Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olmak

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek, Rüyada hamilelik sıkıntı olarak yorumlanır. Fakat rüyada görülen her hamileliği sıkıntı olarak yorumlamak da doğru değildir. Bu nedenle öncelikle hamileliğin nasıl geçtiği ve rüyada kişiye nasıl yansıdığı önemlidir.

Eğer hamile olduğu yeni öğreniliyor ve kişi bu durumdan memnun ise müjdeli bir haber alabilir ve mutlu günler yaşayabilir.

Rüyasında hamile olduğunu gören kişi eğer sıkıntı yaşıyor ve şişlik hissediyor ise bu durumda kişinin önünde bazı sıkıntılı dönemlerin olduğu ifade edilebilir.

Rüyada 9 aylık gebelik görmek hamileliğin sonlanacağını bildiğinden dolayı kişi yaşamış olduğu sıkıntılarının da sonuna gelmiştir.

Bu nedenle rüyada 9 aylık hamile olduğunu görmek çekilen büyük bir sıkıntının ve maddi anlamda yaşanan parasal sorunun çözüme kavuşacağı olarak yorumlanabilir.

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu görmek , sıkıntıların üst üste gelmiş olduğu zorlu bir süreçten geçeceğinize , bu sıkıntılardan kurtulmak için elinizden gelen her çabayı göstereceğinize ve en sonunda kurtulacağınıza işaret eder.

Yani çekmiş olduğunuz sıkıntılardan bir anda kurtulacaksınız bundan sonra rahata kavuşacaksınız.

Rüyada hem 9 aylık hamile olduğunu hem de doğum yaptığınızı gördüyseniz o zaman büyük bir darlığa düşeceğinize , bu darlıktan çıkmak için büyük çaba sarf edeceğinize ve en sonunda darlıktan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu ve doğum sancısı çektiğinizi gördüyseniz , hayatınızın en zor günlerini yaşayacağınıza,

dar günlerden sonra genişliğe , zorluklardan kurtulup kolaylığa ve sıkıntılı günlerden sonra feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Eğer doğurmadığınızı ve sürekli olarak sancılar çektiğinizi görürseniz o zaman tüm sıkıntıları içinizde biriktireceğinize ve bu yüzden hem maddi hem de manevi olarak kendinize zarar vereceğinize alamet eder.

Rüyada 9 aylık hamile olduğunu ve erkek çocuk doğurduğunuzu gördüyseniz , geleceğinizin çok parlak olacağına, bütün üzüntü ve kederlerden kurtulacağınıza,

çalışmıyorsanız yeni iş imkanlarının açılacağına ve bol kazançlı bir işte işe başlayıp yüksek miktarda paralar kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada 9 aylık hamile olup bir kız çocuğu doğurmak , sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinize , herkesin imreneceği bir yaşam süreceğinize ve sizin hakkınızda yapılan dedikodulardan çok etkileneceğinize işaret eder.

Rüyada 9 Aylık Hamile Olmak İhya

Rüya sahibinin yakın bir zamanda zorlu bir zamandan geçtiğine ama hepsinden kurtulacağına işaret eder.

Ve bu sıkıntılardan bir anda kurtulacağı anlamına da gelmektedir. Veya yakın zamanda bir sıkıntıya düşeceğine ama en kısa zamanda bu sıkıntıdan çıkacağına işaret eder.

Bu süreçte sürekli devam eden sancılar görülürse bu sıkıntıların kişiye hem maddi hem manevi zarar verdiği ve sıkıntıları içinde çok biriktirdiği anlamını taşımaktadır.

Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kendisini 9 aylık hamile olarak gören rüya sahibi, yaşanmış olan olumsuz ve iç karartıcı günlerden sonra aydınlığa ve huzura ereceğinin bir işaretidir.

9 aylık hamile olduğunu gören bir kişi, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı olumsuzlukları düzeltip, kısa zaman içerisinde aradığı huzura ereceğini belirtir.

Rüya sahibi başkasının 9 aylık hamile olduğunu görüyorsa, hamile olan kişi için iş hayatında kısa zamanda yükseleceğine ve başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Ayrıca çevresi tarafından da saygınlık kazanacağının göstergesidir.

Rüyada Dokuz Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibi dokuz doğurduğunu görüyorsa gerçekte hayali olan iş için çok çalıştığı ve kariyer anlamında yükseleceği anlamı taşımaktadır.

Gelirinin yükseleceğine, rakiplerini arkada bırakacağına, aile kuracağına, sakin bir hayatına olacağına, huzur içinde bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüya tabircileri genel olarak çok zorlu bir süreçten geçen kişilerin sonunda büyük mutluluklar yaşayacağı, istikbalinin güzel olacağı şeklinde yorumlarlar.

Fakat nadir de olsa güzel giden hayatının sıkıntıya düşeceğine de işaret ettiği söylenmektedir.

Rüyada Sancılı Hamilelik

Rüyasında kadın kendini 9 aylık hamile olarak görüyor ve sancı çekiyor ise sıkıntılarının birikmiş olduğunu gösterir.

Kişi fiziksel olarak da ruhsal olarak da sıkıntılarının esiri olmuş ve sağlık sorunları yaşayacak hale gelmiştir. Sancılı hamilelik bir kişinin günahlarının da çoğaldığını ifade eder.

Eğer kişi sıkıntılı bir dönemde sancı çekiyor ise bu durumda yaptığı hatayı kendisinde aramalı ve bu rüyayı uyarıcı olarak dikkate alarak davranışlarını değiştirmelidir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olması

Rüya sahibi erkek ise ve kendini hamile olarak görüyor ise günah işlemiş ve bu günahları yüzünden acı çekiyor demektir.

Rüyada bir erkeği hamile olarak görmek etrafında bir düşmen olduğuna da işaret eder.

Bir erkeği hamile olarak görmek üstünlük kurmaya çalışan biri olduğunun da haberini vermektedir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyasında hamileliğin sonuna gelmiş ve doğum yapmış bir kişi artık tüm sorunları için çözüm bulma olanağı yakalamış demektir.

Kişi kısa süre içerisinde müjdeli haberler alacak ve hayatında önemli kararlar verecektir.

 

Rüyada Çoban Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Evli değilim, rüyada kendimi hamile gördüm, ve 9 aylık bebeği karnımda taşıyordum, birilerinden saklanıyordum

  2. Ruyamda baskasiyla evlenmisim dedeyle 9 aylik hamileydim ve evimizi baska yerde tutmusuz ruyamdaki dede evi boyamis yeni esyalar almisti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu