K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Küvet Görmek ve Banyo Yapmak ( Diyanet)

Rüyada küvet görmek diyanetin kaynaklarına göre , kısmetinizin yakın zaman içerisinde açılacağına , aşk hayatınızda bir durağanlık olmayacağına , gönlünüzün her zaman hoş olacağına yorulur.

Bunun haricinde karşınıza çıkacak olan insanlarla iletişiminizin iyi olacağına , kalbinize uygun olan birisi ile tanışıp arkadaş olacağınıza ve arkadaşlığınız olumlu bir şekilde ilerleyerek en sonunda güzel hayallere gireceğinize işaret eder. Bu sayede mutluluk elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Rüyada küvette banyo yaptığınızı gördüyseniz , sizin için olmayacak olan bir duaya amin diyeceğinize , gönlünüzde bir acı hissedeceğinize,

hiç olmayacak olan bir gönül peşinde koşacağınıza ve aşk acısı çekip büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde kendinizi aşka çok fazla kaptırıp en sonunda acı çekerek çok üzüleceğinize fakat yeni birisi ile tanışıp bu acılara artık son vereceksiniz.

Rüyada Dolu Küvet Görmek

Rüyada dolu bir küvet gördüyseniz , her konuda çok başarılı olacağınıza , gönül ilişkilerinde hayırlı gelişmelerin olacağına , aşık olacağınıza ve tertemiz bir ilişkiye adım atacağınıza alamet eder.

Rüyada Banyo Yapmak Ne Demek?

Rüyada banyo yaptığınızı gördüyseniz , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , bundan sonra mutlu bir yaşam süreceğinize , borçlarınız varsa onları ödeyeceğinize , içsel olarak bir rahatlama olacağına delalet eder.

Bir Yorum

  1. Rüyamda erkek kardeşimle beraber banyo yaptık önce kardeşimi yıkadım. Sonra kendimi 11 yaşında kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu