Rüyada Keselemek Görmek İslami

Rüyada keselemek , rüya sahibinin bu zamana kadar çekmiş olduğu sıkıntılardan , kötü günlerden ve zorluklardan kurtulup artık feraha kavuşacağına , hayattaki bütün yükünün hafifleyeceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Bunların yanı sıra eğer gerçek yaşam da hastaysanız şifa bulacağınıza , umut etmiş olduğunuz huzura ve mutluluğa yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza delalet eder.

Rüya sahibi geçmiş zamanda yaşamış olduğu kabus gibi olaylardan kurtulup kendisini artık iyi hissedeceğine , hem yaşam enerjisine hem de büyük sevince kavuşacağına yorulur. Yani kısacası rüyayı gören kişi her şeyi geride bırakıp yeni bir sayfa açıp hayata öyle başlayacağına alamet eder.

Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yaptığınızı gördüyseniz , beklemiş olduğunuz rahatlığa , huzura , mutluluğa ve temizliğe kısa süre içerisinde kavuşacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , endişelerinizden , kafanıza takılan bütün sorunlardan ve problemlerden kurtulup mutluluğa erişeceğinize yorarlar. Gereksiz bir şekilde yapmış olduğunuz kuruntuları artık bir kenara bırakacağınıza ve eski neşenize geri döneceğinize delalet eder.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek , kısa zaman içinde resmi dairelerden haber alarak kendinizi çok mutlu hissedeceğinize işaret eder. Fakat alacağınız bu haber iyi de olabilir kötü de.  Yani rüyayı gören kişi her ihtimale karşı kendisini ona göre ayarlaması gerekmektedir. Eğer aldığınız haber olumlu ve iyi ise o zaman şaşkınlıkla beraber büyük bir sevinç yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Gençleşmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda hamama gidiyoruz kese yapıyorum öyle bir siyah kirler çıkıyorki ben şaşırıyorum onlardan tiksiniyorum hemen su dökünüyom havuza giriyorum çıplak utanıyorum kimse yok başımı çevirdiğimde iri yarı güçlü bir adam bana elini ver korkma diyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu