Rüyada Mahkeme Görmek Ne Demek ( İslami)

Rüyada mahkeme görmek , rüya sahibinin her zaman haklı olan kişinin yanında olacağına , haklı olan birisinin hakkını alması için o kişiye yardım edeceğinize ve haksız olan kişilerin ceza alması için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra gözyaşlarınızın duracağına , acılarınızın artık son bulacağına ve tüm sorunları çözüp yüzünüzün güleceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi bu rüya ile kendisini yenileceğine , içine düşmüş olduğu sıkıntılardan kurtulmak için büyük çaba saf edeceğine yorulur.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu gördüyseniz , gerçek hayatta hiç yaşamadığınız şeyleri kısa zaman içinde yaşayacağınıza , hayatla ilgili büyük bir deneyim elde edeceğinize ve yaşamış olduğunuz olaylardan bir ders çıkaracağınıza alamet eder.

Rüyada Mahkeme Kağıdı Görmek

Rüyada mahkeme kağıdı gördüyseniz , gerçek yaşam da kağıt üzerinde bir işinizin olacağına , bu işi kendi lehinize neticelendirmek için elinizden geleni yapacağınıza yani bir süre boyunca devlet dairelerinde yatıp kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyada bir mahkemeyi kazandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da devlet kapısında bir işiniz varsa o işten sıkıcı bir sonuç alacağınıza , eğer devlet kapısında bir işiniz yoksa o zaman işinizin olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüyada mahkemede şahit olmak , rüyayı gören kişiye keyif verecek bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

  Rüyada muhabbet kuşu görmek Yakalamak Ve Ardından Kaçırmak Ne Anlama Glir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.