Rüyada Islak Görmek

Rüyada ıslak görmek , genel olarak görülen nesneye ya da duruma göre farklı olarak yorumlanır. Mesela ıslak bir zemin gördüyseniz o zaman rüyayı gören kişinin hayatının tehlikede olduğuna, birden fazla düşmanı olduğuna ve bunun için dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Islak Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada ıslak görmek , genel olarak kişinin hayatıyla ilgili uyarıcı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında düşmanlarının olduğuna , size iyi görünen insanların aslında arkanızdan iş çevirdiklerine ve ayağınızı kaydırmak için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Eğer siz bu insanlara bir koz verirseniz o zaman size büyük kötülükler yapacaklardır ve bunun için etrafınızda bulunan hiçbir insana güvenmeyin ve bir adım atarken her zaman iki kere düşünün.

Bunun yanı sıra ıslak bir yol gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir seyahate çıkacağınıza fakat gideceğiniz o yerde çok mutsuz olup evinize o şekilde döneceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , başınızın sıkışmış olduğu anda başka birisinden yardım alacağınıza , aile sorunları yaşayıp huzursuz bir dönem geçireceğinize ve mutsuz olacağınıza delalet eder.

Rüyada Islak El Görmek

Rüyada ıslak bir el gördüyseniz , yanınızda bulunan ve çok güvenmiş olduğunuz kişinin büyük bir yanlış ya da kötülük yapacağına işaret eder.

Rüyada Islak El Sıkmak

Rüyada ıslak el sıktığınızı gördüyseniz , birisi tarafından yanılgıya düşüleceğinize , büyük bir düşmanla ve tehlikelerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Islak El Tutmak

Rüyada ıslak bir el tuttuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşamda çok güvenmiş olduğunuz dostlarınızın boş çıkacağına delalet eder.

Rüyada Islak Yol Görmek

Rüyada ıslak yol görmek , rüyayı gören kişinin alacağı kararların yanlış olacağına ve bu yüzden hayatını daha güvenilir bir hale getirmek için bir şeyler yapması gerektiğine yorulur.

 

Rüyada Un Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu