Rüyada Karga Görmek

Rüyada karga görmek, düşman bir kişiye yorumlanır. Çevrenizde bulunan ve sizi sevmeyen kişiler olarak yorumlanmaktadır. Bu kişiler, genel olarak size yakın olan ve dost diye değerlendirebileceğiniz kişilerdir. Bu sebep ile rüyada karga gördükten sonra çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli, her dediklerine kulak asmamalısınız.

Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga görmek ne anlama gelir sorusu, çok kez sorulmuştur. Bu sebep ile rüyada karga görmek hakkında birçok bilgi vereceğiz. Bu açıklamalardan sonra rüyada karga görmenin anlamı nedir, öğrenmiş olacaksınız.

Rüyada Karga Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada karga görmesi, pek iyiye yorumlanmamıştır. Rüyada görülen karga, fesat çıkaran, bozgunculuk yapan, sözünde durmayan dönek ve kaba saba hareketleriyle herkese rahatsızlık ve zarar veren bir yaramaz adamı temsil eder şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibi böyle bir adamdır veya böyle bir adamla karşılaşıp sıkıntı çeker şeklinde yorumlanır denilmiştir. Alaca bir karga görmek de böyle yorumlanmıştır. Yani yalancı ve kendisini beğenmiş, yaramaz bir adamı temsil eder denilmiştir.

Rüyada Karga Görmek Kirmani’nin yorumu:

Bir kimsenin Rüyada bayıltıcı bir madde kullanarak bir kargayı avladığını görmesi, onun (rüya sahibinin) hile ve yalan söyleyerek bir mal elde edeceğine işarettir.

• Rüyasında bir ağacın dalına konmuş bir karga gören kimse, gurbete gideceğine ve ailesinden ayrı düşeceğine işaret eder şeklinde yorumlamıştır.

• Bir kimsenin Rüyada sabah vaktine yakın şafakla bir karganın ağaç üzerine konmuş öttüğünü görmesi, bir musibete düşmeye ve fakirleşmeye işarettir denmiştir.

Rüyada Karga Görmek Cabir’il Mağribi’nin yorumu:

Bir kimsenin Rüyada bir karganın kendisiyle (rüya sahibi ile) konuştuğunu görmesi, rüyayı gören kimsenin, yabancı birinden hayırlı bir yardım göreceğine veyahut hayırlı bir haber alacağına işarettir demiştir.

• Bir kimsenin Rüyada bir karganın bir veya üç kere bağırdığını görmesi, iyi sayılmıştır. Hayra yorumlanır demiştir. Karganın, iki veya dört defa bağırması ise, iyi sayılmaz. Hüzün ve kedere işaret eder demiştir. Karganın ondan daha fazla gaklayarak bağırması ise, hayırla yorumlamıştır.

• Bir kimsenin Rüyada bir karga avladığını görmesi, iyi değildir. Rüya sahibinin birtakım dalavereler çevirerek haksızlık ederek, yasal olmayan yollardan mal ve kazanç elde edeceğine işaret eder şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Karga Ölüsü Görmek

Rüya sahibi hakkında iyi olmayan şeyler olarak yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular, rüya sahibinin yakın zamanda seyahate çıkacağını ve gideceği yerde öleceğini söyler. Rüyada karga ölüsü görmek, çok az kişi tarafından iyi olarak yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular, sıkıntı ve dertlerin son bulacağını söyler.

Rüyada Karga Saldırması Görmek

Rüyada kargı saldırması görmek veya rüyada karga saldırısı görmek, rüya sahibine maddi ve manevi problemlerin çıkacağına işarettir. Bu problemler, genellikle yakın çevrede bulunan kişilerden gelecektir. Dost olarak görünen fakat aslında dost olmayan kişiler, yapacakları plan ile size saldıracaktır. Farklı yorumcular, aileden uzaklaşmak ve seyahat olarak yorumlamaktadır. Bu dönemde yapılması gereken; aile bağlarının güçlendirilmesi ve dostlara dikkat etmektir.

Rüyada Karga Tarafından Isırılmak Görmek

Yakın zamanda kaza olabileceğini veya kaza süsü verilmiş bir olayın yaşanacağını işaret eder. Bunun dışında eğitim, aşk, iş ve arkadaşlık hayatında sorunların çıkacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Karga Sevmek

Hem sıkıntıların sona ereceğine işarettir hem de dost olarak görünen düşmana yaklaşmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyada karga sevmek, ciddiye alınması gereken rüyalardan biridir. Rüya sahibi, bu rüyadan sonra çevresinde değer verdiği insanları tekrar düşünmeli ve ilişkilerini gözden geçirmelidir.

Mevlit Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu