Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Birine Sarılmak Ne Demektir? Neye Çıkar?

Rüyada birine sarılmak , uzun bir ömrünüzün olacağına işaret eder. Eğer rüyada sarıldığınız kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman bu kişi ile bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza ve uzun yıllar boyunca hep arkadaş kalacağınıza delalet eder.

Fakat sarıldığınız kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman bu kişi ile güzel sohbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada sarıldığınız kişi sizin dostunuz değil tam tersi düşmanınız ise o zaman da düşmanınızla beraber bundan sonra dostluk ilişkileri kurmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada sarılmış olduğunuz kişi karınız ya da kocanızsa , sevgi gücünüzün çok yüksek olacağına , bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza yorulur.

Bunun haricinde başka insanlara yardım edeceğinize veya başkalarından fayda göreceğinize işaret eder.

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman her türlü kötülüklere karşı dimdik duracağınıza,

sevgilinizle beraber çok mutlu olacağınıza, karakter , huy ve düşünce olarak birbirinizi tamamladığınıza ve çok iyi anlaştığınıza alamet eder.

Rüyada sevdiğinizin boynuna sarıldığınızı gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişiden hak etmiş olduğunuz sevgiyi göreceğinize,

ikinizin arasında bir eşitlik olduğuna ve sevgi gösterisinde bulunacağınıza , ona kur yapacağınıza delalet eder.

Rüyada sevdiği kişinin bacaklarına sarılmak , sevmiş olduğunuz kişi sizin almış olduğunuz karardan döndüreceğine,  sizi yolundan çevireceğine yorulur.

Eğer eski sevgiliye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman da büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve geçmişin izlerinden kurtulamadığınıza alamet eder.

Rüyada İkiz erkek ve kız Bebek Görmek İslami Tabiri

3 Yorum

  1. Ruyamda kiz torunum aqliyo anne annem nerde diye bende qoruyorhyorum sarilip birbirimizi ouyoruz ayni ruyayi iki kere qondur nedir acaba tsklr

  2. rüyada birisine sarılıyordum fakat o kişi beni itiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu