Rüyada İcra Kağıdı ve Memuru Görmek Ne Demek?

Rüyada icra görmek , uzak olan bir akrabanızdan size miras kalacağına ve bu mirastan dolayı bazı sıkıntılar yaşayacağınıza , sıkıntılarınızın uzun bir süre boyunca devam edeceğine , bu yüzden hem kötü hem de sıkıntılı zamanlar geçirip bir müddet mutsuz olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra içerisinde bulunmuş olduğunuz projeden çok zararlar göreceğinize , işinizden çıkarılacağınıza ve bu yüzden ruhsal olarak büyük bir çöküş yaşayıp daha sonra olumlu ve güzel gelişmelerle iyi durma geleceğinize alamet eder.

Rüyada İcra Memuru Görmek 

Rüyada icra memuru gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı olaylardan dolayı çok kötü hissedeceğinize,

bir türlü kendinizi toparlayamayacağınıza , kendi halinde yaşayıp gitmeye çalışacağınıza fakat kötü bir hale geleceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , sahip olmuş olduğunuz beceri ve yeteneklere uygun olan bir işe girerek o işte yükseleceğinize ve bu konuda çok başarılı olacağınıza yorarlar.

Rüyada İcra Kağıdı Görmek 

Rüyada icra kağıdı gördüyseniz , sizi gerçek yaşam da hiç çekemeyen ve zarara uğramanız için elinden geleni yapan bir kişinin varlığına işaret eder.

Eğer bu kişiye gerçekte dikkat etmezseniz o zaman zararlı taraf siz olabilirsiniz.

Bu kişi sizi bazen tuzaklara çekmek isteyecektir ve bunun için uyanık olmanızda fayda vardır.

  Rüyada İkindi Namazı Kılmak (Diyanet Yorumu)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.