Rüyada İflas Görmek

Rüyada iflas görmek, gerçek yaşam da maddi olarak zarar edeceğiniz işlere gireceğinize , sermayenizi hep boşa harcayacağınıza ve yatırımlarınızı düzgün yapmayacağınıza , büyük umutlarla girmiş olduğunuz işlerde hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada İflas Görmek Ne Alama Gelir?

Bunların yanı sıra çok çalışıp , gece gündüz emek vererek ve günlerce uğraşmış olduğunuz projelerin size bir fayda sağlamayacağına yorulur.

Rüyada İflas Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iflas ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da dertleneceğinize , zahmete ve meşakkate düşeceğinize , rakiplerinize karşı mağlup olacağınıza, hem malınızı hem de paranızı kaybedeceğinize , sürekli olarak engellerle karşılaşacağınıza ve bu yüzden düzeninizin bozulacağına işaret eder.

Rüyada İflas Etmek Diyanet

Rüyada iflas ettiğinizi gördüyseniz , güzel giden işlerinizin bir anda bozulacağına , maddi bir zarara uğrayacağınıza, hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar içerisine gireceğinize ve başka bir memlekete göç edeceğinize yorulur.

Aynı zaman da aksiliklere , engellere ve sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada İflas Etmek İhya

Rüyada iflas ettiğinizi görmek, büyük bir kazançla başarınıza işarettir.

Bir kimsenin Rüyada iflas ettiğini görmesi, onun ecelinin yaklaştığına pek yakında öleceğine işarettir. Rızkının kesildiğine işaret de eder denmiştir. Bazı kere de iflas Rüyası, memleketinden ayrılıp başka bir yere göç etmeye de işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında iflas ettiğini görmek, bulunduğu makam ve mevkiden atılacağına elindeki nimetin gitmesine ve sıkıntıya düşmeye de işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek

Rüyada iflas eden birisini gördüyseniz , geçiminizin çok zor olacağına , rızkınızın azalacağına , kısmet kapılarının kapanacağına , ticaret konusunda şansız olacağınıza yorulur.

Aynı zaman da hayırsız olan kişilerle tanışacağınıza i yanlış işlere gireceğinize , yokluk çekeceğinize ve bolluk içerisinde yaşarken bir anda batıp bir kuru lokmaya muhtaç hale geleceğinize alamet eder.

Rüyada iflas eden birini görmek ihya

Rüyada iflas eden birisini gördüyseniz, kısa süre içerisinde geçim zorluğu yaşayacağınıza , açık olan kısmetinizin kapanacağına ve şansınızın her zaman kötüye gideceğine alamet eder.

Bunun haricinde yapmış olduğunuz yanlışların bedelini çok ağır bir şekilde ödeyeceğinize , yoksullaşacağınıza , fakir birisi olup muhtaç bir hale geleceğinize işaret eder.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Rüyada başka birisinin iflas ettiğini gördüyseniz , rüyayı gören kişinin fakirleşeceğine , hem işinden hem de ekmeğinden olacağına , kirasını ve faturasını ödeyemez hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek

Rüyada şirketin iflasını gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızdaki huzurunuzun ve rahatınızın bozulacağına , olumsuz bir şekilde etkileneceğinize , emeklerinizin boşa gideceğine ve hayallerinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Zarara Uğramak

Rüyada zarara uğramak , genel olarak hem üzüntü hem de sıkıntı olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde günaha gireceğine , ibadetlerini tam yapmayacağına ve dinde noksanlığa işaret eder.

Bunların yanı sıra gerçek yaşam da yapmış olduğunuz işlerde başarılı olmak için her zaman dikkatli olmanızda fayda vardır.

Eğer dikkatli olmazsanız o zaman iş konusunda başarılı olamazsınız.

Rüyada zarar ve ziyan görmek

Rüyada zarar ve ziyan görmek , günaha gireceğinize , hasta birisi gördüyseniz onun vefat edeceğine , yoksulluğa ve düşmanı sevindirmeye delalet eder.

Rüyada Isırmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu