Rüyada Lağım Görmek Ne Anlama Gelir? ( Tabiri)

Rüyada lağım görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin kederli ve sıkıntı içerisinde olacağına , büyük zorluklarla mücadele edeceğine işaret eder. Bunun haricinde büyük belaların içerisine düşeceğinize ve hayatınızın en kötü günlerini yaşayacağınıza yorulur. Yani bu rüya ; üzüntü , maddi ve manevi kayıp , üzüntü ve dert gibi anlamlara gelmektedir. Kişi gerçek yaşam da öyle bir kötü dönem geçirecek ki yaşamaktan sıkılacak.

Rüyada Lağım Görmek İhya

Rüyada lağım görmek, iyi değildir. Bu rüya kötü ve pis işlere işarettir demişlerdir. Kişinin rüyada bir lağıma, pislik içine düştüğünü ve çıkamadığını görmesi, onun günah işlediğine, ticaretinde zarar edeceğine ve bu sebeple
üzüntü ve kedere düşerek sıkıntılar çekeceğine işarettir.

• Rüyada lağım görmek, hile ve dalavereli çirkin işlere alet olarak, kirli ve kötü işlere karışacağınıza ve bundan dolayı da üzüleceğinize işaretle tabir olunur.

• Rüyasında bir erkek kendisinin lağıma düştüğünü görse, bu rüya, onun (rüyayı gören kimsenin) işinde zarar edeceğine işaretle yorumlanır.

• Bu rüyayı gören kadın ise, dostları ve arkadaşları tarafından dolandırılacağına ve paralarının elinden gideceğine işarettir.

• Bazen de rüyada lağıma düşmüş görmek, rüyayı gören kimsenin, helal ve haram ayırmadan ve düşünmeden
zengin olmak isteyeceğine işarettir.

• Bir kimsenin Rüyasında lağıma düşmüş olan birini o pislikten çıkardığını görmesi, rüya sahibinin yol gösteren, o kişinin hidayete gelmesine sebep olan bir kimse olduğuna işarettir.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza , kendinize uygun olan birisi ile tanışıp o kişiyle evlenip dünya evine gireceğinize alamet eder.

Rüyada Lağım Çukuruna Düşmek Ne Demek?

Rüyada lağım çukuruna düştüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da çok zengin birisi olacağınıza yorulur. Rüyada görmüş olduğunuz çukurun pisliği ne şartlarda olursa olsun gerçek yaşam da çok zengin birisi olup bolluk içerisinde yaşayacağınıza delalet eder. Bunun haricinde işlerinizin bir anda patlayacağına ve büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Lağım Kokusu Almak

Rüyada lağım kokusu aldığınızı gördüyseniz , bir kişi ile küçük atışmalar yaşayacağınıza yorulur. Fakat bu küçük atışma sayesinde seven kişileri birbirine daha da çok bağlayacaksınız.

Rüyada Lağım Taşması

Rüyada lağım taşması , rüyayı gören kişinin hayatında çok önemli gelişmelerin olacağına , kafasını kurcalayan şeylerin artık son bulacağına ve kafasının boşalıp rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Kürk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Lağım çukuruna düştüm ve belden aşağı pislik oldu üzerim sonrada çıktım ama üzerimde azda olsa pislikler kaldı ve sonra çok ağladım yolumu kaybetmişim eskiden tanıdığım kişiler beni teselli etmeye çalıştı

  2. Ruyamada Tuvaletedeki lagima sut karistigini gordum.Sonra ben o tuvaletin kapagini acip lemizlemeye calisiyorum.Temizlerken cok kotu kokuyor

  3. Rüyamda lağım var karanlık girişler çıkışlar vardı timsahtan tombul bı bebek kaçırıyordum gine aynı yere lağıma geliyordum

  4. ruyada lagam suyu bize dogru dalga sekli.de geliyordu biz kacip yuksek bir yere cikip kurtuluyorduk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu