Rüyada pedikür manikür görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pedikür görmek , rüyayı gören kişi sıkıntılardan kurtulacağına , artık feraha kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada manikür görmek

Rüyada manikür gördüyseniz , işlerinizin kısa süre içerisinde açılacağına , hem maddi hem de manevi olarak rahatlığa kavuşacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza ve iş konusunda sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra hayırlı güzel günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada pedikür yaptırdığını görmek

Rüyada pedikür yaptırdığınızı gördüyseniz , size göre olmayan ve ayak işi gerektiren bir iş teklifi alacağınıza ya da almış olduğunuz bu işler size göre olmayıp gurur meselesi yapacağınıza ve bir türlü kabul etmeyeceğinize işaret eder. Kişinin maddi olarak zor döneme gireceğine , geçim sıkıntısı yaşayacağına , hayalini kurmuş olduğu şeylerin bir türlü olmayacağına fakat kısa süre içerisinde bunlardan kurtulup feraha çıkacağınıza yorulur.

Rüyada kendini pedikür yaptırırken görmek

Rüyada kendinizi pedikür yaptırırken gördüyseniz , evli olanlar için bu rüya erkek çocuk sahibi olmaya , bekar kişiler için karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğinize alamet eder.

Rüyada manikür pedikür yaptırmak

Rüyada manikür pedikür yaptırmak , yakın zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haber ile çok sevineceğinize , iyi işlerde bulunacağınıza ve kazancınızı arttıracağınıza işaret eder.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu