Rüyada hurma görmek ne demek? (ANLAMI)

Rüyada hurma görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , iyi ve güzel rızka işaret eder. Eğer hurma yediğinizi gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza ve maddi açıdan hiçbir zaman yokluk çekmeyeceğinize delalet eder.

Kendinizi fazla yormadan ve kolay yoldan kazanç elde edeceğinize , iş konusunda çok başarılı olduğunuz için itibar sahibi olup saygınlık kazanacağınıza , kazançlarınızın çoğalacağına ve helal rızka alamet eder.

Gerçek yaşam da Kur’an okumayı öğreneceğinize ve dinine faydalı birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada olgunlaşmamış bir hurma gördüyseniz , yaşamış olduğunuz yerde bir türlü yağmur yağmıyorsa o zaman o yere kısa süre içerisinde yağmur yağacağına işaret eder.

Rüyada sarı hurma gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hasta olacağınıza , hastalığınız safra ve mide olacaktır. Bunun için çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Rüyada acve hurması görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , bir yerden elinize toplu para geçeceğine ya da mal sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada acve hurması yediğinizi gördüyseniz , hem dertlerden hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada birden fazla hurma ağacı görmek , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizin açılacağına , bol kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada hurma ağacı gördüyseniz , mal ve mülk sahibi olacağınıza , ilim öğreneceğinize ve arap asıllı olan birisi ile evlenip çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

  Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.