Rüyada Puding Ve Jöle Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada puding görmek , uzun süre boyunca hep emek vermiş olduğunuz ve zaman ayırdığınız bir işinizin bozulacağına , sürekli olarak engellerle karşı karşıya kalacağınıza , ailevi sıkıntıları yaşanacağına , hayatınızla ilgili bir takım sorunların olacağına ve işten kaynaklı olan rakip oyunları ile gücünüzü kaybedeceğinize işaret eder.

Her zaman hayalini kurmuş olduğunuz ve planladığınız şeyleri bir türlü yapamayacağınıza , büyük bir hayal kırıklığına uğrayıp moralinizin çok bozuk olacağına yorulur. Bunun haricinde bu zamana kadar uğramış olduğunuz tüm emeklerinizin boşa gideceğine alamet eder. Yani kısacası rüyada görülen puding Yüce Allah katında hayra ve iyiye yorumlanmaz. Kişi için genel olarak kötüye yorumlanır.

Rüyada Jöle Görmek

Rüyada jöle gördüyseniz , gerçek yaşam da çok sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızın veya dostunuzun kutlamasında bulunacağınıza yorulur. Gideceğiniz bu yer doğum günü partisi veya düğün olabilir. Sevdiğiniz kişi ile hasret giderip çok eğlenceli ve mutlu vakitler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Renkli Jöle Görmek

Rüyada renkli oje gördüyseniz , hem iş hem de ailevi hayatınızda sürekli olarak olumlu olaylar yaşayacağınıza , iş konusunda kazancınızı arttıracağınıza ve bol paralar kazanacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra sosyal hayatınızın git gide genişleyeceğine ve daha eğlenceli olacağına yorulur.

Rüyada Jöle Yemek

Rüyada jöle yediğinizi gördüyseniz , sağlıklı bir hayata kavuşmak için elinizden gelen tüm çabaları sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Avokado Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu