Rüyada Kek Görmek Yapmak ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kek görmek , rüyayı gören kişinin eski sıkıntılarını bir kenarı bırakarak neşeli günler yaşayacağına , kollarını sıvayıp yarım kalan işi tamamlamak için tekrardan işe koyulacağına ve en sonunda başarılı olacağına yorulur. Kişi dert etmiş olduğu konuları aşacak ve ağız tadı yerine gelecektir. Bu rüya sayesinde kaçan keyfinizin tekrardan yerine geleceğine , eskisi gibi çok mutlu ve huzurlu olacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde gerçek yaşam da çok güler yüzlü birisi olacağınıza , etrafınızdaki insanlara her zaman iyi davranacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin çok mutlu olacağına , karşısına sürekli olarak kısmet çıkacağına ve kısa zaman içerisinde karşısına çıkan bir hayırlı kısmet ile tanışıp dünya evine adım atacağına yorulur.

Rüyada Kek Yapmak Ne Demek?

Rüyada kek yaptığınızı görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Kişinin yakın zaman içinde dilediği şeylerin başına geleceğine , musibetlerle uğraşacağına ve başını ağrıtacak olaylar yaşayıp bunlardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğine fakat can sıkıcı zamanlar geçirip çok dertleneceğine alamet eder.

Rüyada Kek Yemek Ne anlama Gelir?

Rüyada kek yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da bolluk göreceğinize , talih kuşu size konacağına , hiç tatmadığınız tatları tadacağınıza ve hayal etmiş olduğunuz hayatı yaşayıp hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada kanat görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Rüyada kek yapıyormışum ama kek göremiyor ben kabartma tozunuda koymayı unutmuşum sonradan fark ediyorum ne anlama geliyor bu rüya

  2. Rüyamda bir tepsi dilimlenmiş kekten yiyordum.iki renkli yumuşacık bir kekti.epey yedim.daha sonra yanımdaki kişi kekin içinde şarap olduğunu söyledi.kekin şaraplı olduğunu bile bile biraz daha yedim sanırım.yorumu nedir.

  3. Rüyamda kek yapmışim sağ olan galam ve rahmetli babaannem kendi elleriyle yiyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu