Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Demektir? Rüya Yorumu

Rüyada bir erkeğe sarılmak , bu rüyayı gören kişi evli veya bekar olmasına göre çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bekar olan kişi böyle bir rüya gördüyse o zaman karşısına çıkacak olan kişi ile ilk önce tanışıp daha sonra evleneceğine yorulur.

Yani kısacası bekarların evleneceğine işaret eder.

Eğer nişanlı birisi böyle bir rüya görürse o zaman her şeyin istediği gibi olacağına ve düğünün çok yakın olduğuna alamet eder.

Evli birisi görürse de , bir erkekle evleneceğine veya birisinden destek alacağına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi evli ve erkek ise o zaman , iş yaşantısında iyi birisi ile tanışacağına , bu yüzden işlerinin düzeleceğine ve bundan sonra yere sağlam basacağına delalet eder.

Rüyada sarıldığınız erkek ile evlendiğinizi gördüyseniz , hiç beklemediğiniz birisinden destek göreceğinize , manevi olarak destek alacağınıza ve maddi olarak da çok kazançlı olacağınıza yorulur.

Gerçek yaşam da sizden güçlü ve kudretli olan birisinin himayesine gireceğinize, onun yanında durup yeni bir işe başlayacağınıza ve bu sayede yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Bu rüyayı kadın görürse o zaman da gerçek yaşam da günah işleyeceğine , erkekler için , cesaretsiz olacağına,

her konuda başarısız olacağına ve yapacağı hatalı arkadaşlıklardan dolayı başının belaya gireceğine işaret eder.

  Rüyada Enişteyle Kavga Etmek
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Demektir? Rüya Yorumu

  1. Ruyamda iki delikanli gordum birinde tomarla para vardi bende obur genc delikanliya sarildim manasi nedir

  2. Rüyamda sel basıyordu ben bir erkeğe sariliyordum beraber gülüyorduk ve yanımızda bir kaç erkek vardı

  3. Ruyada dışarıdaydım her yeri sel basıyordu ve ben bir erkeğe sariliyordum beraber gülüyorduk ve yanımızda bir kaç erkek vardı güzünü görmüyordum

  4. Bizim eski evin ordaki kosk parkinin spor aletlerinin oldugu yerde bir aile hikayesi filmindeki mahir ablamla bana saldiriyo bizde nefsi mudafa onu bayiltip kaciyoruz sonra o mahirin abisi geliyo (kordugum hint disisinde methinin pakistanda evlenmek zorunda oldugu kisi unlu oyuncu ) geliyo abisiyle bizi yakaliyolar sonra konusarak isi cozuyoruz is tatliya baglaniyo hep beraber ayri ayri herkes birbiriyle sariliyo en sonda ben o mahirin abisinse ruyamda sarilirken asik oluyorum o da bana yanimizda bi kiz var oda beni onunla sarilirken kiskaniyo neyae uzun ca sariliyoruz ve ben sarildigimi gercektede hissettim
    Boyle garip ruyaydi

  5. Rüyamda ben gelin gidiyordum ama üzerimde gelinlik yoktu sarılan erkek tanıdık birazda ağladım sabah olmuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.