Rüyada Kaka Yapmak Bokunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaka Yapmak Bokunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kaka yapmak , gerçek yaşam da bencil birisi olduğunuza , her zaman kendi çıkarınızı düşündüğünüze , kendi iyiliğiniz için bir şey olduğu zaman elinizden geleni yapacağınıza ve her koşulda, her ortamda istismar edeceğinize , dostlarınızı arkadan bıçaklayacağınıza ve sevmiş olduğunuz kişilerin üzerine basıp kendi başarılarınızı ön plana çıkarmak isteyeceğinize ve böylelikle dostlarınızı bundan sonra kaybedeceğinize delalet eder.

Yani rüyada görülen kaka pek hayra yorumlanmaz ve kişinin ne kadar bencil olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra çıkarcı birisi olduğunuz için elinize gelen her fırsatı değerlendirmek isteyeceğinize , haram paralar elde edeceğinize ve haram bir hayat kurup çalışacağınıza alamet eder.

Rüyasında büyük yahut sidik yaptığını görmek, zekat verecek kadar nisaba sahip şayet, malının zekatını vereceğine işaret ile, şayet zekat veremeyecek kadar yoksul şayet, sorun ve üzüntüsünün gideceğine işarettir.

 • Rüyasında gördüğü aptes, şayet apteshane (yani tuvalet ve tuvalet) gibi bilindik bir yer şayet, sarf edeceği, harcayacağı şeyin helâl (meşru’) olduğuna işaret ile deyim olunur. Abdest yaptığı yer bilindik yer değil de, meçhul bir yer şayet, bilmediği bir yere malını sarf edeceğine işaretle deyim edilir.
 • Rüyada büyük abdestini yaptığını gören kimse, dünya sıkıntılarından kurtulacağına işaretle deyim olunur.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek 

Rüyada kaka yaptığınızı gördüyseniz , çabalarınızın sonucunda içerisinde bulunmuş olduğunuz hayatı beğenmeyip en sonunda emek harcayıp hayatınızı tekrardan değiştireceğinize , ama bunu yaparken hak yolundan ayrılacağınıza ve helal mal yemeden yapacağınıza yorulur.

Hem çıkarcı hem de bencil olduğunuz için başka insanların hayatlarını çalacağınıza ve kendinize daha rahat bir hayat kuracağınıza , para kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Bokunu Görmek 

Rüyada kendi bokunuzu gördüyseniz , o gün çok şanslı birisi olacağınıza , hakkınızda en hayırlı olayların gerçekleşeceğine, çok mutlu bir gün geçireceğinize yorulur. Bunun yanı sıra iyiliklerin başınıza geleceğine ve neşenizin artacağına delalet eder.

Rüyada Bok Görmek

Rüyada dışkı görmek düş gören bireyin şansının döneceğine işaret eder. Bok görmek bunun yanı sıra çeşitli zorluklarla elde edilmiş başarının, daimi olacağına ve iş hayatında yükseleceğine işaret eder. Rüyada dışkı görmek bunun yanı sıra düş gören bireyin düşmanlarından arınacağına, düşmanlarından uzaklaşacağına, daha durgun ve şuurlu adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada kendini bir tuvalette devamlı dışkı temizlerken gören şahıs için yakın vakitte büyük işlere imza atacağı tarafında bir söylenti bulunmaktadır. Eğer dışkı temizlendikçe yineleme yineleme beliriyorsa ve bir çeşitli dışkı temizleme bitmiyorsa, başarının basit elde edilemeyeceğine, çok çok alın teri harcanacağına fakat nihayetinde emeğinin karşılığını fazlaca alacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta dışkı temizlemek şayet hayra yorulan bir vaziyet değildir. Rüya sahibinin reel yaşamda dostunu düşmanını bilmediğine, her çeşitli aldatılmaya ve dolandırılmaya açılmış olduğuna ve kararsızlığın sonucunu ıstırap bedellerle ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bok Temizlemek ihya

Rüyada dışkı temizlemek düş gören bireyin şansının döneceğine delalet eder. Bok temizlemek bunun yanı sıra çeşitli zorluklarla elde edilmiş başarının, daimi olacağına ve daha dahi yükseleceğine işaret eder.

Rüyada dışkı temizlemek bunun yanı sıra düş gören bireyin düşmanlarından arınacağına, düşmanlarından uzaklaşacağına, daha durgun ve şuurlu adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Bok Temizlemenin Bir Türlü Bitmemesi

Rüyada kendini bir tuvalette devamlı dışkı temizlerken gören şahıs için yakın vakitte büyük işlere imza atacağı tarafında bir söylenti bulunmaktadır. Eğer dışkı temizlendikçe yineleme yineleme beliriyorsa ve bir çeşitli dışkı temizleme bitmiyorsa, başarının basit elde edilemeyeceğine, çok çok alın teri harcanacağına fakat nihayetinde emeğinin karşılığını fazlaca alacağına işaret eder.

Rüyada Bokunu Karanlıkta Temizlemek

Rüyada karanlıkta dışkı temizlemek hayra yorulan bir vaziyet değildir. Rüya sahibinin reel yaşamda dostunu düşmanını bilmediğine, her çeşitli aldatılmaya ve dolandırılmaya açılmış olduğuna ve kararsızlığın sonucunu ıstırap bedellerle ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bokunu Yanlışlıkla Ellemek

Rüyada lavabo temizliğini yapar iken ezkaza bokunu ellediğini göre kimse, yakın vakitte hiç ummadığı bir yerden, hiç ummadığı bir yerden beklenilmeyen haber alacaktır. Rüyada eline dışkı bulaşıcı kimse için ayrıyeten, yakın vakitte parasal sıkıntılardan kurtulacağına ve iş hayatında dönüm noktasına gelineceğine de işaret eder.

Bokunu elledikten sonra yıkayan şahıs için hayal kırıklığı yaşayacağı bir vaka olacaktır. Bokunu şayet yıkamıyorsa dahi bol bir devreye yaklaşıldığı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Bok Yemek

Rüyada dışkı yediğini gören kimse, güç ve itibarlı birinden kısa vakit içerisinde bir iş öneriyi alacağınıza yahut bu şahıstan size çekici bir öneri geleceğine dalalet eder. Ancak rüyada dışkı gören şahıs bu teklifleri değerlendiremez ve çok vakit boş işlerle uğraşır

Rüyada dışkı görmek çoğunlukla, rüyayı gören bireyin kesin güçten düşeceğine, otorite sahibi patronundan azar yiyeceğine, bir grubu yahut ekibi yöneten takım başkanı yönünden kovulacağına, herkese karşı rezil olunacak bir vaka yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Kendi Bokunu Yemek

Rüyada kendi bokunu yediğini görmek görmek, zorlu hayat koşullarına ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada ıkınarak dışkı yaptığını ve bu boku elleriyle yediğini gören kimse, yakın vakitte sizden daha muhterem ve itibarlı birinin sizi çok hayırlı bir iş seyahatine çağrı edecek olması olarak yorumlanır. Bu itibarlı ademoğlu bunun yanı sıra sizin yükselmeniz için büyük rol oynayacak. Eğer kibirle yaklaşmaz ve karşınızdaki bireyin sizden daha kuvvetli ve akil olduğunu kabul ederseniz bu bireyin size çok yardımı dokunacak ve sizi yoksul hayatınızdan uzaklaştıracak.

Rüyada Boklu Bir Derede Yüzmek

Rüyada boklu bir derede yüzmek sorunlu ve hastalıklı bir hayat süreceğinize işaret eder. Sefillik, yoksullaşma, muhtaç olma gibi yorumlanan bu rüyalar, düş sahibinin yakın zaman içinde aile fertlerinden kötü haber alacağı tarafında de yorumlanır.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyada dışkı uygulamak, bu düş sahibinin, iş ve sosyal yaşamında, bizzat için lüzumsuz birtakım şeyleri; örneğin, kendisinden faydalanmaya çalışan bir bireyi yaşamından çıkaracağına delalet eder. Ayrıca, rüyayı gören bireyin, birtakım yeni işlere atılmak için eski alışkanlıklarından vazgeçmesinin koşul olduğu biçiminde deyim edilir.

Rüyada Kendi Kakasını Görmek

Rüyada kendi kakasını görmek, bu düş sahibinin kötü bir devir geçirdiği, vakit geçtikçe daha büyük problemler ile karşılaştığı ve söz hususu bu durumun kendine büyük bir üzüntü ve kaygı verdiği; fakat şayet sabredip de yılmadan çalışmayı sürdürürse, bu durumun düzeleceği ve sıkıntılarının kısa bir süre sonra biteceği biçiminde deyim edilir.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak

Rüyada tuvaletini altına uygulamak, bu rüyayı gören bireyin çok sevdiği bir işten büyük paralar kazanacağı ve bu işle alakalı olarak çalışmalar yapmaya devam edeceği biçiminde deyim edilir.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak ve Temizlemek

Rüyada dışkı uygulamak ve temizlemek, düş sahibinin kendine yararı olmayan şeyleri iş ve sosyal yaşamından çıkaracağına ve bu nedenden eskisine oranla çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada Sokağa Büyük Abdest Yapmak

Rüyada sokağa dışkı uygulamak, iş ve sosyal hayatta yapılmış bir hata yahut işlenen bir günah yüzünden insanlar gözünde kötü bir hale düşüleceğine ve her bireyin tepkisinin çekileceğine işaret eder.

Rüyada Abdest Almak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

19 Yorum

 1. BİDE ISLAMI RÜYA YAZMIŞSINIZ KAKA DİYE DE BAŞLIK KOYMUŞSUNUZ HZ KAKA KİMDİR ARAŞTIRIN NEDEN BUYUK ABDESTE KAKA DEDİKLERİNİ Bİ ÖĞRENİN DERİM HER İSLAMİ DİYENE HER MÜSLÜMANIM DİYENE INANMAYIN

 2. Yurtda arkadasimla eglenyoduk bir anda ben eşşek binmiş gıbı üzerindeyken arkadaşımın ben kaka yapmışım ve yalnış oldu demişim gülmüşüm arkadaşım bir anda kayboldu bende üzerimi değiştirip çıkarken oda sahibinin arkadaşı gelmiş sonrada ben pasta almış olyom ve size aldım diyerek çıkmışım oda ev köpek kakasi kokuyor diyordu bende evet jami o yüzden açtım demiş çıktım. Bence günün devamında olaylardan karishik değişik halinde görmüşüm rüyanı

 3. Rüyamda ben büyük tuvalatimi yapıyorsun çok fazla yapıyorum ve kızımda bana bakıyordu ne anlama geldiğini bilmek istiyorum

  1. Kazuratinizi bırakmanız rahatlayacaginiza yorulan biliri.
   Kızınızin görmesi eğer utunma hisi verdiyse bu rahatlık birazcik geç ve bir iki ufak tefek engelden sonraya yorulabilinir.

 4. Selam ben bı ruya gördum evım içınde masa ustunde bır yılan toplamış vazyete dı bırde eşım benı çağırırdı bırılerı eve gırmeye çalışıyordu bu ruyamın anlamı anlattırsan sevınırım

 5. Selam ben bı ruya gördum evım içınde masa ustunde bır yılan toplamış vazyete dı bırde eşım benı çağırırdı bırılerı eve gırmeye çalışıyordu bu ruyamın anlamı anlattırsan sevınırım

 6. Rüyamda oldugum dar bir yerde siciyorum ölmüs bir Konsumuz bana bende öyle sicmak isderdim diyor bu ne anlamda

 7. Calisdigim işyeriMutfagin ortasina buyuk abdesimiyaptim ve geride temislemeye calisiyom

 8. Rüyamda yatarken uyandım ve altıma yaptığımı gordum ve oda da bayan kuzenlerim de vardı onlarda durumu fark etti …

 9. Ruyamda tuvalete gittim ve bokum geldigini gurdum sonra gittikce cogaldi su dukunce git

 10. İslami rüya kaka kelimesi hoş değil kaka kelimesi İsrail tarafından hz kaka ya yapılan hakaretir hz kaka islam ordusunun lideridir bu kelimeyi kaldırın

 11. Evimin önüne kakami yaptım birileri vardı görmesin diye çeketle örtüm ve sonra kürekle çıkarıp atim

 12. Ben ruyamda altıma bok yaptığımı ve onuda yediğimi gordum ne anlama geliyor acıklayabilirmisiniz

 13. Ruyamda kendim ayakta dururken sictim baktim yer bok dolu hemen bir bez parcasi alip. Ellerimle toplayip cesmeye. Gidip. Doktum. Yikadim hic kokusu YouTubes….yoktu RUYAMI. YORUMLARSANIZ!.SEVINIRIM. …….. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu