Rüyada İdam Edilmek İdamdan Kurtulmak Ne Demek?

Rüyada idam edilmek , genel olarak sıkıntı ,dert ve üzüntü olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin başına tatsız olayların geleceğine , güvenmiş olduğunuz kişiler yüzünden başınızın derde gireceğine , huzurunuzun ve rahatınızın kaçacağına delalet eder.

İnsanlara çok inanıp güvendiğiniz için en sonunda işinizden ve ekmeğinizden olacağınıza , ibretlik olaylar yaşayacağınıza ve kötü insanların varlığına alamet eder.

Rüyada İdam Mahkumu Olmak

Rüyada idam mahkumu olduğunuzu gördüyseniz , rüyayı gören kişinin başında belaların olduğuna , şerli olaylar yaşayacağınıza, hem uğursuz hem de arsız olan kişilerle karşılaşacağınıza ve onların gazabına uğrayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada İdamdan Kurtulmak

Rüyada idamdan kurtulduğunuzu gördüyseniz, gerçek yaşam da hem hayırlı hem de güzel olaylar yaşayacağınıza, hem şansınızın hem de kısmetinizin açılacağına, işlerinizin yoluna gireceğine , masraflarınızın azalacağına ve ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde karşılaşacağınıza yorulur. Aynı zaman da kötü günlerin biteceğine , iyi günlerin başlayacağına işaret eder.

Rüyada İdam Edilmiş Adam Görmek

Rüyada idam edilmiş bir adam gördüyseniz , terbiyeli ve aynı zaman da ahlaklı birisi olduğunuz için herkes tarafından çok sevilen ve sayılan birisi olacağınıza, işlerinizde başarılı olacağınız için topluk tarafından takdir göreceğinize alamet eder.

Rüyada İdam Görmek

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu