Rüyada İstediği Kişiyi ve Arzu Ettiği Şeyleri Görmek İçin Dua

Rüyada istediği kişiyi ve arzu ettiği şeyleri görmek için dua şu şekildedir

Rüyada istediği kişiyi görmek için okunacak dualar, Rüyada arzu ettiği şeyi görmek için okunacak dualar.  İstihare duaları, istiihare öncesi okunacak dualar

Bu kişiler ölmüş sevdiklerimiz olduğu kadar, uzaktaki sevdiklerimiz de olabilir.

İstihareye yatmadan önce kişinin boy abdesti alması gereklidir. Sonrasında namaz abdesti alarak banyodan çıkmalıdır.

Rüyada istediğini görmek için okunacak dualar

Sonrasında iki rekat Allah rızası için namaz kılarak yatağına sağ tarafına dönerek yatması gerekir.
Bu uygulama için kişinin kalben ve aklen inanarak iman etmesi ve yapacağı uygulama ile birlikte Allah’ın duasını kabul edeceğinden kuşkusuz ve endişesiz olması çok önemlidir.
Rüyasında görmek istediği şeyleri göstereceğine inanması çok önemlidir. Çünkü ameller niyetlere göredir ve niyetin ne ise, amelin’de o olur..

Namazın sonrasında kişinin mülk suresinin 14. ayetinin 7 okuması ile yatağa yatması sonrasında yapacağı dua ile birlikte uykuya varması gerekir.

Mülk suresinin 14 ayeti şöyledir

Bismillahirrahmanirrahim, Ela yalemu Men halak ve hüvel latifül Habir. ayetini 7 kez tekrar etmesinin ardından istediği dua yapması gerekir. Bunun için şöyle dua edilir.

Allah’ım her şey senin elinde, sen her şeyi görensin, bilensin, gözeten ve işiten sensin. Senin benim yapacağım bu dua ile göreceğim rüyada beni bilgilendirmeni istiyorum. Hakkımda hayırlı olanı ve hayırsız olanını göstermeni nasip eyle Yarabbi.  Hakkında hayırlı olan ve hayırsız olan her şeyi rüyasında görebilmesi bu şekilde gerçekleşmektedir.

Bu uygulamayı 7 gün devam etmeli kişi.

Özellikle istihareye yatılan rüyalarda siyah rengin görülmesi rüyanın kişi için hayırsız olduğuna işaret ederken, yeşil, beyaz, mavi renklerin görülmesi ise rüyayı gören kişinin istediği şeyin hakkında hayırlı olacağını belirtir. Ayrıca rüyada istenilen şeyin görülmesi için dua eden kişi başka bir kişiyi görmek istemiş ise o kişinin de gösterileceği anlamına gelmektedir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu