Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, pek iyiye yorulmaz. Bu Rüyayı görmek, iyi ve hayırlı değildir.

• Bazı yorumcular, Rüyada kasap görmeyi, Azrail (a.s.)’e işaretle yorumlamışlardır. Çünkü kasap, hayvanların canını
alan kimsedir.

• Hasta olan bir kişi, Rüyasında bir kasabı öldürdüğünü görse, bu onun, hastalığından kurtulacağına ve şifa bulacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Hapishanede olan bir kimse veya gam ve kederli, sıkıntı içinde olan bir kimse Rüyasında kasabı öldürdüğünü görse, bu onun kurtuluşunun, elem ve kederinin gitmesine işaret eder demişlerdir. Bu Rüyayı borcu olan bir kişi görürse, yine onun da borcundan kurtuluşuna işarettir. Yine Rüyada bir kasabı öldürdüğünü görmek, bütün dertlerinden kurtulmaktır denilmiştir.

• Rüyasında kasabın bir koyunu kesip parçaladığını görmek, din yönünden işlerinin karışıklığına, dini bakımdan zayıflığına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kasap Görmek İmam-ı Nablüsi’nin yorumu:

Bir kimsenin Rüyada seyyar kasap görmesi iyi değildir. Şiddete ve zarara uğramakla yorumlamıştır. Bu Rüyayı hastalar görürse, onların ölümüne ve öleceğine işarettir. Zengin olan bir kimsenin görmesi ise, zarar ve ziyana uğrayacağına işarettir. Feryat-ü figan eden bir kişinin görmesi ise, feryadının, figanının artacağına işaretle yorumlanmıştır. Borçlu olan birinin görmesi de, borcundan kurtulacağına işarettir demiştir Nablüsi.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu