H Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , iyi ve güzel rızka işaret eder. Eğer hurma yediğinizi gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza ve maddi açıdan hiçbir zaman yokluk çekmeyeceğinize delalet eder.

Kendinizi fazla yormadan ve kolay yoldan kazanç elde edeceğinize , iş konusunda çok başarılı olduğunuz için itibar sahibi olup saygınlık kazanacağınıza , kazançlarınızın çoğalacağına ve helal rızka alamet eder.

Gerçek yaşam da Kur’an okumayı öğreneceğinize ve dinine faydalı birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada olgunlaşmamış bir hurma gördüyseniz , yaşamış olduğunuz yerde bir türlü yağmur yağmıyorsa o zaman o yere kısa süre içerisinde yağmur yağacağına işaret eder.

Rüyada sarı hurma gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hasta olacağınıza , hastalığınız safra ve mide olacaktır. Bunun için çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Rüyada acve hurması görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , bir yerden elinize toplu para geçeceğine ya da mal sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada acve hurması yediğinizi gördüyseniz , hem dertlerden hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada birden fazla hurma ağacı görmek , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizin açılacağına , bol kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Hurma Görmek İhya

Rüyada hurma görmek, hayırla yorumlanır. Hurma ağacı görmek de çok iyiye işarettir. Yeşil hurma görmek, zengin olunacağına, sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

• Rüyada görülen hurma, helâl mal, erkek çocuk, âlim bilgin, evlât, İslâm dini gibi şeylere de yorumlanmıştır.

• Rüyada görülen taze hurmanın yorumu, bol rızık ve hastalıklardan şifa bulmaya, sağlığına kavuşmaya işarettir.

• Kişinin Rüyada çok hurma görmesi, ticaretinde bol kâr ve kazancına işaretle yorumlanmıştır.

• Rüyasında hurma topladığını görmek, elde edeceği mal ve menfaate işaretle yorumlanır denmiştir.

• Rüyada görülen kuru hurma ise, bol rızka ermeye işarettir.

• Rüyada gömülmüş hurma görmek, biriktirilmiş mal ve paraya işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında dağılıp saçılmış hurmalar görmek, sürekli olmayan geçici paraya işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında Acve adı verilen hurmadan yediğini görmek, hastalıklardan şifa bulup iyileşmeye işaretle yorumlanmıştır.

• Acve hurmasını görmek, helâl ve bol rızka kavuşmaya, helâl mal edinmeye işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında hurma yediğini gören kişi, çok Kuran okur, dinine yarar ve faydalı olan işleri çok yapar şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda da hurma yemek, dinîn ve imanın haz ve zevkine erişir şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Rüyada hurma ağacı görmek, insanlara (halka) çok çok faydalı ve yararlı bir adama işaret eder. Hurma ağacı, uzun

ömürlü olmaya ve evlat sahibi olmaya da işarettir.

Rüyada hurma ağacı gördüyseniz , mal ve mülk sahibi olacağınıza , ilim öğreneceğinize ve Arap asıllı olan birisi ile evlenip çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyasında hurma ağacının çokluğunu, yani birçok hurma ağacı olduğunu görmek, orada gördüğü hurma ağaçları sayısınca adamlara sahip olur. Yani, ağaçlar adedince adamları olur şeklinde yorumlanır. Eğer gördüğü
hurma ağaçları, bostan ve başka hurma ağacı olmayan herhangi bir yerde görülmüş olursa, sahibi olan kişi için akar, tarla ve çiftliğe işaretle yorumlanır.

• Rüyada gördüğü hurma ağaçlarının meyvesine yetiştiğini veya yetişebildiğin! gören kimseye, birçok kimseden veya tarla ve çiftlik gibi şeylerden mal ve menfaat gelir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında kuru bir hurma ağacı görmek ise, iyi değildir. Bu rüya, münafık iki yüzlü, içi dışına uymayan, insanı aldatan bir kimseye işarettir şeklinde yorumlanır.

• Bazı rüya yorumcularına göre: Rüyada görülen hurma ağacı, uzun ömürlü olmaya ve evlat sahibi olmaya işarettir. Yine, hurma ağacı görmek, mal, mülk, elbise, ev, eş, yer, mekan ve çocuk ile veya âlim ile tabir edilir.

• Rüyasında şiddetli bir rüzgârın hurma ağacını kökünden söküp çıkardığını görmek, o bölgede veba hastalığının zuhur edeceğine (ortaya çıkacağına) işaret eder.

Rüyada hurma ağacı görmek, her yönden hayır ve iyiliğe işaret eder

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Kişinin Rüyada hurma çekirdeği görmesi, onun uzun ömürlü bir insan olduğuna işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında hurmayı ikiye ayırarak çekirdeğini çıkardığını gören kişinin, bir çocuğu olur şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Hurma Salkımı Görmek

Rüyasında hurma salkımı gören kişi, bol para ve bol mal kazanır ve çocuklarından aileden ayrı düşmüş olanları bir araya toplayacağına da işarettir.

Rüyada Hurma Satıcısı Görmek

Rüyasında hurma satıcısı görmek biriktirilmiş helâl kazanca ve mala işarettir.

Rüyada Yemek Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu