Rüyada İcra Kağıdı ve Memuru Görmek Ne Demek?

Rüyada icra görmek , uzak olan bir akrabanızdan size miras kalacağına ve bu mirastan dolayı bazı sıkıntılar yaşayacağınıza , sıkıntılarınızın uzun bir süre boyunca devam edeceğine , bu yüzden hem kötü hem de sıkıntılı zamanlar geçirip bir müddet mutsuz olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra içerisinde bulunmuş olduğunuz projeden çok zararlar göreceğinize , işinizden çıkarılacağınıza ve bu yüzden ruhsal olarak büyük bir çöküş yaşayıp daha sonra olumlu ve güzel gelişmelerle iyi durma geleceğinize alamet eder.

Rüyada İcra Memuru Görmek 

Rüyada icra memuru gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı olaylardan dolayı çok kötü hissedeceğinize, bir türlü kendinizi toparlayamayacağınıza , kendi halinde yaşayıp gitmeye çalışacağınıza fakat kötü bir hale geleceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , sahip olmuş olduğunuz beceri ve yeteneklere uygun olan bir işe girerek o işte yükseleceğinize ve bu konuda çok başarılı olacağınıza yorarlar.

Rüyada İcra Memuru Görmek İhya

Kişinin Rüyada bir borcundan dolayı evine veya iş yerine icra memurlarının geldiğini görmesi, iyi değildir. Bir miras
yüzünden akrabaları ile aralarının açılmasına işarettir.

Gelen icra memurlarının bazı eşyalarını alıp götürdüklerini görmesi ise, beklediği mirastan payını alamayacağına
işaret eder. İcra memurlarının alıp götürdükleri eşyaları geri getirdiklerini görmek ise, mirastan büyük bir pay ala-
cağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada İcra Kağıdı Görmek 

Rüyada icra kağıdı gördüyseniz , sizi gerçek yaşam da hiç çekemeyen ve zarara uğramanız için elinden geleni yapan bir kişinin varlığına işaret eder. Eğer bu kişiye gerçekte dikkat etmezseniz o zaman zararlı taraf siz olabilirsiniz. Bu kişi sizi bazen tuzaklara çekmek isteyecektir ve bunun için uyanık olmanızda fayda vardır.

 

Rüyada Damar Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu