Rüyada Keman Çalmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Keman Çalmak, her şeyin kişinin gönlünce olacağı, kalbine hitap eden durumlar yaşayacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelen güzel rüyadır. Rüyada keman hediye aldığını görmek beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak ve sevinç göz yaşı dökmek olarak yorumlanır. Rüyada Keman çalamamak, kimi zaman bu durum bir gönül ilişkisi ile alakalı, kimi zaman da maddiyatla alakalıdır.

Rüyada Keman Çalmak İhya

Rüyasında kendisinin keman çaldığını görmek, beklemediği müjdeli bir haber alacağına ve sevineceğine işarettir.

Rüyada Keman Görmek Diyanet ve İhya Yorumu

Rüyada keman görmek, kişinin yetenekleri ve hobileri ile öne çıkacağı, bu sayede mesleğinde de herkese fark atacağı, memnun olduğu işi yapacağı ile yorumlanır. Rüyada keman çalan adam görmek, bu rüya kimi zaman da kişinin hobi olarak yaptığı bir şeyi kazanca dönüştürmesi ile açıklanabilir.

Rüyada keman görmek, mevki ve makama, rütbeye işaretle yorumlanır. Bir kimsenin Rüyada makam sahibi
bir kimsenin kendisine bir keman verdiğini görmesi, müjdeli bir haber almasına veya büyük bir makama ermesine
işarettir. Keman görmek veya keman sesi duyduğunu görmek, rütbe ve makam sahibi birinden gelecek hayır ve
menfaate işarettir demişlerdir.

Rüyada Keman Kursuna Gitmek

Rüyada keman kursuna gittiğini görmek nasip olan ne varsa gelip kişiyi bulacağı, haksızlığa uğramış ise bu haksızlıktan kurtulacağı, işlerinin yoluna girerek sıkıntılarını biteceği ile tabir edilir. Rüyada keman görmenin psikolojik yorumu ise kişinin hayatında sevgi, romantizm, aşk gibi temaların eksik olduğu, bu tür şeylere hep özendiği ama hayatında olmadığı için de sıkıntı yaşadığı ile yorumlanabilir. Rüyada enstrüman görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; çok maceralı ve hareketli bir aşk hikayesine işarettir.

Rüyada Keman Satın Almak

Rüyada keman almak, sanat alanında işler yapmak demektir. Bazen de bu alanda güzel bir hobi edinmek ve bunun kişiye psikolojik anlamda iyi gelmesi ile ifade edilir.

Rüyada Keman Sesi Duymak

Rüyada keman sesi duymak, çok güzel bir haber almak, haberin çok hoşa gitmesi ve tüm aileyi etkilemesi, sevinç yaratması demektir. Keman sesi duymak her zaman hayırlı haberler ile yorumlanır. Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil’in yorumu ise, Bu rüyanın diğer bir yorumu da kişinin hayatındaki insanla romantik günler geçirmesi demektir.

Rüyada Keman Telinin Kırılmasını Görmek

Rüyada keman telinin kırıldığını görmek, bir konuda ustalaşmak, işinin ehli olmak, kendini geliştirerek ilim irfan sahibi olmak demektir. Bu sayede de çevrede tanınmak saygı ve itibar sahibi biri olmak ile açıklanabilir.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Rüyada keman yayı görmek, bir konuda sinirlenmek gerilmek ve bu sayede patlamak ile yorumlanır. Kişi bu süreçte ağzından çıkacak her lafa çok dikkat etmeli, bu sözlerin geri dönüşümü olmayacağını bilmelidir. Aksi halde telafi etme fırsatı bulamayabilir.

Rüyada Keman Kutusu Görmek

Rüyada keman kutusu görmek, gizli kalmış bir takım şeylerin ortaya dökülmesi, aydınlanması ve bilinmesi gereken her şeyin öğrenilerek çözümlenmesi ile yorumlanabilir.

Rüyada Kırık Keman Görmek

Rüyada kırık keman görmek, eski bir aşk hikayesinin tekrardan gündeme gelmesi, ancak bu sefer üzülerek değil kişinin lehine sonuçlanarak çözülmesi demektir.

Rüyada Eski Keman Görmek

Rüyada eski keman görmek, kişinin yeni hayatındansa eski hayatını daha fazla sevmesi; eski günlere hasret kalması ve genelde nostalji yapmak istemesine delalettir. Geçmişe takılı kalan kişi bu sebeple mutsuz olabilir. Bazen de bu rüya eskide kalan ve çok pişman olunan bir durumun çözümlenmesidir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu