Rüyada Kümes Görmek

Rüyada Kümes Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kümes görmek kişinin kafasında yeni bir hayata başlama isteği olduğunu ancak bunu gerçekleştirmek için yeterince öz güveni olmadığını gösterir. Rüyada kümes görmek özgüvenli olmamaya ve sıkışmışlığı ifade etmektedir. Cabir ül Mağribi Hazretleri (r.a) yorumuna göre rüyada görülen kümes kişinin iç sıkıntısını yansıtır.

Rüyada Kümeste Yumurta Görmek

Rüyada kümes içinde yumurta görülmesi İbn-i Sirin Hazretleri (r.a) rüya tabirine göre kişinin sorumluluk almaktan asla kaçınmayacağını, kendisine verilen görevleri layığı ile yerine getireceğini, çocuk yetiştirme konusunda oldukça titiz davranacağını ve borçlarına daima sahip çıkacağını ifade etmektedir. Bu aynı zamanda kişiye sunulacak olan ciddi bir fırsatı da ifade etmektedir.

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Rüyada kümesten yumurta toplanması oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin almış olduğu sorumlulukları layığı ile yerine getireceğine, yakın zaman içerisinde güçlenerek toplum içerisinde saygın bir yer elde edeceğine, sözünü dinleteceğine ve kudrete işaret etmektedir. Kişi kendisine verilen işleri büyük bir hızla gerçekleştirecek ve artık öğüt veren kişi konumunda olacaktır.

Rüyada Kümes Hayvanları Görmek

Rüyada Kümes Hayvanları Görmek

Rüyada kümes hayvanları görülmesi kişiye gelecek bir haber ile yeni bir iş kurma ya da var olan işi büyütmeyi ifade eder. Kümes hayvanları rüya tabirlerinde karşımıza çıkan fırsatları işaret etmektedirler. Rüya sahibi cinsiyet ve yaşından belirsiz olarak çeşitli fırsatlar önüne çıkacak ve bunları değerlendirmesi beklenecektir. Bu rüya oldukça hayırlıdır, kişinin mutlaka soğukkanlı olarak durumu değerlendirmesi gerekir.

Rüyada Kümes Hayvanları Görmek İhya

Rüyada kümes hayvanları görülmesi İhya yorumu itibari ile kişinin karşısına çıkacak olan iş fırsatlarını ve gelecek olan parayı gösterir. Kişi iş kurabilir ya da çeşitli ortaklıklarla gündeme gelebilir. Evlilik de bu şekilde bir ortaklığı ifade etmektedir.

Rüyada Tavuk ve Kümes Görmek Ne Demek?

Rüyada tavuk ve kümes görülmesi kişiye düşecek olan miras ya da şans ile gelecek olan para ile yapılacak yatırımları ifade etmektedir. Kişinin mal varlığı ya da ziynetleri değer kazanabilir, aile üyelerinden para yardımı gelebilir ya da miras durumları söz konusu olabilir. Rüyada kümes görmek kişinin içerisinde bulunduğu ruh halinin kötü olduğuna işaret ederken, tavuk ile beraber görülmesi ise iş fırsatları ya da para konusunda alınacak adımları işaret eder.

Rüyada Tavuk Kümesi Görmek

Rüyada tavuk kümesi görülmesi kişinin iş kurabileceğini ve kuracağı iş ile yurt dışına açılabileceğini görmektedir. Rüyada görülen kümeste yumurtanın olması bu işin başarıya ulaşmada çok hızlı sonuç alacağını işaret etmektedir. Tavuk kümesi boş halde ise bu başarı için kişinin ekstra çaba sarf etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Tavuk Kümesi Görmek İhya

Rüyada Tavuk Kümesi Görmek İhya, Kişinin rüyada tavuk kümesi görmesi, hayır ve berekete, ev yapmaya, ferahlık ve sevince işarettir denilmiştir. Bir kimsenin rüyada civciv dolu bir kümes görmesi, iyi ve güzel bir kadınla (eğer bekarsa) evleneceğine veya hayırlı bir hizmetçi alacağına ve zengin olacağına (bol rızka nail olmaya) işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Tavuk ve Horoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavuk ve horoz görülmesi İmam-ı Gazali Hazretleri (r.a) tarafından yapılmış olan rüya tabirine göre iş konusunda herhangi bir birey ile anlaşmazlığa düşülebileceğini ifade eder. Evlilikte ya da ortaklıklar arasında problemlerin yaşanabileceği, tarafların birbirine ihaneti ya da sözlü bir şekilde tartışma rüyada tavuk ile horozun bir arada görülmesi durumunda rüyanın delalet etme şeklidir.

Rüyada Tavuk Kümesi Görmek

Rüyada Kümese Girdiğini Görmek

Rüyada kümese girilmesi Cafer-i Sadık Hazretleri (R.a) yorumuna göre, rüya sahibinin kimsenin yapmak istemediği bir işe ilgili sınanacağını göstermektedir. Rüya sahibi arkadaş çevresinde ya da ailesinde ara bulucu konumda olabilir ya da kendisine aile ya da arkadaş içerisindeki kitlenin tamamını ilgilendirecek bir görev verebilir. Bu görevi rüyayı gören kişi başarılı bir şekilde tamamlayacaktır. Kümese girmek, yükün altına girmeye işarettir.

Rüyada Kümese Saklanmak

Rüyada kümese saklanılması bilginlerden İmam-ı Nablusi yorumuna göre kişinin iç dünyasından kaçmaya çalıştığının ve günahlarından sakındığını göstermektedir. Kendisi ile yüzleşmek için yeterince öz güvenli olmadığını göstermektedir. Kümese saklanmak kişinin kendisi ile yüzleşmeye fırsatı olmadığını ifade etmektedir.

Rüyada Kümes Yıkılması

Rüyada kümes yıkılması kişinin iç dünyasında duymuş olduğu huzursuzluktan kurtulması anlamına gelir. Rüyada kümes görmek iç sıkıntıyı ve halsizliği ifade ederken kümesin yıkılması artık kişinin özgür olacağı ve problemlerin çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bunun dışında rüyada tavuk ve yumurta dolu bir kümesin yıkılması iş hayatında olumsuzlukları da verebilir. Bu sebepten rüyanın her bir detayının değerlendirilmesi ve yorum yapılması gerekir.

Rüyada Kül Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu