Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek, Elini Öpmek Ve Onunla Konuşmak

Rüyada ak sakallı dede görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Sizi gerçek yaşam da çok seven , sizin için bir şeyler yapmak isteyen ve zorda kaldığınız zaman her şartı altında yardımınıza yetişecek olan birisinin varlığına delalet eder.

Bu kişi sizi her şeyden korumak için elinden geleni yapacaktır ve bu sayede çok mutlu , huzurlu olacaksınız. Bunun için rüyada görülen ak sakallı dede çok hayırlıdır.

Rüyada Ak Sakallı Dede İle Konuşmak

Rüyada ak sakallı dede ile konuştuğunuzu gördüyseniz , size huzur verecek , doğru yola girmeniz için büyük çaba sarf edecek ve size iyi gelecek birisinin varlığına yorulur. Bunun yanı sıra manevi olarak kendinizi çok iyi hissedeceğinize delalet eder.

Rüyada Ak Sakallı Dedenin Elini Öpmek

Rüyada ak sakallı dedenin elini öpmek , yapacağınız başarılardan dolayı herkes tarafından takdir göreceğinize,

çevreniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza ve herkesin size büyük hayranlıklar besleyeceğine , itibarınızın artacağına alamet eder. Bununla beraber gücünüzde artacaktır.

Rüyada Ak Sakallı Dedeler Görmek Ne Demektir?

Rüyada ak sakallı dedeler gördüyseniz , başınıza birden fazla güzel şeylerin geleceğine , bazı sorunlardan birisinin yardımı ile kurtulacağınıza ve bu sorunlardan kurtulup hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Rüyamda ak sakallı dede bana geçmişteki çalınan çeyiz tesbih bazılarını unuttum bunları bana verdi bunlar senin gençliğinden çalışanlar dedi ağlayarak elini öptüm beni susturdular diye dert yandım beni teselli ederken uyandım

  2. Rüyamda aksakallı dedeler gördüm ve ak sakallı dedenin elinden okunmuş şeker aldım bı poşet ve yedim

  3. Gerçek hayatta uyumazkrn bi anda gözüm de beyaz bir perde geldi 2 tane ak sakallı dede beni uzun bi süre yürüttüler ve bi anda kayboldular . Gözümdeki perde gitti bi baktım ki hiç bulunmadığım bir yerdeydim kayboldum . Neye işarettir

  4. rüyada aksakalı yaşlı elınde asasıva ve on tane göerv veriyor bu görevi yamamlafıktan sonra yine gelcem ve yine on görev vercem ve yüz sene yaşıyacagımı söyledı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu