K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Kaka Yapmak Bokunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaka yapmak , gerçek yaşam da bencil birisi olduğunuza , her zaman kendi çıkarınızı düşündüğünüze , kendi iyiliğiniz için bir şey olduğu zaman elinizden geleni yapacağınıza ve her koşulda, her ortamda istismar edeceğinize , dostlarınızı arkadan bıçaklayacağınıza ve sevmiş olduğunuz kişilerin üzerine basıp kendi başarılarınızı ön plana çıkarmak isteyeceğinize ve böylelikle dostlarınızı bundan sonra kaybedeceğinize delalet eder.

Yani rüyada görülen kaka pek hayra yorumlanmaz ve kişinin ne kadar bencil olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra çıkarcı birisi olduğunuz için elinize gelen her fırsatı değerlendirmek isteyeceğinize , haram paralar elde edeceğinize ve haram bir hayat kurup çalışacağınıza alamet eder.

Rüyasında büyük veya küçük abdest yaptığını görmek, zekat verecek kadar nisaba sahip ise, malının zekatını vereceğine işaret ile, eğer zekat veremeyecek kadar fakir ise, sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine işarettir.

 • Rüyasında gördüğü abdest, eğer abdesthane (yani hela ve tuvalet) gibi bilinen bir yer ise, sarf edeceği, harcayacağı şeyin helâl (meşru’) olduğuna işaret ile tabir olunur. Abdest yaptığı yer bilinen yer değil de, bilinmeyen bir yer ise, bilmediği bir yere malını sarf edeceğine işaretle tabir edilir.
 • Rüyada büyük abdestini yaptığını gören kimse, dünya sıkıntılarından kurtulacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek 

Rüyada kaka yaptığınızı gördüyseniz , çabalarınızın sonucunda içerisinde bulunmuş olduğunuz hayatı beğenmeyip en sonunda emek harcayıp hayatınızı tekrardan değiştireceğinize , ama bunu yaparken hak yolundan ayrılacağınıza ve helal mal yemeden yapacağınıza yorulur.

Hem çıkarcı hem de bencil olduğunuz için başka insanların hayatlarını çalacağınıza ve kendinize daha rahat bir hayat kuracağınıza , para kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Bokunu Görmek 

Rüyada kendi bokunuzu gördüyseniz , o gün çok şanslı birisi olacağınıza , hakkınızda en hayırlı olayların gerçekleşeceğine, çok mutlu bir gün geçireceğinize yorulur. Bunun yanı sıra iyiliklerin başınıza geleceğine ve neşenizin artacağına delalet eder.

 

Rüyada Abdest Almak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

19 Yorum

 1. Yurtda arkadasimla eglenyoduk bir anda ben eşşek binmiş gıbı üzerindeyken arkadaşımın ben kaka yapmışım ve yalnış oldu demişim gülmüşüm arkadaşım bir anda kayboldu bende üzerimi değiştirip çıkarken oda sahibinin arkadaşı gelmiş sonrada ben pasta almış olyom ve size aldım diyerek çıkmışım oda ev köpek kakasi kokuyor diyordu bende evet jami o yüzden açtım demiş çıktım. Bence günün devamında olaylardan karishik değişik halinde görmüşüm rüyanı

 2. Rüyamda ben büyük tuvalatimi yapıyorsun çok fazla yapıyorum ve kızımda bana bakıyordu ne anlama geldiğini bilmek istiyorum

  1. Kazuratinizi bırakmanız rahatlayacaginiza yorulan biliri.
   Kızınızin görmesi eğer utunma hisi verdiyse bu rahatlık birazcik geç ve bir iki ufak tefek engelden sonraya yorulabilinir.

 3. Selam ben bı ruya gördum evım içınde masa ustunde bır yılan toplamış vazyete dı bırde eşım benı çağırırdı bırılerı eve gırmeye çalışıyordu bu ruyamın anlamı anlattırsan sevınırım

 4. Selam ben bı ruya gördum evım içınde masa ustunde bır yılan toplamış vazyete dı bırde eşım benı çağırırdı bırılerı eve gırmeye çalışıyordu bu ruyamın anlamı anlattırsan sevınırım

 5. Rüyamda oldugum dar bir yerde siciyorum ölmüs bir Konsumuz bana bende öyle sicmak isderdim diyor bu ne anlamda

 6. Calisdigim işyeriMutfagin ortasina buyuk abdesimiyaptim ve geride temislemeye calisiyom

 7. Rüyamda yatarken uyandım ve altıma yaptığımı gordum ve oda da bayan kuzenlerim de vardı onlarda durumu fark etti …

 8. Ruyamda tuvalete gittim ve bokum geldigini gurdum sonra gittikce cogaldi su dukunce git

 9. İslami rüya kaka kelimesi hoş değil kaka kelimesi İsrail tarafından hz kaka ya yapılan hakaretir hz kaka islam ordusunun lideridir bu kelimeyi kaldırın

 10. Evimin önüne kakami yaptım birileri vardı görmesin diye çeketle örtüm ve sonra kürekle çıkarıp atim

 11. Ben ruyamda altıma bok yaptığımı ve onuda yediğimi gordum ne anlama geliyor acıklayabilirmisiniz

 12. Ruyamda kendim ayakta dururken sictim baktim yer bok dolu hemen bir bez parcasi alip. Ellerimle toplayip cesmeye. Gidip. Doktum. Yikadim hic kokusu YouTubes….yoktu RUYAMI. YORUMLARSANIZ!.SEVINIRIM. …….. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu