Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek Ne Anlama Gelir? Tabiri

Rüyada evleneceği kişiyi görmek, nasip, kısmet ve büyük bir kazanç sağlanacağına işaret eder.

Rüyada evleneceğin kişiyi bir başka insanla görmek, aile içindeki bazı huzursuzluklara, sorunlar yaşamaya ve anlaşmazlıklar çıkmasına tabir edilir.

Kimi zaman umduğunu elde etmek ve hayırla da yorumlanır. Rüyada evleneceğin insanın ismini duymak, hayırlı olan bir haber alıp, sevinip mutlu olma ile tabir edilir.

Rüyada evleneceği kişinin babasını görmek ise zorlu bir yolda ilerlemeye fakat bu yoldan alnının akı ile çıkacağına işarettir.

 

Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evleneceğin kişiyi görmek, hayalini kurduğu kişi ile mutlu olacağı hayırlı bir yuva kurma ile tabir edilir.

Rüyada evleneceğin kişinin baş harfini görmek, birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki mutluluğu kıskanan kişilerin olduğuna ve bu kişilerin aranızı bozmak için siz mutsuz etmesi ile yorumlanır.

Rüyada evleneceğin kişinin falda çıktığını görmek, bir takım sıkıntıların olacağına ve bu sorunun çözümü için farklı yollar deneneceğine işarettir.

Rüyada Evleneceği Kişinin Ailesini Görmek

Rüyada evleneceğin kişinin ailesini görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlilik yaparak hayırlı çocuklara sahip olmaya işarettir. Rüyada evleneceğin kişinin ailesini istediğini görmek ise kısa süre içinde evlilik için adım atılacağı ile tabir edilir.

Rüyada Evleneceği Kişinin Ailesiyle Tanışmak

Rüyada evleneceğin kişinin ailesi ile tanışmak istediği evliliği aile büyüklerinin de onaylamasına ve ev içinde mutlu olunması anlamına gelir. Rüyada evleneceğin kişinin ailesini görmenin bir başka tabiri ise, sevdiğin ve mutlu bir yuva kuracağına inandığın kişi ile evlilik yolunda ilerlemeye ve bunu ailelerin de istemesidir.

Rüyada Evleneceği Kişinin Adını Duymak

Rüyada evleneceğin kişinin adını duymak, uzun süredir yalnız olan kişinin gönlünü bir kişiye vererek mutluluğa adım atması ile yorumlanır. Bekâr kimsenin evlenip yuva kurmayı arzu ve hayal edip bunu gerçekleştirerek istediği kişi ile mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Rüyada Evleneceği Kişiye Sarılmak

Rüyada evleneceği kişiye sarıldığını görmek, sıkıntılar yaşayıp zor günler geçireceğine fakat sonunda feraha kavuşacağına ve sevdiği kişiyle mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Evleneceği Kadını Görmek

İş hayatında yaşanan güzel anların ve elde edilen hayırlı kazançların aile içine de yansıyacağına işarettir. Hem iş hem de aile yaşamında bolluk ve bereket olacağına ve yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağı ile tabir edilir.

Rüyada Esmaül Hüsna Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Benim sevgiim var ama Rüyamda sevgilim varken beni baskasiyla tanimadigim adamla zorla evleniyordum sonra inhtar etmeye calisirken babam gelir beni kurtardi ben ona evlenmek istemiyorum tanimadigim biriyle babam bana cvp vermiyordu.. cok kötü oldum acaba bu ne demek olur

  2. Rüyamda evde iki kadin vardı kiz istemek icin gelmişlerdi yeğenlerim var biri 18 biri 19 yaşlarında onaltı isteyecekler diye düşünüyorum fakat ben içeri girince annemler kızların halası diye alıştırıyor beni kadınlarda biz bu kızı istiyoruz diyorlar ve oğulları benden 3 yaş küçük olmasın rağmen ben itiraz ediyorum ama onlar ısrar ediyor ve çocuğun ismini bana söylediler çocuğun annesi ve teyzesi ben duymak istemesemde duyuyorum ve evden çıkıp çarşıya gidiyorum dalgin bir sekilde yururken az daha kazaya yol aciyordum bana biri bagiriyor ve onunla tartışma yaşıyorum yayalara yol vermeniz gerek diyorum ve o kişi bana polis olduğunu söylüyor ve o kadinlarin dediği ismi söylüyor bana şok oluyorum bayılacak gibi oluyorum ama ona birşey demiyorum beni alıp biryere oturtuyor ismi hala aklımda yüzü hers eyi ve yanımızda o anda küçük bir kız çocuğu vardı sonra uyandım anlamı ne bunun ben evlenmeyi pek düşünmediğim halde ve ilk kez kaldığım bir evde gördüm ve yatağa yatarken bir şey düşünmeden yatarım ben

  3. Rüyamda evleneceğim erkekle tanıştım dedemin evinde konuştuğum ve çok sevdiğimi gördüm bende aynı şekilde aile bireylerde vardı aynı ev içerisinde çok isteyip sevdiğini gördüm bu kişinin bende aynı şekilde duygularla

  4. salam sadece bunu deye bilerem ki sevdiyini yuxunda gomey bele cox gozel duygudu ALLAH her kesi sevdiyine govuwdursun *

  5. Ruyamda evlenmek istediyim kişiyi tanimadiğim halde rüyamda görmek neye ifade eder

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu