Trend

Rüyada Salıncak Görmek Binmek ve Sallanmak Ne Demek?

Rüyada salıncak görmek , rüyayı gören kişinin hayatında bir dönüm noktası olacağına ve hayatını değiştirecek olan bazı olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Bu yaşayacağınız olaylardan dolayı tüm kaderiniz değiştirecek ve hayata farklı bir açıdan bakacaksınız.

Bunların yanı sıra , hayatınızla ilgili köklü bir değişiklikler yapacağınız , alacağınız yeni kararlardan dolayı hayatınızın çok değişeceğine ve yeni işlere atılacağınıza delalet eder.

Rüyada Salıncak Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazı rüya alemcilerine göre ise , birden fazla kişi ile el sıkışıp bir işe gireceğinize , bu gireceğiniz işte ise çok fazla gelir elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Salıncak Görmek İhya

Rüyanızda salıncakta sallandığınızı görmek, pek iyiye ve hayra yorulmaz. Rüyasında kendisinin salıncakta
sallandığını gören kimse, din yönünden sağlam olmadığına, dini inançlarının bozuk olduğuna işaretle tabir olunur.

Yine bir kimse Rüyasında kendisini salıncakta görse, bu rüyası, o kimsenin sapıklık içinde bulunduğuna ve ne
yaptığını bilmediğine işaretle tabir olunur.

Rüyada Salıncak Kurmak Rüya Tabirleri

Rüyada salıncak kurduğunuzu gördüyseniz , her zaman gerçekleştirmek istediğiniz projeleri yavaş yavaş hayata geçireceğinize , tüm enerjinizi bu projede kullanacağınıza yorulur.

Rüyada Salıncağa Binmek Nedir?

Rüyada salıncağa binmek , gerçek yaşam da herkesle gönül eğlendireceğinize , vefa nedir bilmeyeceğinize ve ilişkilerinizin her zaman kısa süreli olacağına işaret eder. Aynı zaman da insanları her zaman yarı yolda bırakacağınıza , canınızın istediği gibi bir yaşam süreceğinize , sözünüzde durmayacağınıza ve bu yüzden herkes tarafından dışlanacağınıza sevilmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada Sallanmak

Rüyada Sallanmak Ne Demektir?

Rüyada sallanmak , istediğiniz şeylerin karşılanmasına yorulur. Rüyada gökyüzünün sallandığını görmek, o böl-
gede bir kötülüğün (fitnenin) ortaya çıkacağına (meydana geleceğine) işarettir.

 • Güneşin veya ayın sallandığını görmek, o bölgenin büyüklerinden gelecek bir kötülüğe işaret eder denmiştir.
 • Yıldızların sallandığını (titreştiğini) görmek, devlet büyükleri arasında çıkacak fitne ve karışıklığa işarettir denmiştir.
 • Yeryüzünün sallandığını görmek, o bölge halkının, büyük bir felaketle karşılaşacağına işarettir denmiştir.
 • Rüyada bir dağın sallandığını görmek, devlet idarelerinden birine gelecek bir felakete işaretle yorumlanmıştır.

Cabir’il Mağribi’nin yorumu: Rüyada Arşın sallandığını görmek, alimler (ilim adamları) arasında meydana gelecek fitneye ve emanetlere ihanet edileceğine işarettir denmiştir.

Levh-ü kalemin sallandığını görmek, kalem ehlinin fesadına (bozulmasına) işaret eder demişlerdir. Yedi kat semanın (göklerin) sallandığını görmek, hafazanallah (Allah korusun) yeryüzüne büyük bir ceza indirileceğine işaret eder. Her tarafın sallandığını görmek, yeryüzünde çıkacak bir savaşın habercisidir denmiştir.

Rüyada Sallanmak Diyanet

Diyanetin rüyada sallanmak konusunda yorumları gündeme geldiği zaman genelde gönül eğlendirmek tarzında yorumlarla karşılaşırız. Rüyada sallanmak diyanet yorumcularına göre kişilerin anlık zevkini ifade eder. Olgun davranmayan kişilerin gönül eğlencesi aradıkları ve bunu da bir ara gerçekleştirdiklerini gösterir. Ancak yaşanan anlık keyiflerin, insanların sonraki yaşamlarında büyük sıkıntılara sebep olacağı da bu rüya ile anlatılmaktadır. Bunun için bir an önce rüya sahibinin kendisini toplaması ve dürüst yaşaması konusunda uyarıcıdır.

Rüyada Salıncakta Sallanmak Ne Demek?

Rüyada salıncak üzerinde sallandığını görmek , iş hayatınızla ilgili çok önemli ve büyük gelişmeler yaşayacağınıza, bu gelişmelerden dolayı sırtınız asla yere gelmeyeceğine ve bu işten emekli olacağınıza alamet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak İslami

Rüyaların İslami açıdan yorumlanması her zaman merak edilmektedir. Dolayısıyla İslami açıdan rüyada salıncakta sallanmak konusundaki yorumlar da merak konusudur. Rüyada salıncakta sallanmak İslami açıdan pek de hayırlı değildir. İnsanların bulundukları yaş ve konuma uygun hareket etmediklerini ve bu nedenle kendilerine ya da çevresindekilere zarar verdiklerini anlatır. Oldukça sorumsuz davranan rüya sahibinin, karşısına çıkan hayırlı işleri göremediğini gösterir. Kendi hayal dünyasında yaşayan kişinin bir an önce gerçek hayatla yüzleşmesi gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyada Salıncakta Sallanmak Psikolojik Yorumu

Rüyalar, bazı insanlar için anlamsız olsa da aslında insanların içinde bulundukları yaşantıya yön veren unsurlardır. Rüyalar; kimi zaman gerçek olayların habercisidir. Kimi zaman ise kişilerin içinde bulunduğu ruh durumunu gösterir. Rüyada salıncakta sallanmak psikolojik yorumu ise rüya sahibinin geçmişe duyduğu özlemin ne kadar büyük olduğudur. İçinde bulunduğu hayat şartlarının ağırlığından bunalan kişilerin çocukluk yıllarına dönme arzusu, rüyasına bu şekilde girer.

Kimi zaman ise bu rüya; kişilerin hırslarını da gösterir. Ayakları yerden kesecek bir hayata sahip olma arzusu taşıyan kişilerin sallantıda olan işlerinin düzene girmesi için verdikleri mücadele, rüyalarına bu şekilde yansımaktadır.

Rüyada Sallanarak Yürümek

Bir kimsenin rüyada sallanarak yürüdüğünü görmesi, iyi değildir. Bu rüyası O’nun, din yönünden bozulduğuna ve büyük kusurlar ve hatalar içinde olduğuna işaret eder denmiştir.

Rüyada Salıncakta Hızlı Sallanmak

Özellikle rüyada salıncakta hızlı sallanmak; ani kararlar verilecek bir döneme girileceğini ifade eder. Bazı rüya yorumcularına göre salıncak; kişilerin çocuksu ruh hallerini de ifade eder. Rüya sahibinin kimi zaman karşıdaki insanların gerçek yüzünü göremediğini ve bu nedenle olumsuz olaylarla karşılaşacağını anlatır.  Bir anlamda bu rüya; kişilere insanları tanıma ve yeni iş kurma ya da yeni kararlar alma konusunda hızlı davranmaması gerektiği konusunda uyarmaktadır.

Rüyada Gökyüzünde Salıncakta Sallanmak

Rüyada gökyüzüyle alakalı görülen rüyalar genellikle hayra yorulmaktadır. Rüyada gökyüzünde salıncakta sallanmak, rüya sahibinin çok bereketli bir döneme gireceğini gösterir. Gökyüzünün berrak olması, yapılan anlaşmaların, ya da başlanılan işlerin sorunsuz geçeceği anlamını taşır.  Kapalı ve karanlık bir gökyüzü ise zorluklarla karşılaşılacağı, ancak rüya sahibinin kalbinin temizliği nedeniyle,  hayırlı sonuçlanacağını gösterir. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu tarz rüyalar kişilerin çocukluklarına duyduğu özlemi vurgular. Kendisini baskı altında hisseden kişilerin bundan bunalıp, kendi başına karar almaması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak ve Düşmek

Rüya tabirlerine göre rüyada salıncakta sallanmak ve düşmek umutla başlanan bir işin olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüya; alınacak kararlar konusunda kalbin değil, mantığın dinlenmesi gerektiği konusunda kişileri uyarmaktadır. Ani başlanan ancak doğru arkadaş ya da ortak seçilmediği için rüya sahibinin çok büyük hayallerle başladığı bir işinin yarım kalacağını gösterir. Ayrıca bu tarz rüyalar; tamamlanamayacak işler, karşılıksız sevgiler ya da hayırlı olmayan iş anlaşmaları ile duygusal yapıdaki rüya sahibinin çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Salıncakta Yükselmek

Rüyada Salıncakta Yükselmek

Şayet çok istediğiniz hayalleriniz varsa üstelik rüyanızda da salıncakta yükseliyorsanız; güzel haberler sizi bekliyor! Rüyada salıncakta yükselmek kişilerin çok istedikleri bir hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüya; rüya sahibinin ayaklarını yerden kesecek başarı ve mutlulukların çok yakında olduğunun habercisidir. Gerçek hayatta oldukça duygusal olan rüya sahibinin, bir dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıların artık biteceğini gösterir.

Bir anlamda manevi huzurun habercisi olan rüya; diğer yandan da kişilerin maddi açıdan oldukça rahatlayacakları yeni bir kazanç kapısı olduğunu bildirir. Çocukluktan beri kurulan ve bunun için çaba gösterilen bu hayalin gerçekleşmesi ise kişilerin alacağı radikal karar ile mümkün olacaktır. Ancak bunun için rüya sahibinin biraz daha mantıklı davranması ve herkese güvenmemesi gerekmektedir. Kendi kararları ile hareket eden ve duygularıyla kalbini aynı noktada buluşturan kişilerin mutlaka kazanacağını gösteren umut veren bir rüyadır.

Rüyada Ormanda Salıncakta Sallanmak

Eğer rüyanızda ormanda salıncakta sallandığınızı görmüşseniz; güzel haberler bekleyebilirsiniz! Rüyada ormanda salıncakta sallanmak oldukça güzel olayların başlayacağının habercisidir. Ormanın yeşil rengi, huzur dolu bir eşi ve rüya sahibinin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğini gösterir. Ancak rüya; bu arada rüya sahibinin önce kendi havai tavırlarını bırakması gerektiği konusunda da uyarmaktadır. Bunun için çocukça hareketlerden, yanlış arkadaşlıklardan kaçınarak, doğru yolun bulunacağını gösterir. Bir anlamda; rüya sahibinin dini yönünü kuvvetlendirerek, doğru yolu bulma konusunda sadece inancına ve istikrarına güvenmesi gerektiğini anlatan hayırlı bir rüyadır.

Rüyada İstifa Görmek

11 Yorum

 1. Rüyamda salincakta sallamıyorum çok hoşuma gidiyor birazda korkuyorum ama çok zevk alıyorum hafif bir rüzgar yuzume vuruyor

 2. Biri beni salıncakta salladı ve 5 saniye sürdü sonra ben tesekkur edip para verdim sonra o da bakkala gitti. Parktaydim

 3. Rüyamda annem sen öleceksin birazdan korkma dedi ve ruhumun vıcudumdan çıktığını gördüm

 4. rüyanda saldal şeklinde çiçekli etrafı menekşeler kaplıydı ona bintin sallansın ne anlama geliyor

 5. ruyamda yuvarlak bir üstü açık asansöre binmek ne demektir asansör sallaniyordu ve birdedemir merdivenlerden çıkıyordum bu neanlama geliyor

  1. Hayatında çok başarılı olacaksın ve çok ilerleyeceksin

 6. Rüyamda yemek hazırladım yılanı ölü gördüm anlamıneolabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu