Rüyada Hortum Görmek Nedir? İslami Diyanet Tabiri

Rüyada hortum görmek İslami ve diyanet kaynaklarına göre , genel olarak rüyayı gören kişinin kısmetli olacağına , şanslı ve mutlu bir yaşam süreceğinize , maddi gelirinizin yüksek miktarda artacağına , çok şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra çok yoğun olan bir iş temposu içerisine gireceğinize , yapmış olduğunuz işlerde kendinizi gösterip işinizde terfi edeceğinize , hem makam olarak yükseleceğinize hem de maaşınızın artacağına yorulur.

Rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir anda alacağı haber ile çok mutlu olacağına , bir yerde menfaat elde edeceğine delalet eder. Yani kısacası rüyada görülen hortum kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada hortum felaketi görmek

Rüyada hortum felaketi gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak kayıplar yaşayacağınıza , bazı zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza ve bu yüzden üzüntü içerisine gireceğinize alamet eder. Aynı zaman da başınızın belaya gireceğine , tehlikeli işler yapacağınıza ve hiçbir zaman güvende olmayacağınıza işaret eder.

Rüyada Rüzgar hortumu felaketi görmek İhya

Rüyada hortum felaketi gördüyseniz , hem tehlikeli hem de çok kötü olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , maddi ve manevi olarak kayıplar vereceğinize , bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada hortumdan su çıktığını görmek

Rüyada hortumdan su çıktığını gördüyseniz , iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , uzun ömürlü olacağınıza , hayırlı işler yapacağınıza , maddi gelirinizin artacağına delalet eder. Bunun yanı sıra iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza ve maddi gelirinizin artacağına yorulur.

Eğer hortumun içinin kuru olduğunu gördüyseniz o zaman maddi kayıplar yaşayıp , iş konusunda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Su Hortumu Görmek İhya

Rüyada hortum görmek , rüyayı gören kişinin kazancının yüksek miktarda artacağına , şansınızın ve kısmetinizin açık olacağına , iş hayatınızda yüksek konuma geleceğinize işaret eder. Bunun haricinde beklemediğiniz bir yerden para alacağınıza , sevinçli haber alarak gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada hortumdan su aktığını görmek ne demek?

Rüyada hortumda su aktığını gördüyseniz , kazancınızın çok yüksek olacağına ve gerçek yaşam da çalışmıyorsanız yakın zaman içinde bir iş bulup çalışacağınıza delalet eder. Rüyada hortumdaki suyun kurumuş olduğunu gördüyseniz , hem iş hayatınızda hem de maddi olarak büyük bir zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada delik hortum görmek

Rüyada delik hortum gördüyseniz , ham paranızın hem de malınızın eksileceğine yorulur.

Rüyada hortum ile etrafı sulamak

Rüyada hortumla etrafı suladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok zengin birisi olacağınıza , bol keseden herkese para dağıtacağınıza, sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve bundan sonra geçim zorluğu çekmeden rahatça bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada çeşmeye hortum takmak

Rüyada bir çeşmeye hortum taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da uzun vadeli bir planlar yapacağınıza ve bu planlar sayesinde çok yüksek konumlara geleceğinize alamet eder. Fakat yapacağınız bir diğer planda evlilik planı olabilir.

Rüyada Sucuk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

8 Yorum

  1. Dısarda bir yerdeydım yanımda birileri var ama kım olduklarını hatırlayamıyorum elımde bir tane hortum var ve hortumdan su geliyor hortumu gokyuzne dogru tutuyorum hortumdan gelen su benı ve yanımdakılerı ıslatıyor bu durum hosumıza gıdıyor huluyoruz ama cevremdekılerde sudan gulerek kacıyorlar

  2. Rüyamda hayr olsun diye başlamak istiyorum.. inşallah.
    Rüyamda koca bir hortum ve kasırga şehirdeki en yüksek bina kulesinin tepesini yerle bir etti,o kadar büyüktü ki herşeyi içine alıyordu,bizim evde ben ve kardeşim var,ben pancereden bunu görünce bu tarafa gelmez umarım diye düşünüyorum,çünkü bizim de binamız karşı bina ile aynı,ikiz kule gibiler,derken bize doğru geliyor hortum yer sallanıyor deprem gibi,hava berbat,ben pencereden içeri doğru koşuyorum,kardeşim aşağı inicem diye kapıya yöneliyor,diyorum olmaz bina yıkılırsa asansöre veya merdivene gidemezsin çok tehlikeli,geç bir yere yat diyorum,onu tutmak için cabaliyorum,gitmesin diye,başkada kimse yok zaten.o sırada hortumun evi salladigini hissediyor muyum bilmiyorum ama çok korkuyorum,savaş içindeyim ama sanki birşey olmayacak gibi de bir his içindeyim,sanki rüyada olduğumu biliyorum gibi bir his,aslında bilmiyorum ama orada baş karakter benim,ve ben ölürsem film bitecek misali.. neyse,o ara uyanmisim işte.. hayırlısı olsun bakalım..

  3. Rüyamda kendi doğduğum büyüdüğüm yerde aniden hortum çıktı ve aramızda o kadar az bir mesafe vardı ki hanı kafayı kaldırmasam belki alıp içine gitmişti . O esnada bizim çay in basındaydım . Yürüdüm kardeşime de seslendim hortum geliyor dikkatli olalım diye . İlerlerdigim yerden cayın suyunu süpüre süpüre nasıl gittiğini gördüm . Hayırlara gelsin diyorum . Şans kısmet diyorlar ne derece doğru bilmiyorum . Bugün önemli bir görüşmem var is ile ilgili bakalım neye gelecek . Güzel geçmesi için dua ediyorum .

  4. rüyamda bir tarladayım bir rüzgar gelip etrafımı tertemiz yapıyor ve arkasından birhortum geliyor ada temizliyor etrafıma bakıyorum ve etrafım tertemiz olmuş ve birazda yeşillik var burası tarla

  5. Rüyamda hortum cıktı ben ve eşim arabadaydık hortumun ters yönüne geri geri gitmeye başladık sonra arabadan cıktık ve sımsıkı tutunduk birbirimize eşim korkmuyodu ama ben cok korkuyodum hortumun kuvveti beni kısa bi süre havaya kaldırdı eşime tutunarak hortumun içine girmekten kurtuldum ve sonra eşimin ailesini arayıp nasıl olduklarını sorduk

  6. Rüyamda güneyden bi hortum geliyor du bize yaklaşıyordu kardeşim ve ben evimize doğru koşuyorduk sonra eve girdik cam pencereleri kapattık sonra birden gecti iceriye o kuvvetle bir kayık girdi bunu annem taşıdı tek başına çok korktuk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu