Rüyada Gençleşmek Görmek İslami Yorumu

Rüyada gençleşmek , rüya sahibinin bu zamana kadar istemiş ve arzu etmiş olduğu şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağına , yaşam enerjisine tekrardan kavuşup çok mutlu olacağına ve hayata karşı daha istikrarlı olacağına alamet eder.

Rüyayı gören kişi aynı zaman da hem hayallerini hem de hedeflerini gerçekleştirmek için büyük çaba sarf edeceğine , iş hayatında iyi yerlere gelmek için büyük gelişmeler yapacağına ve böylelikle yüksek kazanca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Kendini Gençleşmiş Görmek ne demek?

Rüyada kendinizi gençleşmiş olarak gördüyseniz o zaman kısa süre içerisinde istemiş olduğunuz huzura , mutluluğa , berekete ve şansa kavuşacağınıza alamet eder. Bunun haricinde çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , psikolojik olarak kendinizi çok iyi hissedeceğinize ve geçmiş zaman da yaşamış olduğunuz sorunları bir kenarı bırakıp yeni sayfa açacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise , hayatınızın her zaman olumlu olacağına ve uzun ömürlü olacağınıza yorarlar. Bir kimse Rüyasında asıl yaşının aksine olarak çok yaşlı olduğunu görse, bu Rüya hayırlıdır. Rüyayı görenin dindarlığı, şan ve şerefinin artacağına işarettir. İhtiyar ve yaşlı bir kişinin Rüyasında kendisini genç olarak görmesi, iyi değildir. Bu bir önceki yorumun tersine tabir olunur. Bu Rüyayı bir kadın da görse, yorum ve tabiri aynıdır.

Rüyada Gençleşmek Görmek îbn-i Şirin’in yorumu:

İhtiyar ve orta yaşlı bir kadının Rüyasında gençleşmiş olduğunu, kendisini çok genç bir kadın olarak görmesi, bahtının, kısmetinin açılacağına işarettir şeklinde yorumlamıştır. Rüyasında kendisini çok güzel ve çok genç olduğunu gören bir kadının bu Rüyası onun vefatına (ölümüne) işarettir şeklinde yorumlanır. Erkek için de yorum aynıdır demiştir.

Rüyada Gençleşmek Görmek imam-ı Nablûsî’nin yorumu:

Rüyada bir gencin, ihtiyar olması (ihtiyar birine dönüşmesi), güzelin çirkine dönüşmesi, erkeğin kadına dönüşmesi, iyi değildir, bu Rüyalar hayra yorumlanmaz. Bunlar zillete, hakarete, kötü hâle, kötü ahlâka, geçimde darlık ve sıkıntıya, üzüntü ve kedere işaret cihetiyle yorumlanır. Bunların zıddı ise, hayra yorumlanır denmiştir. Yani ihtiyarın genç çirkinin güzel ve kadının erkek olması, hayra yorumlanır demektir.

Rüyada Birinin Gençleştiğini Görmek

Rüyada birisinin gençleştiğini gördüyseniz , hem hayırlı hem de çok güzel bir haber alıp mutlu olacağınıza , karşınıza çıkan engelleri aşmak için elinizden geleni yapacağınıza ve en sonunda mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Gençliğini Görmek ne demek?

Rüyada gençliğinizi gördüyseniz , yaşamış olduğunuz bazı olayları hala atlatamadığınıza ve kafanıza takıp moralinizin bozulduğuna işaret eder.

 

Rüyada Bataklık Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyada ben esimi bir yatakta genc olarak gordum ve banaesim soruyor diyor sen bana neden kirginsin bana uzaksin ben dedim beni ilgiz birakiyon oda uzuluyor ama gine ben gidiyom yanina uzaniyom o saclarimi oksuyor ve goksune yaslandim uyandim nedemek benim bu ruyam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu