Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada Jaguar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada jaguar görmek , Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişilerin iki yüzlü , art niyetli kişiler olduğuna , yüzünüze karşı gülen ama arkanızdan kuyunuzu kazmak için ellerinden geleni yapan kişilerin varlığına işaret eder. Bunun için çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada Jaguar Görmek İhya

Rüyada jaguar hayvanı gördüyseniz , rüyayı gören kişi sevdiği ve güvenmiş olduğu kişiye iyi niyetlerle yaklaşıp bu kişiden göreceği zarardan dolayı büyük hayal kırıklığına uğrayacağına , dost olarak bildiği kişilerin aslında düşman olduğuna delalet eder. Rüyada görülen jaguar hayvanı pek iyiye yorumlanmaz ve kişinin bazı konularda çok dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Nedir?

Rüyada vahşi hayvan gördüyseniz , başarılara bir türlü doymayacağınıza , her konuda çok hırslı ve azimli olduğunuza , tutumlu olup her dalı koparacağınıza , hem güce hem de kudrete sahip olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra kararlı olacağınıza , isteklerinize ve hayallerinize kavuşmak için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek Ne Demek?

Rüyada yırtıcı hayvan gördüyseniz , zorluklarla mücadele edeceğinize , umutsuzluğa hiçbir zaman kapılmadan bilmiş olduğunuz yolda ilerleyeceğinize , hem kısmetinizin hem de şansınızın açık olacağına , karşınıza çıkacak olan iyi fırsatları değerlendirip çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Panter Görmek

Rüyada panter görmek, rüya sahibi için güzel bir geçimden güzel günlerden sonra, biraz mali krize gireceğine, yani işlerinin bozulmasına işaret eder denmiştir. Bazı yoruma göre ise, rüyada panter görmek, eşler arasında ortaya çıkacak kıskançlığa ve bu nedenle biraz sıkıntı çekileceğine işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyasında kendi çocuğunun panter olmuş olduğunu gören kişi, sevdiği kişiler hakkında yanlış düşüncelere kapıldığına ve bundan vaz geçmesi gerektiğine, çünkü bunun aslı esası olmadığına işaret eden bir ikaz (uyarı) rüyasıdır denmiştir.

Rüyada Pars Görmek

Rüyada pars (bir hayvan) görmek, açık bir düşmanla tabir edilir. Değişik yorumları vardır. Rüyasında bir parsı öldürdüğünü görmek, düşmanını yenmek (üstün gelmek) ile ve zorluklardan kurtulmakla tabir olunur. Rüyasında pars ile beraber (birlikte) yemek yediğini görmek, düşmanından menfaat elde etmek ve faydalanmak ile tabir olunur.

• Rüyasında kendisini parsın ısırdığını görmek, düşmandan zarar göreceğine işaretle tabir edilir.

• Rüyasında parsın üzerine bindiğini görmek, düşmanına galip (üstün) gelmek ile tabir olunur.

Rüyada Kurandan Sure Görmek N Harfi

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu