, sağlık ve sıhhate işarettir. Rüyasında marul gören ve yiyen kimse, mal varlık ile rızıklanır ve sağlık içerisinde, sağlık içerisinde bu malından faydalanır, biçiminde deyim olunur. Bazı kez de, marul görmek, hırslı (doymak bilmeyen aç gözlü) birisi ile tanışacağınıza işarettir biçiminde deyim olunur. Bazı tabirciler, marul görmek, gösteriş delisi, gösteriş budalası birine ve mal sahibi olan, varlıklı olan birine işarettir.

Rüyada Yeşil Marul Görmek

Rüyada Yeşil Marul Görmek Ne Anlama Gelir?

Taze marulun rüyada görülmesi, rüyayı görmüş kimselerin kendilerini çok iyi hissedecekleri bazı yerlerde bulunacak olmasına delalet edilmiştir. Bu yerler rüya sahiplerinin istekleri doğrultusunda farklı tatil yerleri veya yaşadıkları yerlere çok yakın restoran gibi yerler olabilir. Kişilerin gitmek istedikleri yerin büyüklüğü, onların mutluluğunu etkilemeyecek ve rüya sahiplerine ne yapılırsa yapılsın onları çok mutlu edecektir.

Rüyada Göbek Marul Görmek

Rüyada göbek yeşilliğinin görülmesi, birçok alime göre rüya sahiplerinin bir noktada hayatlarını toplayabilmek için bazı girişimlerde bulunacak oluşuna yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, girişimlerinin etki ettiğini fark etmelerinden sonra daha büyük adımlarla hayatlarını bir düzene sokabilmek için çaba göstereceklerdir.

Rüyada Marul Yemek

Kıvırcık yediğini rüyada görmek, birçok rüya tabircisi ve din alimi tarafından rüyayı görmüş kimselerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine yorulmuştur. Rüya sahipleri, yakın zamanlarda kendilerini ve ailelerini korkutacak olan ancak küçük bir hastalığa yakalanabilirler. Ancak kısa sürede bu hastalığın üstesinden gelebileceklerdir.

Rüyada Marul Yaprakları Görmek

Ayrılmış marul yapraklarının rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin muhatap olduğu her konuyu didikleyerek araştıran bir yapısının oluşuna delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, güvendikleri bir kimseden beklemedikleri bazı haberler almışlarsa ya da bekledikleri haberlerin çok zıtları kendilerine gelmişse bu olayı da didiklemeye başlayacaklardır.

Rüyada Marul Almak

Rüyada parayla marul aldığını görmek, rüyayı görmüş kimselerin kazanacakları paraların helal olacağına ve bu sayede rızıklarının da helal olacağına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer aldıkları marulun yanında başka şeyler de olduğunu görüyorlarsa, hem kendi hem de ailesindeki diğer bireyler parasını helal yoldan kazanacak, haneye girmiş olan hiçbir parada haram izi bulunmayacaktır.

Rüyada Marul Tarlası Görmek

Rüyada Marul Tarlası Görmek

Marul ekilmiş tarlanın rüyada görülmesi, bazı alimlere göre rüya sahiplerinin canlarını sıkan her durumdan kurtulmalarına ve bu sayede rahat bir nefes alacak olmalarına yorumlanmıştır. Ancak bazı rüya tabircileri, rüyasında bir tarla dolusu marul görmüş kişilerin işleri ile ilgili bazı gelişmeler olacağı yorumunda bulunmuşlardır. Eğer rüya sahipleri, yakın zamanda kendilerine işleri ile ilgili yardım edebileceğini söylemiş birini reddetmişse, başka birinden yine yardım teklifi görebilir ve bu kez kabul edecektir.

Rüyada Birinin Marul Verdiğini Görmek

Rüyada birinden kıvırcık almak, rüya sahiplerinin hayatlarında çok sevdiği biri ile yollarını ayıracak olmasına yorumlanmıştır. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyanın rüya sahiplerini kedere boğacak olan bazı olaylar yaşayacak olmalarına yormuşlar, rüya sahiplerinin bu kederler sebebiyle çok acı çekeceklerini de yorumlarına eklemişlerdir.

Rüyada Marul Doğradığını Görmek

Rüyada kıvırcık doğramak, bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerinin olmasını istedikleri bir şey için emek verecek olmalarına delalet edilmiştir. Kişilerin verdiği bu emeğin tüm karşılıkları kısa bir zaman diliminde rüya sahiplerine dönecek ve kişileri gururlandıracaktır.

Rüyada Birine Marul Vermek

Kendi marulunu birine verdiğini rüyada görmek, rüyayı görmüş kimselerin kendilerinden bir istekte bulunacak birine hayır diyememelerine delalet edilmiştir. Kişiler kabul edecekleri bir durum karşısında çok büyük sıkıntılar çekeceklerdir. Ancak sözlerinden geri dönemeyecek oluşları, kendilerini çok yıpratacaktır.

Rüyada Birinden Marul Almak

Birinin marulunu rüyada almak, rüya sahipleri için birinden bir şey istemelerine delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, rüyalarında gördükleri marulun kendilerinden geri alındığını rüyalarında görmüşlerse, istedikleri şey birçok kişi için çok zor bir görev olarak görülecektir.

Rüyada Martı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu