Rüyada Ödev Görmek Ve Yapmak Ne Demek?

Rüyada ödev görmek , rüya sahibinin hem meslek , hem bilgili hem de kariyer sahibi olacağına yorulur. Bunun haricinde hayatta her zaman başarılı olacağınıza , bol kazançlar elde edeceğinize , makam olarak yüksek yerlere geleceğinize , ün sahibi olacağınıza , büyüyüp ilerleyeceğinize ve ticaret konusunda her zaman ön plana çıkacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , rızık elde edeceğinize , büyük paralar kazanacağınıza ve servetinizin bitmeyeceğine yorarlar.

Rüyada Ödev Yapmak

Rüyada ödev yaptığınızı gördüyseniz , meslekte altın çağını yaşayacağınıza , yüksek mevkilere ulaşacağınıza , unvan sahibi olacağınıza ve geldiğiniz yerden çok memnun olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da hem hayırlı hem de bereketli günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada ödev yapmadığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , yapmış olduğunuz yatırımlardan hayır görmeyeceğinize , hem malınızdan hem de paranızdan olacağınıza , büyük sermaye kaybedeceğinize ve bu yüzden ticaret ile mesleki hayatınızdaki itibarınızı ve gücünüzü kaybedeceğinize alamet eder.

Rüyada öğretmeninizin ödev verdiğini gördüyseniz , gerçek yaşam da sorumluluk sahibi birisi olacağınıza , ailenize hiçbir zaman karşı gelmeyeceğinize , hedeflerinize en sonunda ulaşacağınıza ve çok çalışıp iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu