Rüyada Hamak Görmek Kurmak Sallanmak ve Yatmak Ne Demek

Rüyada hamak görmek , rüyayı gören kişinin hem zevkine hem de rahatına çok düşkün birisi olduğuna , her zaman gelip geçici olan eğlenceleri sevdiğine, geleceğe dair herhangi bir plan yapmadığına , sorunları kafaya takmadığına ve hayatını her zaman anlık yaşadığına delalet eder. Yani kısacası kişi hayattan zevk almak için , hayatın tadını çıkarmak için her şeyi yapıyor.

Rüyada Hamak Kurmak

Rüyada hamak kurduğunuzu gördüyseniz , hiçbir zaman kesilmeyeceğini bildiğiniz bir gelir elde edeceğinize , maddi zorluklar yaşamak istemeyeceğinize , makam ve mevki sahibi olabilmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Hamakta Sallanmak

Rüyada hamakta sallanmak , yaşamış olduğunuz kötü günleri geride bırakacağınıza , rahatlayıp ferahlayacağınıza ve mutlu zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Hamakta Yatmak

Rüyada hamakta yattığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız güzel haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , tüm sıkıntılardan ve endişeleri geride bırakıp önünüze bakacağınıza yorulur.

Rüyada Hamakta Uyumak

Rüyada hamakta uyumak , hiç ummadığınız bir yerden alacağınız müjdeli haberden dolayı mutlu ve keyifli olacağınıza , tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza ve yakın zaman içerisinde ise deniz yolculuğu yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Istakoz Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu