Rüyada Kardeşini Hamile Görmek Nedir? ( İslami)

Rüyada kardeşini hamile görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde yeni bir başlangıç yapacağına , iş hayatında yükseleceğine , istemiş olduğu mevkiye gönül rahatlığıyla çıkacağına , çeşitli yeniliklerde bulunacağına alamet eder.

Eğer bekar birisi böyle bir rüya gördüyse o zaman kaderinin açılacağına , karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına , mutlu bir yuva kuracağına ve bazı sorumlulukları alıp hayatını ona göre devam ettireceğine yorulur.

Rüyada bekar olan kardeşinizi hamile olarak gördüyseniz bu rüya pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler geçireceğine , zor günlerin kapıda olduğuna delalet eder.

Bunun haricinde hem kötü hem de kederli günler yasacağınıza işaret etmektedir. Eğer rüyada evli kız kardeşinizi hamile olarak gördüyseniz yakın zaman içerisinde alacağınız bir müjdeli haber ile kurbanlar keseceğinize ve hayırlı işler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Arkadaşının Kardeşini Hamile Görmek

Rüyada arkadaşınızın kardeşini hamile olarak gördüyseniz , o zaman bu rüya iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Hem kendinizi hem de ailenizi zora sokacak olan bazı işler yapacağınıza , bir süre boyunca yapmış olduğunuz hatalar yüzünden çok sıkıntılı günler yaşayacağınıza ve çevrenizde bulunan insanlardan belli bir süre uzaklaşacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağınıza , elinizde bulunan mal varlıklarını kaybedeceğinize ve uzun süre boyunca sıkıntılar yaşayıp dostlarınızdan küsüp bu şekilde yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Koşmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Yeni evliyim ve ablam beni rüyasında hamile olarak görmüş acaba nasıl yorumlanır

  2. ruyamda ben kardesim gelinimiz hamileydik annem babam kardesim alisveris yapiyorduk kardesime babam xocok esyasi aliyordu

  3. ruyamda ben kardesim gelinimiz hamileydik annem babam ben kardesim gelin alis veris yapiyorduk kardesime babam bebek esyasi aliyordu

  4. rüyamda bekar kız kardeşim hamileymiş gelip bana anlatiyordu ben ona cok kızıyordum ve çareler arıyordum altın yüzü mü satip bebegi aldiracaktim. uyandim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu