Rüyada Kova Görmek

Rüyada kova görmek, zahmetli, meşakkatli, çilesi çok zor bir işe işaretle yorumlanır. Rüyasında kova gören kişi, ailesinin geçimini sağlarken ve rızkını kazanırken zahmet ve güçlük çekeceğine işaret olarak yorumlanır.

• Bir kimsenin Rüyasında içi dolu bir kova görmesi, o kimsenin yani rüya sahibinin arzu ettiği şeye kavuşmasına (murada ermesine) işaret olarak yorumlanır. Rüyada boş kova görmek bunun tersiyle yorumlanır. Yani amaca ulaşamamak, istediğine kavuşamamak ve boşu boşuna uğraşıp, boşa kürek sallamak şeklinde yorumlanır demek olur.

• Rüyada yeni ve temiz bir kova görmek, zengin ve dostluğu hayırlı bir kimseye işarettir ki, bu zengin adamla dostluk ve arkadaşlık kuran kişiler, bu zengin adamdan faydalanır, ondan hayır ve menfaat görürler şeklinde yorumlamışlardır.

• Bir kimsenin rüyada kova ile su alıp (çekip) içtiğini görmesi, maksat ve amacına ulaşmasına (ulaşacağına) ve muradına ereceğine işarettir. Bu rüyayı bir hasta görse, şifa bulup iyileşeceğine, kadın görse, bir erkek çocuk doğuracağına, hapiste olan biri görse, hapisten kurtulacağına, hürriyetine kavuşacağına işarettir şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir kovayı kuyudan dolu olarak çıkardığını görmek de aynı şekilde yorumlanmıştır.

38 Hadisle Güzel Ahlak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu