Rüyada Damar Görmek

Rüyada Damar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada damar görmek, Rüyada görülen damar güzel ve düzgün olursa, Rüya sahibi kimsenin durumunun güzelliğine ve iyiliğine işaret, görülen damar bozuk ve kötü durumda olursa, Rüyayı
görenin durumunun kötü ve bozuk oluşuna işaret eder.

• Rüyada görülen damarlar, insanın soy ve akrabalarına işaretle yorumlanır. Damarlarından birinin yok olduğunu gören kimse, akrabalarından ayrılacağına, onlardan ayrı düşeceğine işaret ile yorumlanır.

• Rüyasında damarının kesildiğini görmek iyi değildir. Bu Rüyası onun, hastalanacağına ve sağlığının bozulacağına işarettir.

Rüyada görülen damar ve sinirler, insanın (kişinin) işlerinin ilişki ve bağlantı durumlarını, ev halkını (ailesini) ve diğer akraba ve yakınlarını temsilen yorum ve tabirleri yapılır. Kişinin Rüyasında damarlarından veyahut sinirlerinden birinin koptuğunu veya kesildiğini veyahut da kuruduğunu görmesi, iyi sayılmaz. Bu Rüyası onun, ailesinden, ev halkından birinin yada kendisinin veyahut da akrabalarından birinin ölümüne işaret eder, veyahut işlerinin bozulduğuna yada bozulacağına işaret olarak tabir olunur demiştir yorumcular.

İmam-ı Nablûsî’nin yorumu:

Rüyada görülen damar ve sinirler, insanın (kişinin) hayatı ve bedenine işaretle yorumlanır demiştir Nablûsî. Bu sebeple kişinin Rüyada damarlarında ve sinirlerinde ağrı ve sancı duyması ve görmesi, işlerinin karmakarışık arapsaçına dönmesine ve sıkıntılarının artmasına, dertlerinin, kederlerin çoğalmasına işarettir.

Eğer hasta olan bir kimse bu Rüyayı görürse, bu onun ecelinin çok yakın olduğuna, ölüm vaktinin yaklaşmış olduğuna işarettir demiştir.

Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu