Rüyada İflas Görmek Ne Anlama Gelir? Tabiri

Rüyada iflas görmek , gerçek yaşam da maddi olarak zarar edeceğiniz işlere gireceğinize , sermayenizi hep boşa harcayacağınıza ve yatırımlarınızı düzgün yapmayacağınıza , büyük umutlarla girmiş olduğunuz işlerde hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra çok çalışıp , gece gündüz emek vererek ve günlerce uğraşmış olduğunuz projelerin size bir fayda sağlamayacağına yorulur.

Rüyada İflas Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iflas ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da dertleneceğinize , zahmete ve meşakkate düşeceğinize , rakiplerinize karşı mağlup olacağınıza,

hem malınızı hem de paranızı kaybedeceğinize , sürekli olarak engellerle karşılaşacağınıza ve bu yüzden düzeninizin bozulacağına işaret eder.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek

Rüyada iflas eden birisini gördüyseniz , geçiminizin çok zor olacağına , rızkınızın azalacağına , kısmet kapılarının kapanacağına , ticaret konusunda şansız olacağınıza yorulur.

Aynı zaman da hayırsız olan kişilerle tanışacağınıza i yanlış işlere gireceğinize , yokluk çekeceğinize ve bolluk içerisinde yaşarken bir anda batıp bir kuru lokmaya muhtaç hale geleceğinize alamet eder.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Rüyada başka birisinin iflas ettiğini gördüyseniz , rüyayı gören kişinin fakirleşeceğine , hem işinden hem de ekmeğinden olacağına , kirasını ve faturasını ödeyemez hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek

Rüyada şirketin iflasını gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızdaki huzurunuzun ve rahatınızın bozulacağına , olumsuz bir şekilde etkileneceğinize , emeklerinizin boşa gideceğine ve hayallerinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

  Rüyada İp Görmek (İslami Tabir)
1 yorum

One thought on “Rüyada İflas Görmek Ne Anlama Gelir? Tabiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.