Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek İslami Tabiri

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek, kişi bebeğini sağlıklı bir şekilde doğuracağına ve doğan bebeğin hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Aynı zamanda böyle bir rüya anne olmanın kadına hayırlı geleceğine, hayatı boyunca sıkıntılardan uzak kalacağına, evladının hayat boyunca her başarısına şahit olacağına delalet eder. Rüyada karnındaki bebeği gören kişi evli değil bekar ise hayırlı nasibinin çıkacağına, kısmetli ve hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek evli bir kadın kocasından emindir ve kocasının kendisine sadakatle bağlı olduğuna inanılır.

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek kişi için bu oldukça hayırlıdır. Hayırlı kişiler tanışacağına ve işlerinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Karında Bebek Oynaması

Rüyasında karnında bebeğin oynadığını gören rüya sahibi, eğer hamile ise bu durum onun için oldukça hayırlıdır.

Bebeğinin tekme attığını gören kişi, bebeği tarafından rüyasında görüldüğüne inanılır. Hamile kadın böyle bir durumda bilmelidir ki karnındaki bebeği de kendisini rüyasında görüyordur.

Böyle bir rüya ile anne ile bebek arasında gerçek bir görüşme sağlandığına inanılır. Bebeğinin karnında oynadığını gören bir kadının yakın zamanda bir evlenme teklifi alacağına inanılır.

Aynı zamanda iş yerinde yükseleceğini ve hayırlı teklifler alacağına delalet eder.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Kişi rüyasında kendisini hamile görüyorsa yaşamış olduğu tüm sıkıntıların son bulacağına, büyük hayrın ve sevabın işlenmiş olduğuna, düşmanlardan uzak durulacağına, hayırlı bir eş ve iş bulacağına işarettir.

Bir kişinin kendisini rüyasında hamile olarak görmesi Allah katında hayırlı bir insan olduğunun göstergesidir.

Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek

39 Yorum

  1. Merhaba, ben 31 haftalık hamileyim. Rüyamda bebek çok hareket ettiğinden karnımın sağ tarafını yarıp dışarı çıkıyordu ve konuşuyordu. Tabiri bilen varsa lütfen yazabilir mi?

  2. 2020 ocak ben müjgan hamile deyilim ama rüyamda hamile oldugumu gördüm ve bebeyin karnımda ayaklarını net olarak göeüyorum ve sürekli karnımda hareket ediyor

  3. Hamile olmadığı halde kendini hamile görmek ve bebeğin oynadınız görmek neye çıkar

  4. Rüyamda ben dışarıdan izleyen biriydim tıpkı filim izler gibi rüyamda bir hamile bayan var bir başka bayan kova dolusu altın getirdi hamile olan bayana verdi durumu iyi deyildi bir süre ne yapalım diye düşündü ve parayı 2 ye katlama ın yolunu buldu ben de izlerken kendi anneme olanı anlatıyordum sonra kendimi hamile ve karnım düzen karnımda bebek çıkmak için sabırsızlanıyordu sanki bebek

  5. Ruyamda bebegin önce karnimda yüzünü gördüm sonra ise karnimla beraber çıkıp başkasının bacaklarına sarıldığını zorla ayirdin kucağıma yatırdım ama çok güzel bi bebekti bu arada 6 aylik hamileyim etkiside olmus ola bilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu