Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek farklı anlamlar ile yorumlanırken, genel olarak hayır ve güzelliği olarak işaret eder. Görmüş olduğunuz kurbağa hayırlı bir insan olduğunuza, vazifelerinizi düzenli olarak yerine getirerek Allah’ın huzurunda sonsuz şekilde ödüllendirileceksiniz demektir.

Rüyada Kurbağa Görmek İhya

Rüyada kurbağa görmek, hayırlı bir rüyadır. Kişinin rüyada kurbağa görmesi, abid (ibadetlerini hiç aksatmayan,
ibadetine ibadet katan) bir kimseyi temsil eder şeklinde yorumlanır.

• Bir kimsenin rüyada bir kurbağa bulduğunu görmesi, onun (rüya sahibinin) çok değerli fazilet sahibi bir insanla dostluk ve arkadaşlık yapacağına işaret eder.

• Kişinin rüyada bir kurbağayı sudan çıkarıp kuyuya attığını görmesi, ibadet ehli (abid) ve çok değerli, fazilet sahibi bir insana kötülük yapacağına ve ona zarar vereceğine işarettir.

• Rüyasında kurbağa ile konuştuğunu görmek, hayır ve berekete kavuşmaya işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Bazı yorumcular, kişinin rüyada kurbağa sesi duyduğunu (işittiğini) görmesi, iyi sayılmaz. Bela ve musibete (felakete) işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyasında bir kurbağa ile karşılaştığını görmek, iyi ve değerli bir kimse ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Kurbağa Topluluğu Görmek

Rüyada görülen kurbağa toplulukları kalabalık bir ortama işaret eder. Rüyanızda topluluğun çok olması, düzenbaz ve oyun sever kalabalık anlamına gelir.

Rüyanız bu yüzden pek hayır ile yorumlanmaz. Yakın çevrenizden uzak kalarak, sizin için hayırlara vesile olacak insanlar ile görüşmeniz daha iyi olacağı anlamına gelir.

Bazı rüya yorumcuları, rüyada kurbağa görmeyi hayırla yorumlamışlardır. Ancak çok sayıda kurbağa görmeyi iyi
saymamışlardır.

Rüyada Bir Sürü Kurbağa Görmek

Rüyada Bir Sürü Kurbağa Görmek, Çok kurbağa görmeyi, azaba, sıkıntıya ve bozguncu bir topluluğa işaretle yorumlamışlardır. Böyle kötü insanların bulunduğu bir yerde ancak azap ve işkence, ıstırap vardır, sıkıntı vardır demişlerdir. Bazıları, çok kurbağa görmeyi de hayır saymışlardır, hayra yorumlamışlardır.

Rüyada Kurbağalar İle Birlikte Olmak

Rüyanızda kurbağalar ile birlikte oluyorsanız hayırla yorumlanır. Dost ve ailenizle mutlu iletişim içinde olduğunuz, bu ilişkilerinizin uzun yıllar süreceği ve sosyal yaşantınızın olacağına işaret eder.

Eğer kurbağalar ile birlikte mutlu olduğunuzu görürseniz sağlam dostluklar ve sonsuz aile desteği alacaksınız demektir.

• Rüyasında kurbağalarla beraber bulunduğunu görmek, dost ve arkadaşlarıyla iyi geçinmeye ve onlarla iyi bir diyalog içinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Kurbağa Eti Görmek

Rüyada kurbağa eti yediğinizi görmek hayırlı sonuçları işaret eder. Aile ya da çok yakın bir çevreden az miktarda bir mal kalacak demektir. Bu mal miras olarak da tabir edilebilir.

Yakın zaman içerisinde maddi sıkıntılardan kurtulup rahata günler geçireceksiniz anlamına gelmektedir.

• Rüyasında kurbağa eti görmek ve yemek, dostlarından arkadaşlarından hayır ve menfaat elde etmeye işarettir.

Rüyada Kurbağa Avlamak

Rüyada kurbağa avladığınızı görürseniz rüyanız güzel olarak devam eder. Eğer bir kurbağa avlıyor iseniz kıskanç, gözü yükseklerde olan ve hakkınızda sürekli plan yapan kişileri yenerek güçlü olduğunuzu ispat etmişsiniz demektir.

Rüyada Kurbağa İle Karşılaşmak

Rüyada kurbağa ile karşı karşıya gelirseniz hayırlı bir kişi karşınıza çıkarak, doğru yola adım atmanıza vesile olacaktır.

Rüyada Domuz Görmek

4 Yorum

  1. Rüyamda mutfaga gidiyoduk iki tane kurbaga vardi anne soruyodum diyodu iyidir sakn cikarma

  2. Kurbağa beni kuvalıyordu ben ise salavat getiriyordum

  3. Ruyamda beyaz kurbagalarin yuzdugunu gordum uzeri camla kaplı bir havuz gibi birşeydi bir an yanındaki arkadaşım ayağımın altındakini gösterdi kurbağaya basmışım ve cansız bir şekilde yatiyodu o şekilde bastığımi görünce korkarak ayagimi kaldırdım. Sizce bu rüyam ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz.simdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu