Rüyada Birine Sarılmak Ne Demektir? Neye Çıkar?

Rüyada birine sarılmak, uzun bir ömrünüzün olacağına işaret eder. Eğer rüyada sarıldığınız kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman bu kişi ile bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza ve uzun yıllar boyunca hep arkadaş kalacağınıza delalet eder.

Fakat sarıldığınız kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman bu kişi ile güzel sohbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada birine sarılmak, sarıldığınız kişi sizin dostunuz değil tam tersi düşmanınız ise o zaman da düşmanınızla beraber bundan sonra dostluk ilişkileri kurmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada birine sarılmak, kişi karınız ya da kocanızsa , sevgi gücünüzün çok yüksek olacağına , bağlarınızı hiçbir zaman koparmayacağınıza yorulur.

Bunun haricinde başka insanlara yardım edeceğinize veya başkalarından fayda göreceğinize işaret eder.

Rüyada Birine Sarılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman her türlü kötülüklere karşı dimdik duracağınıza, sevgilinizle beraber çok mutlu olacağınıza, karakter , huy ve düşünce olarak birbirinizi tamamladığınıza ve çok iyi anlaştığınıza alamet eder.

Rüyada sevdiğinizin boynuna sarıldığınızı gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişiden hak etmiş olduğunuz sevgiyi göreceğinize, ikinizin arasında bir eşitlik olduğuna ve sevgi gösterisinde bulunacağınıza , ona kur yapacağınıza delalet eder.

Rüyada sevdiği kişinin bacaklarına sarılmak , sevmiş olduğunuz kişi sizin almış olduğunuz karardan döndüreceğine,  sizi yolundan çevireceğine yorulur.

Eğer eski sevgiliye sarıldığınızı gördüyseniz o zaman da büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve geçmişin izlerinden kurtulamadığınıza alamet eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak, sıcaklığın direkt olarak bir ifadesi, samimiyetin başlangıcı, sevgilinin kabulü, pekçok şekli (cinsel bağlantı, aile ve tabi olma duygusal, itimat, bireyi derin bir şekilde kavramanın bir anlamı) ile bağlantılıdır. Her insanın eril ve dişil yönlerini şuurlu duruma getirmek ve onları birleştirmek gibi bilinçaltı görevlerine girer. Bu sebeple, ruhun dengeye çabalaması ve mücadele etmesi anne maksat olsa dahi bir tamamlayan (sevgili) ile bir evlilik yahut iştirak biçiminde bayağı anlamlar kazanabilir.

Rüyanızda sarıldığınız bireyi seviyorsanız, bu yalnızca bu bireyin son günlerde aklınızda olduğunu gösterebilir. Onunla alakalı düş görmek, mutlaka onu düşündüğünüz manasına gelir.

Rüyada Birisine Zorla Sarılmak

Birisini istemediği durumda sarılmaya çalışmak, yahut daha ileri gittikçe taciz etmek, bilinçaltınızda daha evvel var olan, geçmişteki eylemlerin sizi rahatsız etmek için geleceğini tavsiye eder. Eylemleriniz üstünde azıcık pişmanlık işitmek yahut farkında olmadığınız bir pişmanlık söylem etmektesiniz. Rüyanızda kendinizin sözlü yahut fiziki olarak kötü bir davranış görüldüğü düşler, aslında de mağdur olduğunuzu gösterir.

Rüyada İkiz erkek ve kız Bebek Görmek İslami Tabiri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Ruyamda kiz torunum aqliyo anne annem nerde diye bende qoruyorhyorum sarilip birbirimizi ouyoruz ayni ruyayi iki kere qondur nedir acaba tsklr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu