Rüyada Nakış Makinesi Ve İpliği Görmek

Rüyada nakış görmek, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine , kazancının artacağına , hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağına , hayırlı bir ortaklık kuracağına ve kuracağı bu ortaklık sayesinde herkes tarafından tanınan birisi olacağına ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına yorulur. Bunların yanı sıra olumsuz olarak bakarsak , aile hayatınızla ilgili bir üzücü olayla karşılaşacağınıza ve bu durum karşısında çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Nakış İşlediğini Görmek

Rüyada nakış işlediğinizi gördüyseniz , iş konusunda daha iyi yerlere gelebilmek için deneyimli olan birisinden yardım alacağınıza , helal olmayan işlere girerek zengin olacağınıza , sevmiş olduğunuz kişilerle çok rahat bir hayat süreceğinize fakat bir anda hiç beklemediğiniz bir olayla karşılaşıp büyük üzüntü yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada nakış işlediğinizi görmek, sabırlı ve iyi kalpli bir insansınız bu meziyetinizin faydasını (karşılığım) göreceksiniz.

Rüyada Nakış Makinesi Görmek

Rüyada nakış makinesi gördüyseniz , hem yeteneklerinizi hem de becerilerinizi kullanıp hayırlı ve bol kazançlı bir işe gireceğinize , kısa zaman içinde iş hayatınızda gerçekleştireceğiniz çalışmalar ile çok iyi yerlere geleceğinize , ortaya koyacağınız projeler sayesinde de mevki olarak terfi alacağınıza alamet eder.

Rüyada Nakış Yapan Birini Görmek

Rüyada nakış yapan (nakışçı), nakış işleyen birini görmek, değişik şekilde yorumlanır. Nakış işleyen birini görmek, hile yapan, hilekar bir adama temsil eder, şeklinde tabir olunur.

• Taşları oyan, nakış eden birini görmek, hilekar, yalan dolanla iş yapan cahil bir kimseye işarettir. Bakır nakışçısı
görmek, düşmanlığa ve baş ağrılarına işarettir. Altın ve gümüş nakışçısı görmek, bir işi layığı ile yapan dürüst bir
kimseye işarettir.

Rüyada Nakış İpliği Görmek

Rüyada nakış ipliği gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için seyahate çıkacağınıza fakat her zaman şansız olacağınıza , ortaklık kurmuş olduğunuz kişi sizi yarı yolda bırakacağına ve imkanlarınızın hepsi boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada Makine Görmek

Rüyada görülen makine, işe ve sanata, iyi zamanların yaklaştığına işarettir. Rüyada normal bir durumda çalışan makine görmek, işlerin yolunda gitmekte ve gideceğine işaretle tabir olunur. Rüyada çalışırken kırılan veya bozuk olan makine görmek, çok çalışmanıza rağmen plansız ve programsız çalıştığınızın ve bu sebepten de çalıştığınızdan elinize geçecek pek çok fazla karınız ve kazancınız olmadığına, veya olmayacağına işaretle tabir olunur. Rüyada, çalışmayan (bozuk) veya çalışırken kaza yapmış bir makine görmek ise, pek iyiye ve hayra yorulmaz. Boşa vakit kaybetmekle tabir edilir.

Rüyada Makinist Görmek

Rüyada işçi kıyafetinde (işçi elbisesi giymiş) bir makinistle konuştuğunuzu görmek, işlerinizde ve iş hayatınızda önemli değişikliklerin zamanı geldiğine işaret olan size bir uyarıdır, şeklinde tabir olunur.

Rüyada Dere Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. istibarede kuran ve undan yapılan üç ayrı yemek gördüm birinin yaşına baktım ikisini benden aldılar seninki bu değil deyip bana kuranı verdiler ve dönüp gelirken bir kuranda karın üstünde sayfaları rüzgar savuruyor kostüm onuda aldım ve uyandım yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu