Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada Mahkeme Görmek Ne Demek?

Rüyada mahkeme görmek , rüya sahibinin her zaman haklı olan kişinin yanında olacağına , haklı olan birisinin hakkını alması için o kişiye yardım edeceğinize ve haksız olan kişilerin ceza alması için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra gözyaşlarınızın duracağına , acılarınızın artık son bulacağına ve tüm sorunları çözüp yüzünüzün güleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bu rüya ile kendisini yenileceğine , içine düşmüş olduğu sıkıntılardan kurtulmak için büyük çaba saf edeceğine yorulur.

Rüyada Mahkeme Görmek İhya

Rüyada hak ve hukuk işlerine bakan bir mahkeme görmeniz, iyiye ve hayra işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada ceza mahkemeleri, cezaya bakan mahkemeler görmek ise, iyi değildir. Keder ve sıkıntıya düşeceğinize
işarettir, şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu gördüyseniz , gerçek hayatta hiç yaşamadığınız şeyleri kısa zaman içinde yaşayacağınıza, hayatla ilgili büyük bir deneyim elde edeceğinize ve yaşamış olduğunuz olaylardan bir ders çıkaracağınıza alamet eder.

Rüyada Mahkeme Kağıdı 

Rüyada mahkeme kağıdı gördüyseniz , gerçek yaşam da kağıt üzerinde bir işinizin olacağına , bu işi kendi lehinize neticelendirmek için elinizden geleni yapacağınıza yani bir süre boyunca devlet dairelerinde yatıp kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyada bir mahkemeyi kazandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da devlet kapısında bir işiniz varsa o işten sıkıcı bir sonuç alacağınıza , eğer devlet kapısında bir işiniz yoksa o zaman işinizin olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüyada mahkemede şahit olmak , rüyayı gören kişiye keyif verecek bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Mahkeme Katibi

Rüyada mahkeme katibi görmek, iyi değildir. Rüyada görülen mahkeme katibi, bir kimseye hücum
eden, saldıran, hilekar dalavereci bir adama işaret olarak tabir edilir.

Rüyada Dere Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu