Rüyada Jelibon Görmek ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada jelibon görmek , rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da bekarsa o zaman yabanı uyruklu olan birisi ile dünya evine gireceğine işaret eder. Bunun yanı sıra birlikte olacağı kişi ile çok iyi vakitler geçireceğine , değişik ortamlarda bulunacağına , yeni ufuklar kazanıp arkadaşlıklar kuracağına delalet eder.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde çocuk sahibi olacağınıza, alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceğinize, iş hayatınızda çok fazla kazanıp zengin olup rahat bir yaşam süreceğinize alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , yeni icat geliştireceğinize ya da çok para kazanacağınız bir projeye katılacağınıza yorarlar.

Sanatla uğraşıyorsanız eğer hem varlıklı hem de ünlü olan kişiler tarafından çok takdir göreceğinize ve büyük bir şöhrete imza atacağınıza işaret eder. Eğlenceli günler yaşayacağınıza , kutlamaları çocuklarınızla beraber yapacağınıza ve sıkıntısız günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Jelibon Yediğini Görmek

Rüyada jelibon yediğinizi gördüyseniz , hayatınızda kalbi boş da olsa sizi çok mutlu edecek kişilerin olduğuna , duygusal açıdan hiçbir zaman eksiklik duymayacağınıza yorulur. Eğer bu rüyayı yetişkin bir erkek gördüyse o zaman kendisinden küçük ve daha olgunlaşmamış bir genç bayanla gönül macerasına gireceklerine delalet eder.

Yaşı ilerlemiş ya da yaşlı kişiler gördüyse o zaman eşleriyle çok güzel günler geçireceklerine ve ağız tatlarının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada Jeton Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu