Rüyada Maden Suyu Görmek İçmek Ne Demek?

Rüyada maden suyu görmek, olacağını hiç düşünmediğiniz bir konuda çok başarılı olacağınıza ve hayal etmediğiniz mevkilere ulaşıp herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra arzu ve isteklerinize yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , vermiş olduğunuz çabaların karşılığını kısa sürede alacağınıza delalet eder.

Kişinin özenmiş olduğu ve istediği lüks yaşama kavuşacağına , rahat bir yaşam süreceğine ve sevdikleri ile huzur içerisinde yaşayacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişinin söylememesi gereken bir olayı ulu orta yerde söyleyeceğine , dostunun sırlarını açık edeceğine alamet eder.

Kişi açığa çıkardığı bu sırdan dolayı dostuyla kötü olacağına ve aralarının açılacağına delalet eder.

Rüyada Soda Görmek Diyanet

Rüyada Soda Görmek Diyanet, Kişinin bir olay karşısında ani ve çok fevri çıkışlar yapacağına , sonrasında pişman olup o kişinin gönlünü almak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Bu rüya kişinin hiçbir zaman sır tutamayacağına , başkalarının özel hayatlarını ulu ortada konuşarak büyük sıkıntı içerisine gireceğine yorulur.

Genç birisi böyle bir rüya gördüyse , aklının bir karış havada olacağına ve her konuya merakla yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Maden Suyu Görmek İhya

Rüyada maden suyu görmek ihya, rüyayı gören kişinin hayal etmiş olduğu bir şeyin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğine fakat bir olayın vuku bulmasıyla beraber güzel sürprizler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Maden Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , hane içerisinde sağlık problemlerinin yaşanacağına , aile üyelerinden birinde sağlık sorununun çıkacağına ve bu kişi derinden etkilenip büyük hüzün duyacağına işaret eder.

Rüyada Maden Suyu Şişesi Görmek

Rüyada maden suyu şişesi gördüyseniz , tüm sıkıntılardan kurtulup tekrardan yaşama sevincinize kavuşacağınıza , psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissedeceğinize, karamsarlıktan ve umutsuzluktan tamamen sıyrılacağınıza , kendinizi toparlayıp tekrardan çalışmaya başlayacağınıza ve psikolojik yönden kendinizi daha güçlü hissedeceğinize alamet eder.

Rüyada Limonlu Maden Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada limonlu maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , karşınıza sürekli olarak fırsatların çıkacağına , işlerinizin çoğalacağına , yaşamınızın kolaylaşacağına, daha rahat ve daha konforlu bir yaşam süreceğinize , dini yönden çok güçleneceğinize ve günahlardan dolayı tövbe edeceğinize yorulur.

Rüyada Maden Suyu Kaynağı Görmek

Rüyada maden suyu kaynağı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok mutlu ve zengin birisi olacağınıza , miras elde edeceğinize , beklenmedik gelişmeler yaşayacağınıza ve maddi açıdan hiçbir şekilde sıkıntı yaşayacağınıza ve yüksek miktarda para kazanacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde icat geliştirip marka haline gelerek ürün tasarlayacağınıza ve bu ürünü piyasaya süreceğinize delalet eder.

Rüyada Maden Suyu İçmek

Rüyada maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , gerçek hayatta geçici olarak mide veya bağırsak rahatsızlığı geçireceğinize , canınızı sıkan ağrılar çekeceğinize ve bu sorunların kendiliğinden geçeceğine yorulur.

Eğer rüyada limonlu maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , keyfinizin kaçacağı bir haber alacağınıza ve sevilen birisi ile aranızda bazı durumlarda huzursuzluk çıkacağına alamet eder.

Rüyada Su Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu