Rüyada Manto Görmek Almak Giymek ve Kaybetmek Ne Demektir

Rüyada manto görmek, hayatınızla ilgili önemli bir değişim yapacağınıza , yeni yere gideceğinize ve yerleşmeye işaret eder.

Bunun yanı sıra iş yeri açacağınıza , farklı bir şehre veya ülkeye gideceğinize , seyahat etmiş olduğunuz yerde kalarak oraya yerleşeceğinize delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sıkıntı içerisine gireceğinize , dertli olacağınıza yorulurken , temiz bir manto görmek mutlu ve huzurlu olacağınıza yorulur.

Rüyada gördüğünüz manto temiz ve canlı renklerde ise o zaman mutluluk içerisinde olacağınıza , sevinç dolu günler geçireceğinize işaret ederken , kirli bir manto görmek , sıkıntı ve üzüntü içerisinde olacağınıza alamet eder.

Rüyada Manto Görmek İhya

Rüyada manto görmek veya giydiğini görmek, yeni eşyalar alacağınıza ve evinize yenilik ve canlılık getireceğinize işaretle tabir olunur.

Rüyada Manto Giyinmek  Ne Demek?

Rüyada manto giydiğinizi gördüyseniz , uzun zamandan beri uğramış olduğunuz bir işi unutacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir anda olumlu olarak size geri dönüş yapacağına işaret eder.

Hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine , sürpriz gelişmeler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Manto Almak Görmek 

Rüyada manto aldığınızı gördüyseniz , maddi sorunlarınızın artık sona ereceğine , psikolojik olarak rahatlayacağınıza ve en sonunda mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Aynı zaman da kazancınızın artacağına , konforlu ve bol kazançlı bir hayatınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Manto Kaybetmek 

Rüyada manto kaybettiğinizi gördüyseniz , hem uğursuzluk hem de şansızlık olarak yorumlanır. Kişinin borçlanacağına , maddi hasara uğrayacağına ve can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.

Rüyada Balık Pulu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda manto kaybolmuş bir çok manto içinden kendiminkini aradım bulamadim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu