Rüyada Kedi Görmek İle İlgili Tabirler Ve Yorumları

Rüyada kedi görmek kimi tabircilere göre hayra yorumlanırken kimileri için de nankör insan anlamı taşımaktadır. Kedi görmek bir çocuk sahibi olmaya da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibi bir kadın ise görülen kedi iş yerinde meydana gelecek olan sıkıntılara, huzursuzluğa işaret etmektedir. Rüyada görülen dişi kedi hem faydası hem de zararı dokunan kimse anlamına gelmektedir. Bu kilisen önce bir yardım görebilir daha sonrasında ise bir ihanet yakalayabilirsiniz.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek hem faydalı hem de zararlı bir iş ile karşı karşıya kalacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada dişi kedi fesat bir kadın demektir.

Bu kimse önce size yardım edecek sonrasında ise size ihanet edecektir. Rüyada dişi kedi görmek size tavır alan ve içten içe size düşmanlık besleyen bir kadın olduğu anlamına da gelmektedir.

Eğer dişi kedi bir ev kedisi ile bu size yakın ve hane içerisine giren çıkan biri demektir. Eğer sokak kedisi ile tanımadığınız bir kişi ile polemik yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada vahşi bir kediyi öldürmeniz düşmanınızı alt edeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada evinize gizli giren kediyi öldürmeniz gerçek yaşamda bir hırsızlık olayı ile karşılaşacağınıza fakat bu durumun üstesinden geleceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yiyen bir kimse görmeniz haram yiyen biri ile görüştüğünüz anlamına gelmektedir. Eğer yediği etten sizde yediyseniz bu haram lokmanın size de bulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kedi İle Kavga Etmek

Rüyada kedi ile kavga etmeniz etrafınızda sizi çekemeyen insanların olduğu anlamına gelir. Eğer kedi tırmalaması ile karşılaştıysanız eğer bu kişinin size fiziksel ya da sözel olarak bir şiddeti olabilir.

Kedi tırmalaması size düşmanlık besleyen birinin bunu açığa çıkarması olarak da ifade edilmektedir. Çoğu zaman kedi tırmalaması sizden intikam almak isteyen biri olduğuna da işaret eder.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kendinizi ya da bir tanıdığınızın kediye dönüştüğünü gördüyseniz eğer bu sizin günahkar olduğunuz anlamına gelir. Rüyada kediye dönüşen kimse eğer başka kedi ile kavga ediyor ise işlerinde sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!