K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Koşmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada koşmak, rüyayı gören bireyin önem içermeyen ve geçici olarak yaşayacağı bir sağlık problemi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada koştuğunu görmek, rüya içerisinde koştuğunu gören kişi, arzu ettiği her şeyin aniden gerçekleşmesini isteyen sabırsız biri olarak tanımlanır. Rüyada koştuğunu gören kimse, rüyayı gören bireyin, kimi sorunlar ile karşı karşıya kalacağını ifade eder.

Rüyada koşmak, bu yüzden kimi güçlüklere karşı göğüs germek zorunda kalacaktır. Aynı zamanda rüyada koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin çok zengin olacağına ve ulaşılamayacak hedefleri aşacağını ifade eder.

 

Rüyada Koşmak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada koştuğunu gören kimselerin, büyükçe hedefleri vardır. Rüya içerisinde koşar iken bir yere takılıp düşmek, gerçek yaşamda toplum içerisinde utanç duymaya ve kibirli davranışların bir anda sönmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişiler itibarını kaybedeceklerdir. Rüya içerisinde ayakkabısız koşmak bütün güçlüklerin ve sıkıntıların atlatılacağının habercisidir.

Rüyada Yavaş Koşmak

Rüyada yavaş koşmak, rüyayı görmüş olan kişinin başına gelecek olan olumsuz şeylerin, yavaş yavaş gelmesine işarettir. Rüyayı gören kişinin sağlık problemlerinin yavaş yavaş kötüleşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada yavaş koşmak çalışma ve iş yaşamında da karşı karşıya gelinecek olumsuz olayların yavaş yavaş gelişeceğinin anlamını taşır.

Rüyada Hızlı Koşmak

Rüyada hızlı koşmak, rüyayı gören kişinin çalışma yaşamında maddiyat tarafından iyi bir seviyeye gelebilmek için kocaman ve çok güç bir yol içerisinden geçmek gerektiğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi, problemlere daha sabırlı ve akılcı bir tarzda hareket etmesi gerekir. Aksi takdirde, manevi ve maddi anlamda büyük zarara uğrayacaktır.

Rüyada Koşmak ve Terlemek

Rüyada koşmak ve terlemek, rüyayı gören bireyin birtakım problemlerden yakın zamanda kurtulacağının haberini verir. Bu rüya çeşidi, rüyayı görmüş olan kişinin, itibar sahibi olacağının işaretçisidir. Rüyayı gören kişi evli ise, çocukları ve eşi için çabalayıp rahata yaşatacağının anlamını taşır. Rüyayı görmüş olan kişi bekar ise, ailesi ve yaşamı için kazanacağı helal parayı ifade eder. Terin temiz olması helal, kötü koku içermesi ise haram paraya işarettir.

Rüyada Koşmak ve Düşmek

Rüyada koşmak ve düşmek, rüyayı gören kişinin kalkıştığı bir işi tamamlayamayacağına yorumlanır. Bu işi yapmaya çalışan kişi birçok engeller ile karşılaşacaktır. Bu zorlukların üstesinden gelmek için oldukça fazla çaba sarf edecek olan bu kişi, istediği hedefe zorlukların üstesinden gelerek ulaşabilecektir.

Rüyada Koşan Birini Görmek

Rüyada koşan birini görmek, rüyayı gören kişinin aniden alacağı bir haber ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, aniden bir haber alacak ve bu haber karşısında çok şaşıracaktır. Rüyada koşan birini görmek, çabucak gelecek olan bir haberin delalettir.

Rüyada Koşmaktan Yorulmak

Rüyayı koşmaktan yorulmak, rüyayı gören bireyin her konuda biraz sabretmesi gerektiği manasını taşır. Rüyayı gören kişinin çok sabırsız ve çok heyecan içeren biri olduğuna yorumlanır. Bu kişi her amacının, her düşüncesinin ve koymuş olduğu ideallerinin hemen hemen hepsinin yerine gelmesini ve neticeye ulaşmasını arzu ettiği bu vaziyetin de çoğu zaman kendisini huzursuz ettiğine yorumlanır.

Bir Yorum

  1. Selamün aleyküm 32. Yaşımda 1.70 boy 65 kg olan İstanbul da bir kamu kurumunda çalışıyorum. Daha önce hiç evlenmedim . Kesinlikle yabancılar ilgilenmesin. Ehli sünnet ve cemaat ehli olan temiz ahlaklı ve islamda kadının yerini bilen ciddi evlilik düşünen bir hanım arkadaş arkadaş arıyorum. Lütfen ciddi kişiler ve kendini bilenler iletişime geçsin.05372311942

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu