Rüyada Birine Sarılmak Ne Demektir? Neye Çıkar?

Rüyada birine sarılmak , uzun bir ömrünüzün olacağına işaret eder. Eğer rüyada sarıldığınız kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman bu kişi ile bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza ve uzun yıllar boyunca hep arkadaş kalacağınıza delalet eder.

Fakat sarıldığınız kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman bu kişi ile güzel sohbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada sarıldığınız kişi sizin dostunuz değil tam tersi düşmanınız ise o zaman da düşmanınızla beraber bundan sonra dostluk ilişkileri kurmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada sarılmış olduğunuz kişi karınız ya da kocanızsa , sevgi gücünüzün çok yüksek olacağına , bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza yorulur.

Bunun haricinde başka insanlara yardım edeceğinize veya başkalarından fayda göreceğinize işaret eder.

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman her türlü kötülüklere karşı dimdik duracağınıza,

sevgilinizle beraber çok mutlu olacağınıza, karakter , huy ve düşünce olarak birbirinizi tamamladığınıza ve çok iyi anlaştığınıza alamet eder.

Rüyada sevdiğinizin boynuna sarıldığınızı gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişiden hak etmiş olduğunuz sevgiyi göreceğinize,

ikinizin arasında bir eşitlik olduğuna ve sevgi gösterisinde bulunacağınıza , ona kur yapacağınıza delalet eder.

Rüyada sevdiği kişinin bacaklarına sarılmak , sevmiş olduğunuz kişi sizin almış olduğunuz karardan döndüreceğine,  sizi yolundan çevireceğine yorulur.

Eğer eski sevgiliye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman da büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve geçmişin izlerinden kurtulamadığınıza alamet eder.

  Rüyada Sabun Görmek İslami
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Birine Sarılmak Ne Demektir? Neye Çıkar?

  1. Ruyamda kiz torunum aqliyo anne annem nerde diye bende qoruyorhyorum sarilip birbirimizi ouyoruz ayni ruyayi iki kere qondur nedir acaba tsklr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.