Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Demektir? Rüya Yorumu

Rüyada bir erkeğe sarılmak, bu rüyayı gören kişi evli veya bekar olmasına göre çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bekar olan kişi böyle bir rüya gördüyse o zaman karşısına çıkacak olan kişi ile ilk önce tanışıp daha sonra evleneceğine yorulur.

Yani kısacası bekarların evleneceğine işaret eder.

Eğer nişanlı birisi böyle bir rüya görürse o zaman her şeyin istediği gibi olacağına ve düğünün çok yakın olduğuna alamet eder.

Evli birisi görürse de , bir erkekle evleneceğine veya birisinden destek alacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğe sarılmak, kişi evli ve erkek ise o zaman , iş yaşantısında iyi birisi ile tanışacağına , bu yüzden işlerinin düzeleceğine ve bundan sonra yere sağlam basacağına delalet eder.

Rüyada sarıldığınız erkek ile evlendiğinizi gördüyseniz , hiç beklemediğiniz birisinden destek göreceğinize , manevi olarak destek alacağınıza ve maddi olarak da çok kazançlı olacağınıza yorulur.

Gerçek yaşam da sizden güçlü ve kudretli olan birisinin himayesine gireceğinize, onun yanında durup yeni bir işe başlayacağınıza ve bu sayede yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Bu rüyayı kadın görürse o zaman da gerçek yaşam da günah işleyeceğine , erkekler için , cesaretsiz olacağına, her konuda başarısız olacağına ve yapacağı hatalı arkadaşlıklardan dolayı başının belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada Anneyi Hasta Görmek

8 Yorum

  1. Çok garip bir rüyaydı. Ben inşaatda çalışıyordum(taş fln taşıyordum) bir erkek geldi. Erkeği tanıyorum aynı okulda hatta aynı sınıfdayız. Geldi ve bana yardım etti. Ben de çok etkilendim(tabii üstüm başım toz içinde, bakımsızım), şaşırdım. Sonra gittiğini sandım. Ama orda olduğunu ve bana hala yardım ettiğini gördüm. Yine garip bir şekilde etkilendim. Sonra ona yardım istemediğimi ve gitmesini söyledim. Gitti ama bir az sonra bakdığımda yine taş taşıyor ve bana yardım ediyordu. Sonra çimento yapmaya başkadı. Ben dayanamayıp ona sarıldım. O da bana. Sonra tekrar ggitmesini ve işin üstesinden gele bileceyimi söyledim. Gitti ama baktığımda yine ordaydı. Ve ben bir daha sarıldım ona. Bu sefer deminkinden uzun sürdü. Sonra yine baktığımda bana hafif gülümsemesini gördüm ve bir daha sarıldım. Bu sefer bırakmadım. Kokusunu sanki hiss ederek sarıldım. Ve kalbime bir şeyler oldu. Ve uyandım. Aslında o çocuğu hiiiç sevmem. Kendini beyenmişin biri. Ama rüyada öyle değildi…

  2. Ben 14 yaşındayım. bugün bir rüya gördüm bi erkek vardı rüyamda mavi veya ela gözlü siyah saçlı adı furkandı galiba emin değilim bir park vardı orada küçük erkek kardeşimle duruyorduk sonra bu çocuk onumuzde kaykay yapıyordu sonra kaykayı ayağından kaydı onume geldi kardeşim alsana onu yerden dedi aldım bende sonra o çoçuk geldi bende kaykayı arkasından ittirip kendime doğruu yaklaştırdım çocuğu sonra napıyon ya diyip güldü sonra onun üstüne atlamak için hamle yaptım kaçırdım fln şakalaştık o kaçıyor ben kovalıyorum nyse sonra ben bi anda onun boynuna sarıldım sonra garip ama sarılınca o teninin kokusunu aldım fln(gerçekten hatta hala hatırlıyorum) neyse işte sonra yere düştük sonra ben tekrardan ona sarıldım o da bana sarıldı güldük fln ama nasıl sarılıyoruz sanki 2-3 yıllık sevgiliyiz ve 1 yıldır birbirimizi görmüyoruz ama çok gerçekçeydi ve ben sanki o çocuğu gördüm tanıyorum sanki allahm kafayı yiycem o parkta tam önümüzde oraya gidince onu aramam gerek fln sanki çünkü aşşşıırrrıı gerçekti

  3. Rüyamda ben gelin gidiyordum ama üzerimde gelinlik yoktu sarılan erkek tanıdık birazda ağladım sabah olmuştu

  4. Bizim eski evin ordaki kosk parkinin spor aletlerinin oldugu yerde bir aile hikayesi filmindeki mahir ablamla bana saldiriyo bizde nefsi mudafa onu bayiltip kaciyoruz sonra o mahirin abisi geliyo (kordugum hint disisinde methinin pakistanda evlenmek zorunda oldugu kisi unlu oyuncu ) geliyo abisiyle bizi yakaliyolar sonra konusarak isi cozuyoruz is tatliya baglaniyo hep beraber ayri ayri herkes birbiriyle sariliyo en sonda ben o mahirin abisinse ruyamda sarilirken asik oluyorum o da bana yanimizda bi kiz var oda beni onunla sarilirken kiskaniyo neyae uzun ca sariliyoruz ve ben sarildigimi gercektede hissettim
    Boyle garip ruyaydi

  5. Ruyada dışarıdaydım her yeri sel basıyordu ve ben bir erkeğe sariliyordum beraber gülüyorduk ve yanımızda bir kaç erkek vardı güzünü görmüyordum

  6. Rüyamda sel basıyordu ben bir erkeğe sariliyordum beraber gülüyorduk ve yanımızda bir kaç erkek vardı

  7. Ruyamda iki delikanli gordum birinde tomarla para vardi bende obur genc delikanliya sarildim manasi nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu