Rüyada Islak Görmek Ne Demek? İslami Yorum

Rüyada ıslak görmek , genel olarak görülen nesneye ya da duruma göre farklı olarak yorumlanır. Mesela ıslak bir zemin gördüyseniz o zaman rüyayı gören kişinin hayatının tehlikede olduğuna,

birden fazla düşmanı olduğuna ve bunun için dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Rüyada ıslak bir el gördüyseniz , yanınızda bulunan ve çok güvenmiş olduğunuz kişinin büyük bir yanlış ya da kötülük yapacağına işaret eder.

Rüyada ıslak yol görmek , rüyayı gören kişinin alacağı kararların yanlış olacağına ve bu yüzden hayatını daha güvenilir bir hale getirmek için bir şeyler yapması gerektiğine yorulur.

Rüyada ıslak mendil gördüyseniz , birisinden yardım alacağınıza , ıslak saç ; aile içerisinde sorunların çıkacağına ve uzun bir süre boyunca huzurunuzun kaçacağına ve başınızın ağaracağına delalet eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek genel olarak uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin içerisinde bulunmuş olduğu şartların kendisine hayır getirmeyeceğine , iş hayatında bir çöküş yaşayacağına , yatırımlarını hiçbir zaman doğru yapmayacağına,

gitmiş olduğu yolun hem kendisine hem de ailesine büyük zararlar vereceğine işaret eder.

Eğer ıslak zemin gördüyseniz kesinlikle hayatınızla ilgili bazı tedbirler alın ve dikkatli davranın.

Rüyada Islak El Sıkmak

Rüyada ıslak el sıktığınızı gördüyseniz , birisi tarafından yanılgıya düşüleceğinize , büyük bir düşmanla ve tehlikelerle karşılaşacağınıza işaret eder.

  Rüyada Islak Saç Görmek ve Kestirmek Ne Demek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.