Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek İslami Tabiri

Rüyadaki karnındaki bebeği gören kişi bebeğini sağlıklı bir şekilde doğuracağına ve doğan bebeğin hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Aynı zamanda böyle bir rüya anne olmanın kadına hayırlı geleceğine, hayatı boyunca sıkıntılardan uzak kalacağına, evladının hayat boyunca her başarısına şahit olacağına delalet eder. Rüyada karnındaki bebeği gören kişi evli değil bekar ise hayırlı nasibinin çıkacağına, kısmetli ve hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada karnındaki bebeği gören evli bir kadın kocasından emindir ve kocasının kendisine sadakatle bağlı olduğuna inanılır.

Rüyada karında bebek gören kişi için bu oldukça hayırlıdır. Hayırlı kişiler tanışacağına ve işlerinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Karında Bebek Oynaması

Rüyasında karnında bebeğin oynadığını gören rüya sahibi, eğer hamile ise bu durum onun için oldukça hayırlıdır.

Bebeğinin tekme attığını gören kişi, bebeği tarafından rüyasında görüldüğüne inanılır. Hamile kadın böyle bir durumda bilmelidir ki karnındaki bebeği de kendisini rüyasında görüyordur.

Böyle bir rüya ile anne ile bebek arasında gerçek bir görüşme sağlandığına inanılır. Bebeğinin karnında oynadığını gören bir kadının yakın zamanda bir evlenme teklifi alacağına inanılır.

Aynı zamanda iş yerinde yükseleceğini ve hayırlı teklifler alacağına delalet eder.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Kişi rüyasında kendisini hamile görüyorsa yaşamış olduğu tüm sıkıntıların son bulacağına, büyük hayrın ve sevabın işlenmiş olduğuna, düşmanlardan uzak durulacağına, hayırlı bir eş ve iş bulacağına işarettir.

Bir kişinin kendisini rüyasında hamile olarak görmesi Allah katında hayırlı bir insan olduğunun göstergesidir.

38 Comments

  1. Raziye 11 Mart 2019
  2. Anonim 16 Mart 2019
  3. Burcu 11 Haziran 2019
  4. Burcu 11 Haziran 2019
  5. Müjgan 22 Ocak 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!