Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek çok farklı yorumlanan rüyalardan biridir. Rüyada domuz görmek, hem islami hem de normal açıdan yorumlanmaktadır.

Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Birçok farklı şekilde rüyada domuz görmek ne anlama gelir sorusuna yanıt vereceğiz. Rüyada domuz görmek, dini açıdan yasak olan şeylere yorumlandığı gibi iş hayatında yaşanacak zorluklar anlamına da gelmektedir.

Rüyada Domuz Görmek Cafer-i Sadık Yorumu:

Rüyada domuz görmek, şu cihetlere işaret olarak yorumlanır:

1. Kötü ve hayırsız bir adama işaretle,

2. Haram olan bir mala işaretle,

3. Düşmana işaretle,

4. Zillete düşmüş alçak (aşağılık) bir kimseye işaretle.

Rüyada Domuz Görmek Kirmânî’nin yorumu:

Kişinin Rüyasında bir domuz bulduğunu görmesi, aşağılık (alçak) fakat, güçlü bir adam üzerinde otorite sahibi olur. Bu herifi emri altına alır şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bir domuza bindiğini gören kişi, düşmanına galip ve üstün geleceğine işaret olarak yorumlanır.

• Kişinin Rüyada bir domuz ile uğraştığını görmesi, onun düşük ve aşağılık biriyle kavga edip tartışacağına işarettir.

• Bir kimsenin Rüyada bir domuzu helak ettiğini, öldürdüğünü görmesi, düşmanından kurtulacağına ve düşmandan istediğini aldığına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyada domuz eti, yağı, derisi ve kılı (tüyü) görmek, haram bir mala işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında domuz eti yediğini gören kişi, kötü bir isimle şöhret (ün) yapar, günah işler, bir musibete düşer şeklinde tabir olunur.

Rüyada Domuz Görmek Ebû Saîd’il Vâiz’in yorumu:

Rüyada domuz görmek, düşmana işaretle yorumlanır. Rüyada görülen vahşi domuz, güçlü ve zengin (serveti bol) fakat, hayırsız, uğursuz ve faydasız bir adama işarettir. Yani Rüyayı gören kişinin böyle biri olduğuna işarettir şeklinde tabir olunur.

• Rüyasında bir yerde toplu halde birçok domuz (domuz sürüsü) görüp, onların dağılmasından endişe ederek onları bir arada tuttuğunu gören kimse, haram malı ve haram kazancını toplayıp biriktireceğine işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında domuz sütü içtiğini görmek, malında veya aklında belâ ve musibete düşeceğine işaret eder.

• Rüyasında kendisinin domuz olduğunu görmek, dininde zillete düşeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek

Rüyada domuz sürüsü görmek, rüya sahibinin sıkıntılı süreçler geçireceğine fakat bu süreçlerden sonra mutlu olacağına yorumlanır. Aynı zamanda işyerinde gruplaşmalar olacağına ve rüya sahibine karşı cephe alınacağına da işarettir. Her iki durumdan sonra rüya sahibi mutluluğa kavuşacaktır.

Rüyada Domuz Eti Yemek Görmek

Dini açıdan, haram yemek olarak yorumlanmaktadır. Bu sebep ile rüyada domuz eti yemek görmek, birçok kişinin korktuğu bir rüyadır. Bunun dışında ikili ilişkiler ile ilgili problemlerin olacağına işarettir. Aileniz ya da yakın arkadaşlarınız ile ilgili konulara daha sakin yaklaşmanız gerekmektedir. Bu rüyadan sonra kesinlikle öfke ile hareket edilmemelidir.

Rüyada Domuz Tarafından Kovalanmak Görmek

Dini olarak kişiye doğru kötülüklerin gelmesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada domuz tarafından kovalanmak, çoğunlukla kötü yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, sürekli kovalanıyorsa uzun süre boyunca kötülükler peşini bırakmayacaktır. Rüya sahibi, domuz tarafından kısa süre kovalanıyor ve domuza tepki gösteriyorsa, kötülüklere karşı göğüs gereceği anlamına gelir. Kötülüklerin ve kötü insanların, ne kadar süre ile rüya sahibinin peşinde olacağı belli değildir. Rüya sahibi, her an dikkat etmeli ve şüphe duyduğu insanlara daha temkinli yaklaşmalıdır.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

Rüyada domuz yavrusu görmek, rüya sahibinin küçük sıkıntılar uğraşacağına işaret eder. Bu sıkıntılar, dikkate alınmaz ve bir şey yapılmazsa, artarak devam edecektir. Rüya sahibi, hem iş hem de normal hayatında oldukça dikkatli olmalıdır.

Rüyada Davul Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu