Rüyada Hamile Kadının Bebeğini Çocuğunu Görmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile kadının bebeğini görmesi, genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin çok temiz kalpli olduğuna , kimseye kötülük yapmadığına ve hiç kötülük beslemediğine, haset olmadığına delalet eder.

Bunun yanı sıra bu rüyayı gören kişi kadın ise o zaman başka insanların günahını aldığına yorulur.

Rüyada Hamile Kadının Çocuğunu (bebeğini) Görmesi

Rüyada hamile olan kadının çocuğunu görmesi , eğer görülen çocuk erkek ise o zaman aile içerisinde bolluk ve bereket olacağına, kişinin hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine , sürekli olarak karşısına birden fazla kısmetlerin çıkacağına delalet eder.

Eğer görmüş olduğunuz çocuk kızsa o zaman gerçek yaşamda evliyseniz yakın zaman içerisinde bir hayırlı çocuğunuzun olacağına yorulur. Bunun yanı sıra kocanızın size tekrardan aşık olacağına ve sizi her zaman el üstünde tutacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Çocuğunu (bebeğini) Görmesi

Rüyada hamile bir kadının çocuğunu görmesi , eğer görülen çocuk temizse o zaman iyiye yorumlanır fakat kirliyse kötüye yorulur.

Olumlu olarak bakarsak günahlarınızın af olacağına , olumsuz olarak bakarsak , ibadetlerinizi yerine getirmeyeceğinize ve buna dikkat etmeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada hamile bir kadının çocuğunu emzirmesi , güzel yorumlanır. Eğer sütünün aktığını gördüyseniz o zaman bebeğinizi çok seveceğinize , ona çok iyi bir anne olacağınıza ve onu severek büyütmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Utanmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Selamün aleyküm bende ilk bebeğime 8 aylık hamileyim cinsiyeti erkek fakat ben rüyamda böyle mavi gözlü çok tatlı bir kız bebeği gördüm o benim bebeğimmis kucağımda gülüyordu çok güzeldi yorumlarsaniz sevinirim ?

  2. Gercekte 2.ye Hamileyim ve Ruyamda da hamileyim ama herkes bana 3.ye hamile oldugumu soyluyor ve bana bir cocuk gosterip ismini soyluyorlar ve onun benim ikinci cocugum oldugunu soyluyorlar. Ruyamda Cocugu dogurdugumu hic hatirlamiyorum ama herkes onu benim dogurdugumu soyluyor. cocuk da bana anne diyo. Hafizami yitirdim saniyorum. Herkese kendimi inandirmaya calisiyorum. Bu benim ikinci cocugum diye. Anlami nedir ve soyledikleri ismi koymali miyim?

  3. Çift yumurta ikizlerine hamileyim 20 haftalık biri kız biri erkek rüyam dada doğmuş çocuklarım ve onların yanın dan ayrılamıyor um ve çok mutluyum onlarda bana ben her girişimde odaya bakıyorlar kokularını uyandığım d burnum da hissettim

  4. Kolay bir doğum yaptım kıźım oldu hemen parka gidiyordum iki büyük kızım on küçülmüş bana geliyordu sonra bir köpek görüyordum çok korkuyordum bebek bana korkma der gibi bakıyordu sonra ağaca çıkıyordum 3 kızımla üzerinde gecelik vardı eşimi bekliyorduk

  5. Merhaba ben 6aylik hamile bir çocuk annesi rüyamda elimde parmagim kadar yok bir bebek nasıl da güzel erkekmis annanesine gosteriyomusum sonra aldim yerine koydum yuzunu örttum masmavi gözleri ışıĺ ışıĺ ışıĺdiyo karnimdakide erkek bunu bana yorumlarmisiniz

  6. Selamünaleyküm rüyamı çok merak ediyorum enteresan bir ruyaydi ben ikinci çocuguma 8 haftalık hamileyim rüyamda sezeryan olduğum yerden bebeğimi kendim çıkartıyordum. Üzerini giydiriyordum sonra daha zamani var bebeği tekrar karnıma koymalıyım diyordum tam koymaya calisirken erkek olduğunu fark ediyordum oğlum olacakmış meğer diyordum karnima geri koyarsam ya bebeğin nefesi kesilirse diye vazgeciyordum hastahaneye gidip doktora durumu anlatacam dedim ve uyandım lütfen bu rüyamı yorumlayın lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu