Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kertenkele görmek, genel olarak bir düşmana , dedikoducu kişiye ve nifak sahibi birisine yorulur. Aynı zaman da kişinin sağlık sorunu yaşayacağına , kuşkuya düşeceğine , hem zalim hem de alçak birisi ile tanışacağına işaret eder. Rüyada görülen kertenkele iyiye yorumlanmaz. Düşmanlarınızın size saldıracağına yorulur ve bunun için gerçek yaşamdaki arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer dikkat etmezseniz üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada Kertenkele Görmek İhya

Rüyada kertenkele görmek, değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada görülen kertenkele, kötü ve melun, insanların arasını açan, söz götürüp getiren asi, yaramaz bir kimseyi temsil eder denilmiştir. Bu sebepten
Rüyada kertenkele gören kimse, kendisinde bu sayılan huyların bulunduğu bir kişiyle karşılaşır veya karşılaşacağına işarettir denmiştir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada öldürülen kertenkele, rüya sahibinin akrabaları ya da yakın çevresinden bazı düşmanlara sahip olduğuna delalet eder. Ayrıca bu düşmanların şerrinden emin olunmaktadır. Sizlerin hayatına kötü etkiler bırakmak isteyen düşmanların olduğunu ancak bu düşmanların gereken güce sahip olmadıkları anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada kertenkele öldürmek rüya sahibine uygun olmayan bir kadınla birlikteliği ve bu kadının sonraki zamanlarda gerçek yüzünün görülmesi ile ayrılma anlamına da gelmektedir. Sokakta ölü bir kertenkele görmenin anlamı ise komşularınızın içerisinde bir tanesinin dost görünümlü bir düşman olduğu yönündedir.

Rüyada kertenkele öldürdüğünüzü gördüyseniz , ispiyoncu , dedikoducu ve düşmanlık eden birisini mağlup edeceğinize yorulur.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görmek güçlü bir düşmana ya da rüyayı gören kişinin alacağı hayırlı bir habere işaret etmektedir. Küçük kertenkele ise insanlar tarafından sürekli olarak muhalefeti ile tanınan ve kimsenin sevmediği dedikoducu bir kadınına delalet eder.

Rüyada büyük kertenkele gördüyseniz, gerçek yaşam da işsizseniz kısa zaman içerisinde iş bulacağınıza , şansızınız açılacağına delalet eder.

Rüyada Kertenkele

Rüyada Kertenkele

Rüyada görülen kertenkele, insanların arkasından konuşan ve her daim onların kötülüğünü isteyen iki yüzlü bir adama işaret etmektedir. Rüyasında kertenkele gören kişinin düşmanları oldukça yakınında olduğu söylenmektedir. Kertenkele sesi duymak ise bu tarz düşmanların konuşmasına delalet eder. Rüyada kertenkelenin saldırması ya da ısırması gibi durumlar ise düşmanlar tarafından görülebilecek herhangi bir zarara işaret eder.

Rüyada Yeşil Kertenkele Görmek

Rüyada yeşil renkli kertenkele görmek zalim ve otoriter olan, ayrıca kötü kalpli bir yöneticiye delalet eder. Aynı zamanda yeşil kertenkelenin rüyada görülmesi dedikodu yapan, fitne ve fesata bulaşan, laf taşıyan kişiye işaret etmektedir. Rüyasında yeşil kertenkele gören kişinin böyle bir kişinin etkisi altına gireceği söylenmektedir.

Rüyada Yeşil Kertenkele Görmek

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya hilekar , düzenbaz ve dedikoducu birisinin varlığına işaret eder.

Rüyada Eve Kertenkele Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyasında evine kertenkelenin girmesi pek iyiye işaret edilen bir durum değildir. Rüyada eve kertenkelenin girmesi rüyayı gören kişinin bulunduğu hanede ölüm ile karşılaşacağına delalet etmektedir. Bu nedenle eve giren kertenkele hayra yorulan bir rüya değildir. Rüyada eve renkli bir kertenkelenin girdiğini gördüyseniz , evinizde birisinin vefat edeceğine ve onun ölümü ile tabir edilir.

Rüyada Küçük Kertenkele Görmek Nedir?

Rüyada görülen küçük kertenkele rüya sahibi kişinin biran öce kendi işini kurma isteğinin olduğunu göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi maddi olarak rahatlamanın yanı sıra iş ortamında huzur aramaktadır. Rüyada küçük kertenkele görmek ertelenmekte olan çözümlerin akın bir zaman içerisinde yüze çarpılması yüksek ihtimalli olarak gösterilir. Rüya sahibi olan kişinin bu sıralar iletişim yönünde problemler yaşadığına delalet eder.

Rüyada Kertenkele Kovalamak

Rüyada kertenkele kovaladığını görmek sorunları aşmaya ve sabırlı olmaya delalet etmektedir. Ayrıca alınan kararların arkasından durulması gerektiğine ve kısmetlerin açılarak işlerin düzelmesine işarettir. Aynı zamanda rüyada kertenkele kovaladığını görmek düşmanlara fırsat vermemeye de işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkele Saldırması

Rüyada kertenkelenin saldırdığını gördüyseniz, bir kişinin arkasından bilip bilmeden konuşacağınıza alamet eder. Rüyada kertenkelenin soktuğunu gördüyseniz, çevrenizde dost gibi görünen kişilerin aslında düşmanınızın olduğuna , size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Rüyada Kertenkele Yemek

Rüyada kertenkele eti yediğinizi gördüyseniz , çevrenizdeki insanların sizi bir türlü çekemediğine , kıskandıklarına ve sizin hakkınızda dedikodular yapacaklarına delalet eder.

  • Rüyasında kertenkele eti yediğini gören kimse, bir insanın arkasından gıybet (dedikodu) eder şeklinde yorumlanmıştır.
  • Bir kimsenin Rüyada kertenkelenin kendi (Rüya sahibinin) etinden yediğini görmesi, başkalarının, Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu (gıybetini) ettiklerine işarettir.

Rüyada Kertenkele Sürüsü Görmek

Rüyada Kertenkele Sürüsü Görmek

Rüyasında kertenkele sürüsü gören kişinin hayatı boyunca ailesi tarafından hayır duaları alacağına işaret eder. Ayrıca saygın bir kişilikten gelecek olana bir paraya ve karlı bir mesleki hayata atılmaya delalet etmektedir. Ancak rüyayı eğitim personeli olan bir kişi görmüş ise bu kişinin boşanma ile sonuçlanacak olan bir evlilik gerçekleştirmesine ya da ilişkinin başından beri yanlış olan ilişkiye ısrarcı olarak yaklaşmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkele Kuyruğu Görmek

Rüyada kertenkele kuyruğu görmek rüya sahibi olan kişinin daha önce hiç tatmadığı bir duyguyu ya da duyguları tadacağına ve kişinin eski saygınlığına tekrardan kavuşacağına delalet etmektedir. Ayrıca konforun ve lüksün de çoğalacağına işarettir.  Rüyada kertenkele kuyruğu görmek kişinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, hayırsız bir kişiden dolayı akrabalarından biri ile ters düşeceği söylenmektedir. Verilen sözlerin tutulmamasından dolayı elindeki işten olacağına ve küslüklerin kısa bir zaman içerisinde arabulucular sayesinde giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu